nasiona marihuany

Pytanie STS

Wyszukiwarka Forumowa:

esculap

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2014
Postów
117
Buchów
0
Witam jezeli spryskam feminizowana rosline STSem i wytworza sie bany to czy z tej rosliny rowniez uzyskam nasiona czy musze zapylac nia inne?
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
jak nastapila pelna rewersja plci bez kwiatków zenskich to nie bedzie. jesli bedzie chociaz jeden zenski to bedziesz mial wsobne pestki.
 

esculap

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2014
Postów
117
Buchów
0
takie cuda a druga roslinke do zapylenia siac rownoczesnie z ta co dostanie sts czy jakos pozniej?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Tą która psikasz stsem sadzisz około dwa tygodnie wcześniej
Jak chcesz zapylić ta psikaną to spryskaj połowe lub tylko górne kwiatki, dolne sie same zapylą
 
G

Guest

Guest
Mozna posadzić obie rośliny w tym samym czasie ale bedzie mniej pestek , w inie to lepiej jak CUBE napisał na oucie sadzimy w tym samym czasie sezony i dwa tygle do przodu odmiany af jak CUBE pisał , ja na oucie sezony robiłem to po 4 do 5 tysiecy nasion femi z krzaka szło sadząc równolegle :) .
 
F

fazogastor

Guest
Ja tam nie wiem jakie w bankach robią, bank oceniam po wyniku na końcu grow, a tutaj pytam się, bo się na tym nie znam. No ale teraz już wiem, dzieki.
 

Elon Arrey

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2013
Postów
208
Buchów
0
Wsobne pestki mają jakikolwiek sens?

Jasne, że mają... Na pewno kilka odmian tych mniej i bardziej popularnych wyjściowo było np. S1.

Dopóki pestek z chowu wsobnego nie dopada depresja wsobna to są bardzo dobre pechy z genotypem rodzicielki... IMO opłaca się gdzieś do S3, później rośliny powinny być już w miarę stabilne - S4? S5? i dalszy chów tworzy coraz słabsze osobniki.

 
G

Guest

Guest
To tak samo jak w siewie zboża , rolnik zmienia co jakiś czas nasiona ( kupuje nowe z banku ) by rosły dorodne łany , bo po jakimś czasie rośliny rosną coraz mniejsze , amerykanie by tym zapobiegać zrobili GMO haha i rolsiny rosną wielkie i ładne aczkolwiek ze złym skutkiem ubocznym ;) .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół