nasiona marihuany

Grow Box piwnica , pytanie doswiadczonych!

Wyszukiwarka Forumowa:

Johnyy

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
Jak w temacie chce umiescic grow Box w piwnicy , Ale w Tym pomieszczeniu jest Piec na gas (chyba ziemny) wentylacja boqxa wylot na zewnatrz budynku , lecz powietrza wpadajace bylo by ze srodka pomieszczenia wpadalo by , i tutaj sie martwie bo czuc Taki dziwny odór spalanego gazu i czy nic sie nie stanie roślinom ? Miał ktos kiedyś z was? Okno mam ale wolałbym mieć zamknięte zeby temp nie spadała, jak myślicie mogę startować czy lepiej nie?
 
O

old_school

Guest
czuc Taki dziwny odór spalanego gazu

im nie zaszkodzi raczej, dodatkowy dwutlenek węgla, ale zastanów się czy masz drożny przewód kominowy bo czad jest dla ludzi zabujczy, bezbarwny, bezwonny... typowy asasin :shaking:
 

response

Well-known member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
196
Buchów
0
jak Ci przez ten dziwny zapach nie wypie****i chaty to smialo mozna zaczac montaż
 

Johnyy

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
jak Ci przez ten dziwny zapach nie wypie****i chaty to smialo mozna zaczac montaż

Dlaczego miało by wyj***c chatę? Co masz na myśli ? , bez przesady może z tym odorem ale jak namiot składałem to tak po pół godz lekko głowa bolała , pomieszczenie jest wentylowane ale jednak trochę czuć , chodzi mi bardziej czy nie potruje roślinek

---------- Post Zaktualizowany 05:47 ---------- Data pierwszego postu 05:41 ----------

im nie zaszkodzi raczej, dodatkowy dwutlenek węgla, ale zastanów się czy masz drożny przewód kominowy bo czad jest dla ludzi zabujczy, bezbarwny, bezwonny... typowy asasin :shaking:

Nie no aż tak to nie czuć , wszystko funkcjonuje itd jeżeli chodzi o kominy jest wszystko sprawdzane , kontrolowane , lecz jednak jak siedzi sie pół godz jak juz pisałem trochę głowa boli
 
O

old_school

Guest
Też miałem do czynienia z piecykami gazowymi itp. kiedyś pytałem gościa co w administracji wentylacją się zajmował to odpowiedział mi jakoś tak:

Jak masz piec a w nim ogień, to aby spaliny były zasysane do przewodu kominowego musi być ciąg który je tam skieruje, oprócz drożnego przewodu kominowegu musi być jeszcze wymiana powietrza z zewnątrz aby zachodziła cyrkulacja, bo jak piec zamkniesz w chermetycznym pomieszczeniu ze szczelnie zamkniętym oknem (miał na myśli bezmyślnie wymieniane okna w piwnicach na chermetyczne plastyki bez wywietrzników, wentylów regulujących ciśnienie itp.) to plomień nie ma z kąd zasysać powietrza które zuzywa i spaliny powstające w procesie spalania nie są wydalane na zewnątrz przez komin w całości a mogą się całkowicie też cofać przy silnych powiewach wiatru który je wtłacza spowrotem przez komin ze względu na różnicę ciśnień.

Musi być takie jakieś małe rozszczelnienie na zewnątrz budynku, wywietrznik, kratka, przewód wentylacyjnyktórym powietrze może być zasysane z zewnątrz budynku, głowa boli bo w powietrzu mało tlenu a i dwutlenku węgla za dużo ale roślinom to nie zaszkodzi, prędzej ludziom.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół