nasiona marihuany

uprawa przez czecha

Wyszukiwarka Forumowa:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
Witam

Panowie i ŚLICZNE PANIE mam takie pytanie jak to teraz wygląda w Czechach z uprawą czy ich obywatele mogą coś sami sobie uprawiać czy nie? jeżeli tak to na jakiej jest to zasadzie i jakie przewidywane są kary za uprawę np większej ilości krzaków
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
pedro, ku**a, jestem przekonany, że w poprzednich tematach najprawdopodobniej z.m coś pisał dokładniej. chyba że o inny kraj chodziło, ale coś tak mi pamięć wzrokowa mówi, że o czechów chodziło. i chałupy

jeśli wpadłeś na biznesplan, że sobie słupa wynajmniesz i ci będzie pędził za worek ryżu to najprawdopodobniej jest to nieprzemyślany pomysł:

a) przywieziesz mu wszystkie rekwizyty i pestki i poprostu wiecej go nie zobaczysz,
b) policzy ci nawet przy tym pierwszym rzucie ze względu na twój sprzęt taniej
c) policzy ci 100%

pedro, zastanów się: jesteś czechem, przychodzi polak z ofertą, co robisz?
 
Ostatnia edycja:

San Pedro

Prostak i do tego cham
Rejestracja
Sie 25, 2010
Postów
308
Buchów
1
zmień sobie nick na wróżbita Maciej bo nic w moim poście niema napisane o wynajmowaniu Czecha żeby mi coś szpącił (głupi pomysł)... a co do tego że coś na pewno jest napisane to przeglądałem te wątki i nic konkretnego niema napisane wiec zadałem proste pytanie.. jak wiemy ludzie na forum wiedzą naprawdę duuuuużo :)
 
O

old_school

Guest
trzy minuty z wójkiem google:

Posiadanie do 10 gramów dla własnego użytku lub uprawa maksymalnie pięciu roślin jest jedynie wykroczeniem. Czechy są popularnym celem podróży sympatyków palenia marihuany. Użycie marihuany do celów medycznych na receptę zostało zalegalizowane i uregulowane od 1 kwietnia 2013r.

źródło: cannabisnews.pl
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół