nasiona marihuany

PESTKOMANIA - sklep dla kolekcjonerów

Wyszukiwarka Forumowa:

kacper byku

Well-known member
Rejestracja
Lut 10, 2019
Postów
161
Buchów
0
na to samo wyjdzie jak kupicie 5 pestek jednaj odmiany i 5 pestek drugiej. bedziecie mieli 10 tej i 10 drugiej i nawet zaplacicie mniej niz w przypadku propozycji judaisty, no chyba ze sa paczki tylko po 10 szt
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
na to samo wyjdzie jak kupicie 5 pestek jednaj odmiany i 5 pestek drugiej. bedziecie mieli 10 tej i 10 drugiej i nawet zaplacicie mniej niz w przypadku propozycji judaisty, no chyba ze sa paczki tylko po 10 szt

W tym co napisałem wyżej nie chodzi o konkretna ilość pestek w paczce, tylko o to jak wyglądają zachowania konsumentów. 10 sztuk podałem jako przykład, ale analogiczna sytuacja występuje w przypadku 7,5,3, czy nawet pestek pakowanych pojedynczo.

Tak jak pisałem jest to tylko bardzo luźna sugestia z mojej strony w jaki sposób sklep może zwiększyć skokowo swoją sprzedaż.
W związku z wykonywanym przeze mnie zawodem temat ogólnego marketingu jest mi bliski, znam się trochę na tym i nie jest to sugestia która wyciągnąłem sobie z... kapelusza. Dla aktualnego targetu tej promocji nic się nie zmienia, bo klient których chce 20 pestek A w cenie 10 nadal mógłby kupić dwie takie same paczki i zapłacić jak za jedną. Druga opcja natomiast na 100% wywoła decyzję o zakupie u pewnego % konsumentów którzy nie zdecydowaliby się na zakup w aktualnej opcji.

Pozdro :D
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Witajcie!
Jaka ożywiona dyskusja w naszym wątku! :brawo: Cenimy Waszą kreatywność i rozumiemy kolekcjonerów, którzy chcą zadbać o różnorodność swojego klasera.

Dlatego spełnimy Wasze oczekiwania! Jeśli chcecie wziąć udział w promo 1+1 ale chcielibyście otrzymać inną pozycję tego samego producenta to napiszcie to koniecznie w uwagach do zamówienia.
Drugi warunek jest taki, że gratisowe opakowanie musi zawierać taką samą ilość kulek jak pierwsze.

Udanych zakupów <peace>
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
i za to was cenie, zawsze z uklonem w strone klienta
brawo Wy!
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Gorąca wiadomość - w przyszłym tygodniu pojawią się u nas automaty od GGS :headbanger:
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
taka mnie myśl naszła
jak robicie promocje 1+1 to nie walcie ceną +60% od ceny wyjściowej
a potem wbijacie z promocją :jprd:
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Wiadomo już co to będą za automaty?

Tak,przyjadą te, które mieliśmy ostatnio czyli Northern Light x Amnesia oraz White Widow x Amnesia.


taka mnie myśl naszła
jak robicie promocje 1+1 to nie walcie ceną +60% od ceny wyjściowej
a potem wbijacie z promocją :jprd:

Na stronie mamy cały czas aktywną promocję -35%, promocje się nie łączą, więc kiedy wprowadzamy 1+1 to obowiązuje właśnie ona. Cena "wyjściowa" jest ceną przekreśloną w czasie trwania -35%.
 
Ostatnia edycja:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Pestkomania a kiedy planujecie wrzucić te odmiany z OSa do sklepu? Autosy mnie nie interesują pytam o FV i femki.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Bardzo dziękuję, pozdrawiam :*

 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Pestkomania a kiedy planujecie wrzucić te odmiany z OSa do sklepu? Autosy mnie nie interesują pytam o FV i femki.

Na razie testy ale jak coś Cię zainteresowało to podeślij PW i postaramy się coś wymyślić :)

Mordy ta nowa dostawa to wiadomo mniej wiecej kiedy?

Oczekujemy na kuriera - będziemy informować.

Od dziś zaczynamy nową edycję 1+1, teraz w promocji rajskie nasionka Paradise Seeds. Zapraszamy!

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siemka,
mój kolega kolekcjoner miał ostatnio szalone przygody. Zamówił od Was 20 pestek i jak szedł je włożyć do klasera to się potknął i wszystkie wpadły mu do wody. Całe szczęście, że działo się to w kraju gdzie jest to legalne :crazy:

Po 24 godzinach wszystkie miały kiełki a niektóre już wcześniej. Wyszło 20/20. Dobry wigor! Niektórym tak się śpieszyło, że listki zaczęły puszczać :)

IMG_20190530_175429.jpg


IMG_20190602_204253.jpg


IMG_20190602_204452.jpg


IMG_20190602_204637.jpg


IMG_20190602_204843.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół