nasiona marihuany

Growbox z wylotem na strych

Wyszukiwarka Forumowa:

Radixson

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2016
Postów
25
Buchów
0
Growbox z wylotem na strych bez filtra

Witam wszystkich mam pytanie bo mam dylemat z tym czy pomidorki mają rosnąć na strychu czy w pokoju tylko że chodzi mi o to że dach nie ma żadnej izolacji a w UK smerfy latają z kamerami i takie pomidorki są łatwe do wykrycia ale ja wymyśliłem to sobie tak mam mały pokoik i mógłbym tam wstawić namiocik i pociągnąć rurę od filtra przez sufit i pociągnąć ja do komina oo zamontować w niej na strychu wiatrak od filtra powietrza ale bez filtra tylko tak żeby powietrze z boxsa wyciagalo wypowiedzieć się poproszę bo nie wiem czy takie coś pozwoli mi usunąć 100℅zapachu i uniknięcia dziury w suficie z góry dzięki
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
797
Buchów
865
Jak masz mały namiot to nie kombinuj z wylotem na strych tylko niech wyciąga do pokoju w którym stoi oczywiście z filtrem.

Wszystko zależy jak mały jest ten namiot i ile watt te lampy będą miał .dla jednego 2x1 to mały a dla innego 1x1 to duży.
 

Radixson

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2016
Postów
25
Buchów
0
Szerokość około 1,5m
Wysokość podobna może ciut wyższa i mam zamiar umieścić tam 2 sezonowki a lampę mam 325w cfl wiem może być mała ale bardziej zależy mi na wyeliminowaniu zapachu a temperatura i tak będzie pokojowa a myślisz że takim sposobem jak napisałem wcześniej wyeliminuje zapach w 100℅ i na co może mieć wpływ takie wysysa ie powietrza z boxsa
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Jeśli w kominie jest sadza to ją wydmuchasz na zewnątrz.
Po co tak kombinujesz? Kup filtr i tyle
 

Radixson

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2016
Postów
25
Buchów
0
Nie używałem nigdy filtra i obawiam się że mi całego zapachu nie usunie a na tym mi najbardziej zależy jeśli sądzicie że 100% procent zapachu wyemilinuje jeśli możecie to dajcie nazwę i wielkość takiego który podoła tym wymiarom co napisałem wcześniej
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Nie używałem nigdy filtra i obawiam się że mi całego zapachu nie usunie a na tym mi najbardziej zależy jeśli sądzicie że 100% procent zapachu wyemilinuje jeśli możecie to dajcie nazwę i wielkość takiego który podoła tym wymiarom co napisałem wcześniej

A mógł byś podać dokładne wymiary?
 

Radixson

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2016
Postów
25
Buchów
0
1m na 70cm i w górę 1,10 to moja konstrukcja

---------- Post Zaktualizowany 23:15 ---------- Data pierwszego postu 23:08 ----------

Mogę podnieść do 1,5m w górę
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
U mnie namiot 80x80x160 filtr 220m3 usuwał zapach w 100%do tego wentylator 180m3. Możesz wziąść trochę mocniejszy Filter i wiatrak, bo u ciebie trochę większa powierzchnia.

Podnieś do 1.5m będziesz mógł robić dłuższego waga, a to oznacza większy plon
 
M

Marklon

Guest
Moja odpowiedz będzie taka jak te pytanie. Tak tak możesz.
 

Radixson

Active member
Rejestracja
Maj 4, 2016
Postów
25
Buchów
0
Wielkie dzięki posłem z jednym gościem i podesłał mi fajne filtry i napisał że w 100% wyemilinuje zapach zakupie filtry jeśli wciąż będzie pachnieć to zrobię wylot na strychu i wentlator z filtra wykorzystam do tego z góry dzięki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół