nasiona marihuany

PESTKOMANIA - sklep dla kolekcjonerów

Wyszukiwarka Forumowa:
S

skim

Guest
Cześć, szukam jakiś półauto na outdoor. Zależy mi na tym, żeby nie był to tapczano*** upie****acz, czyli coś z sativa w genotypie. Polecicie coś?
 

bondi16

Member
Rejestracja
Paź 10, 2015
Postów
20
Buchów
0
Najlepszy sklep na rynku 4 lat razem :) Polecam półsezony od Sweet seeds :)
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Weekendowe promo, wpisz kod FAST a otrzymasz dodatkowy rabat:



Miłego weekendu :tiphat:
 

matilo

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2019
Postów
19
Buchów
0
Pierwszy raz zamówiłem od pestkomania.pl i... No żesz kur..... Takiej obsługi klienta w życiu nie widziałem! REWELACJA. Gratisy mega, wszystko super, jestem pod ogromnym wrażeniem. Pytanie mam o lizak, który dostałem. Co on w sobie ma. Sam smak, CBD czy THC? Piszę poważnie.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Dzisiaj doleciała paczka. Oczywiście się nie zawiodłem. Gratisy które chciałem dostałem i dodatkowo bonus od firmy. Najlepszy seedshop jak zawsze. Pozdrawiam #
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Siema Kolekcjonerzy,

Miło nam ogłosić nową promocję z Anesia Seeds :420:





Darmowe pozycje do każdej paczki Anesia Seeds:
Kup 3 szt, otrzymasz 1 gratis, kup 5 szt otrzymasz 2 gratisy, przy zakupie opakowania 10 szt, otrzymujesz 3 gratisy :)

Możesz sam wybrać jaki gratis wybierasz, wystarczy swój wybór wpisać w uwagach do zamówienia. Dzięki temu możesz stać się posiadaczem różnych pozycji od Anesia.

Więc informacji znajdziecie tutaj <---- klik


Dodatkowo w naszym klaserze pojawiły się NOWOŚCI od Anesi :dancee:

Slurricane




Auto Betty



White Runtz



Vanilla Frosting



MAC



Dobrej nocy
 

boss696969

New member
Rejestracja
Maj 12, 2019
Postów
3
Buchów
0
Niby Krakus, ale gratisów i dodatków nie szczędzi ,a do tego obsługa w 1000% profka :D, na ten moment mój nr. 1 !
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Siema !

Kolejna promocja :meksyk:



Różne modele oraz wszystkie rozmiary dostępne :dela:



Więcej info na znajdziecie TUTAJ


Święta czas zacząć, dużo zdrowia



Piona!
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
Sześć paczek za koszulkę troszkę dużo ulala pozdro
 

Tarnin

$$$
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
437
Buchów
864
Odznaki
3
Hejka! Polecam sklepik z czystym sumieniem. Ekspresowa wysyłka i dużo gratisów czego się nie spodziewałem:) Przy okazji na dużej promocji kupiłem pestki które planowałem na ten rok:)
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Cześć!
Jeśli to nieodpowiednie miejsce to proszę mi wybaczyć i przenieść. Nie wiedziałem czy wrzucić tu czy do działu producentów nasion.
Mimo wielu pozytywnych doświadczeń z Pestkomania czas na nowe, trochę gorsze.
Bohaterami są firmowe nasiona Critical fv.
Kiełkowalność 5/5, kły puściły po 8h pływania, następnie wata i po 24h gleba. Ruszyły tylko 3 :def: Liczyłem się z tym, że mogą być straty, chociaż nigdy mi się nie zdarzyło, żeby coś nie pykło gdy pokażą już kły. Ich śmierć biorę na siebie, ale to co zobaczyłem dzisiaj trochę mnie zmartwiło. Na 3 młode siewki, tylko jedna wygląda normalnie. Pozostałe dwie..
Zresztą nie ma co pisać, wszystko widać na zdjęciach. Mam nadzieję.






No i jedyna zdrowa:brawo:


PS
Chciałbym zaznaczyć, że mimo wszystko jestem zadowolonym klientem i póki co zostaję z Pestkomanią. Pozdrawiam

Edit

Jestem mile zaskoczony reakcją sklepu. W ramach rekompensaty dostałem pestki Divine Seeds. Nie spodziewałem się takiej ilości. Ten miły gest skłonił mnie do kolejnego zakupu. Dzieki Pestkomania.

 
Ostatnia edycja:

DarkSatan

Member
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
6
Buchów
0
Witam
Robiłem kilka razy zakupy na Pestkomania , , jednak te zrobiłem tam ostatni raz.Wybrane gratisy nadal są dostępne, jednak ja ich nie dostałem, dostałem inne. Obiecanki-cacanki już się nie dam skusić na te wasze promocje z wyborem gratisów.Miałem kupić kolejną partię pestek z wybranymi gratisami ,dobrze że wstrzymałem się do odbioru tego zamówienia .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół