nasiona marihuany

Potrzebuję pomocy z patologią

Wyszukiwarka Forumowa:

Poszukiwacz

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2016
Postów
32
Buchów
0
Wiem, że to zły dział i proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Wiem, że na tym forum są różne rodzaje osób i może ktoś będzie wiedzieć jak zaradzić. Mam problmy z patologią na dzielnicy, są coraz bardziej natrętni i brawurowi. Otóż są to osoby przećpane dopalaczami i po 8 jest strach wyjść z klatki. Chodzę z gazem pieprzowym i pałką teleskopową ale jednak wole unikać jakichś akcji. Odrazu uprzedzam, że nic im nie zrobiłem i nawet ich nie znam. Są dni gdzie potrafią mi dwukrotnie dziennie grozić wpie****em.

Teraz już nie tylko chcą hajs ale jak ide np. z cola to mówią "daj mi to pićku" czy "daj mi bułke"(gdy wracam z kfc). Najchętniej to bym chodził z AK 47 i strzelał w głowe każdemu ćpunowi, a dziuple roz***ał bazuką.

Moje pytanie jest takie czy osoby przećpane dopalaczami są agresywne i gotowe do walki czy po prostu tylko umieją grozić oraz czy jest jakiś sposób aby ich w razie czego spacyfikować bez użycia pałki/gazu? Bo nie mam ochoty chować się po klatce i wychodzić tylko w dzień. Zmiana zamieszkania nie wchodzi w grę.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Nafukaj się i na nich zią !

Powiedz, zapłaciłeś im raz ?
 

Poszukiwacz

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2016
Postów
32
Buchów
0
Nafukaj się i na nich zią !

Powiedz, zapłaciłeś im raz ?

Nigdy im nie zaplacilem, mam swoja godnosc. Wole dostac wpie**** i zostac okradziony niz dac im 20 groszy

---------- Post Zaktualizowany 00:15 ---------- Data pierwszego postu 00:14 ----------

Dodam jeszcze, że mam okno na "wejście" do tych dopów i te k***y potrafią o 4 nad ranem drzeć jape "Seba, ku**a! nie sprzedali mi"...

Pozdrawiam Gekona jeżeli to czytasz.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Syndrom ofiary jest tu problemem, ..rry za szczerość.

Kiedy słucha się osób pokrzywdzonych, można odnieść wrażenie, jak gdyby mówiły o sobie dwoma głosami. Jeden, przejmujący, mówi o bólu, cierpieniu osoby skrzywdzonej, drugi - oskarżający, wytyka wszystkie słabe strony i obarcza odpowiedzialnością za wszystko. Gdy takim osobom chce się udzielić pomocy z zewnątrz, one zaprzeczają trudnościom osobistym.

nie bierz tego tak do siebie, nie jestem lekarzem.

Tak to wszystko napisałeś, że pomyślałem - oni się z niego śmieją, że nie ma jaj. Zapisz się na Kjokuszinke, i za 10 lat dasz im rade.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Znasz takie przysłowie ? "Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak one"
 

Poszukiwacz

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2016
Postów
32
Buchów
0
Syndrom ofiary jest tu problemem, ..rry za szczerość.

Kiedy słucha się osób pokrzywdzonych, można odnieść wrażenie, jak gdyby mówiły o sobie dwoma głosami. Jeden, przejmujący, mówi o bólu, cierpieniu osoby skrzywdzonej, drugi - oskarżający, wytyka wszystkie słabe strony i obarcza odpowiedzialnością za wszystko. Gdy takim osobom chce się udzielić pomocy z zewnątrz, one zaprzeczają trudnościom osobistym.

nie bierz tego tak do siebie, nie jestem lekarzem.

Tak to wszystko napisałeś, że pomyślałem - oni się z niego śmieją, że nie ma jaj. Zapisz się na Kjokuszinke, i za 10 lat dasz im rade.

Hę? Nie jestem ofiarą. Taki klimat ulicy, że każdego zaczepiają. Co do jaj to może jestem niepozorny Janek i na ulicy byś pomyślał, że chodzę do szkoły specjalnej ale napie****ałbym teleskopem po stawach, że aż miło. Poza tym ja tych ludzi nawet nie znam, a oni mnie, jedynie z widzenia. Po prostu jest już to męczące i nie ukryam, że wśród patolii o 11 troche strach wyjść. Czuję się jak biały w afryce.

Znasz takie przysłowie ? "Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak one"

Powiadasz, że powinienem się ogolić na łyso, założyć trzy paski i od rana ćpać dopy? A samochód o***ać na alko?
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Ty, ja jak ide sam nocą przez czarna dzielnice, to murzyny rozłażą się na boki. Ty mówisz, że na własnym poletku skaczą do ciebie, mało tego , mówisz że jak idziesz to można pomyśleć, że idzie jakiś leszcz... Tym się właśnie charakteryzuje ofiara, rozumiesz ? Język ciała ma byc kozak - z daleka ma być widać, że tego to lepiej omijać z daleka !

Jak cię widzą tak cię piszą. Zapisz się na jakies coś, puść fame że się zpisałeś, urośnij im w psychikach, niech poczują sie ofiarami. Nie trzeba 10 lat, wystarczy żeby wiedzieli i widzieli, że się coś zmienia. Jak cie widzą tak cie piszą.
 

Poszukiwacz

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2016
Postów
32
Buchów
0
Ty, ja jak ide sam nocą przez czarna dzielnice, to murzyny rozłażą się na boki. Ty mówisz, że na własnym poletku skaczą do ciebie, mało tego , mówisz że jak idziesz to można pomyśleć, że idzie jakiś leszcz... Tym się właśnie charakteryzuje ofiara, rozumiesz ? Język ciała ma byc kozak - z daleka ma być widać, że tego to lepiej omijać z daleka !

Jak cię widzą tak cię piszą. Zapisz się na jakies coś, puść fame że się zpisałeś, urośnij im w psychikach, niech poczują sie ofiarami. Nie trzeba 10 lat, wystarczy żeby wiedzieli i widzieli, że się coś zmienia. Jak cie widzą tak cie piszą.

Tych leszczy po 50kg to ja się nie boje i się im śmieje w twarz ale jak widzę na rogu grupkę 6 karków to już jest nieciekawie Niejednego kozaka by poskładali. Może jestem po prostu za miły dla nich...
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
I co że karki ? Ja szedłbym środkiem. Nigdy nie patrz w oczy, ale muszą czuć twój wzrok, jakby byli pod mikroskopem. Potrafisz tak ?
 

Poszukiwacz

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2016
Postów
32
Buchów
0
I co że karki ? Ja szedłbym środkiem. Nigdy nie patrz w oczy, ale muszą czuć twój wzrok, jakby byli pod mikroskopem. Potrafisz tak ?

Ale ja chodze środkiem <palacz> Mylisz mnie z przygarbionym gimbem co idzie bokiem ulicy. Mam wytrzeszczyć gały i patrząc przed siebie spoglądać kątem oka na nich? :D
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Kup 9, Krótko.

Zapie**** któremu z gazówki.

Temat wyczerpany.
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
E tam... Jak postrzelisz to będzie zeznawł, tak mi kiedyś Major radził...

Żarty, żartami, ale kup se jaką wiatrówke, pomachaj przed oczami, strzel w powietrze, postrasz pedałow i tyle.
 

Poszukiwacz

Active member
Rejestracja
Wrz 10, 2016
Postów
32
Buchów
0
No tak, tylko ja studiuje taki kierunek, że muszę być czysty jak łza bo sobie karierę spie****e. A zioło jaram tylko w chacie to szanse są 0 na przypał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół