nasiona marihuany

Sposób na oznaczenie drogi.

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Jo a najlepiej zanurkuj i staraj się na spota dopłynąć bo Cię kto zobaczy...
Paranoja...
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Wczoraj zobaczyłem fajnego spota ogrodzony od strony drogi i do okola tablice z napisem "ruchome pisaki" :pr: Pomyśl jaka jazda jak ***niesz się z droga :bongo4:
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
To już druga wypowiedź bez znaczenia twojego autorstwa. Zawsze tak pie****isz głupoty czy tylko na forum jesteś taki figo fago? Po starzu na forum widzę że jesteś jeszcze swierzaczek i pewnie dlatego nie umiesz udzielić konkretnej odpowiedzi. Więc idź zapal sobie swojego ziółka i nie nabijaj bezsensowne postów.

Za to ty ziomek powinieneś dostać oskara,tyle lat na forum a w bani dalej pusto...żal.pl to chyba gorzej boli.

Co bym gołosłowny nie był to udostępnie twoją inwencje twórczą i gdzie ona kończy...





Także może więcej pokory koleś i nie czepiaj sie ludzi o staż bo twój staż tutaj gówno za przeproszeniem wnosi,a emmy posty nie lądują w koszu,wnioski sie same nasuwają.
 
Ostatnia edycja:

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
A gdzie ma kończyć? Zadałem pytanie,dostałem odpowiedź, dowiedziałem się czego chciałem to na ch*j trzymać je na forum? Leci do kosza.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Lepiej do dobrego humoru bo ten wątek to jedno wielkie BK XD
 
M

Marklon

Guest
Ja proponuję dla luzaka odznake :) growera specjalnej troski. Milion nowych tematów haha roz***ał mnie temat: późne wysadzanie automatów... ku**a czym dynamitem ? haha
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
To już druga wypowiedź bez znaczenia twojego autorstwa. Zawsze tak pie****isz głupoty czy tylko na forum jesteś taki figo fago? Po starzu na forum widzę że jesteś jeszcze swierzaczek i pewnie dlatego nie umiesz udzielić konkretnej odpowiedzi. Więc idź zapal sobie swojego ziółka i nie nabijaj bezsensowne postów.

nie obrażaj mnie skoro ja Ciebie nie obrażam i nie jestem "figo fago" ani w internecie ani poza internetem szanuję tu każdego dla mnie nie jest słabszy ten co w boxie ma jedną pannę od tego co ma całą plantacje liczy sie to co masz w głowie dlatego następnym razem zastanów się co piszesz moim prywatnym zdaniem jest to durny temat bo nie wyobrażam sobie tego jak można nie trafić na swojego spota... bo co bo woda bo krzaki ? jeśli przeszkadza Ci to i masz krótką pamieć weź se od dila gieta palenia (jak nie masz motki to zrób to przy piwie :D:D) zapal i rozkmiń fazę czy twój post jest na poziomie tego forum ... albo opcja nr dwa korzystaj sobie z nawigatorów i napewno dojdziesz na spota ale gwarantuję Ci to że kiedyś z niego nie wrócisz prosto do domu i jeszcze jedno nie nabijam sobie postów wypowiedziami tutaj w ogóle to mi na nich nie zależy bo co bo jak mam więcej to jestem fajnieszy ?:D chyba tylko w oczach ludzi w przedziale wiekowym 10 - 15 lat i jeszcze dla takich co nie mogą rozpoznać drogi na WŁASNEGO SPOTA TO JAK ZAPOMNIEŃ DROGI DO WŁASNEGO DOMU !! Eh..... Luzak nie spinaj sie juz więcej Pozdrowionka ;)
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
nie obrażaj mnie skoro ja Ciebie nie obrażam i nie jestem "figo fago" ani w internecie ani poza internetem szanuję tu każdego dla mnie nie jest słabszy ten co w boxie ma jedną pannę od tego co ma całą plantacje liczy sie to co masz w głowie dlatego następnym razem zastanów się co piszesz moim prywatnym zdaniem jest to durny temat bo nie wyobrażam sobie tego jak można nie trafić na swojego spota... bo co bo woda bo krzaki ? jeśli przeszkadza Ci to i masz krótką pamieć weź se od dila gieta palenia (jak nie masz motki to zrób to przy piwie :D:D) zapal i rozkmiń fazę czy twój post jest na poziomie tego forum ... albo opcja nr dwa korzystaj sobie z nawigatorów i napewno dojdziesz na spota ale gwarantuję Ci to że kiedyś z niego nie wrócisz prosto do domu i jeszcze jedno nie nabijam sobie postów wypowiedziami tutaj w ogóle to mi na nich nie zależy bo co bo jak mam więcej to jestem fajnieszy ?:D chyba tylko w oczach ludzi w przedziale wiekowym 10 - 15 lat i jeszcze dla takich co nie mogą rozpoznać drogi na WŁASNEGO SPOTA TO JAK ZAPOMNIEŃ DROGI DO WŁASNEGO DOMU !! Eh..... Luzak nie spinaj sie juz więcej Pozdrowionka ;)

Sory ale skoro nic nie wnosi się do tematu to po co wogole się udzielać? Wszyscy zucili się na mnie jak pies na mięso ale chyba nie do końca zrozumieli moje pytanie.Nie chodzi mi o to jak trafić bo to wiem. Chodzi jak oznaczyć najlepsza drogę dla mnie a oznaczyć tak żebym ja tylko rozpoznał i kiedy zobaczę swój znak zapali się lampka "nie wpoe****aj się w tą wodę bo jest za głęboka omin ją albo cofnij się dwa kroki bo tam będzie lepsza droga
"Bo woda,bo krzaki"? Krzaki mi nie przeszkadzaja jakos sobie poradzę ale wpierdzielac sie ponad pas do wody za kazdym razem a później wracać 60km do domu to raczej mało komfortowa sytuacja. W miejscu w którym będę sądził byłem na tamten czas 2 razy jest b. trudny dostep co jest nie wątpliwe plusem.
A jeśli chodzi o palenie. Nie palę.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół