nasiona marihuany

UKORZENIACZ - od kiedy i jaki?

  • Autor wątku dolina rozkoszy
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
D

dolina rozkoszy

Guest
szukam,szukam i nic konkretnego nieznalazlem, nawet w growshopach czy na stronach producentow( oprócz Plagronu )od kiedy stosuje się ukorzeniacz

od pierwszych dni od pokazania kielka ?

czy wcześniej już można np. kostke (easy plug)namoczyć w ukorzeniaczu( np. root juice z biobizza bo mam takiego)

co wy na to?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Ukorzeniacz sie stosuje do klonów a jak chcesz zapodac nawóz na wzrost korzeni to w drugim tygodniu vega
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
szukam,szukam i nic konkretnego nieznalazlem, nawet w growshopach czy na stronach producentow( oprócz Plagronu )od kiedy stosuje się ukorzeniacz

od pierwszych dni od pokazania kielka ?

czy wcześniej już można np. kostke (easy plug)namoczyć w ukorzeniaczu( np. root juice z biobizza bo mam takiego)

co wy na to?

pewnien uzytkownik kiedyś podlewał ukorzeniaczem, ja zresztą zainspirowany też, ale jak nie trudno się domyślić niewiadome/niezauwazalne efekty były :sunny:
może coś i działa, ale po co lać bym się zastanowił zaraz po tym jak skąd wziąć auksyny, unia zakazała.

mozesz se wode z wierzby przygotować - to akurat działa zauwazalnie bo był test gdzieś na forum z dowodami
 
H

HCT

Guest
może coś i działa, ale po co lać bym się zastanowił zaraz po tym jak skąd wziąć auksyny, unia zakazała.

zakazala tylko w rolnictwie i ogrodnictwie <rotfl> w akwarystyce nie, wiec w sklepach akwarystycznych do kupienia np.. :D
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
zakazala tylko w rolnictwie i ogrodnictwie <rotfl> w akwarystyce nie, wiec w sklepach akwarystycznych do kupienia np.. :D

ku**a chłopie dzieki za informację, nawet nie wiedziałem heh. będę musiał obczaić bo aktualnie poluję na mandarynki z kawałkami gałęzi bo sobie wymyśliłem, że da radę to ukorzenić tylko nie wiedziałem skąd te auksy wykombinować :)
 
D

dolina rozkoszy

Guest
w 2 tygodniu weg ?

plagron pisze ze od pierwszego dnia kielkowania, mam biobizza i wg ich tabelki od 1 tyg, gdzies na forum Royal Queens Seed znalazłem ze jakiś tam BioNova można kostki torfowe i inne odloza namoczyć i dac pestke
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Atami: ATA root fast mój ulubiony :) ale, ekologicznie można z wyciagi z wierzby białej czy innej stosować poważnie działa nawet preparaty z tego surowca beda robić :p także Król kut*sów dobrze Ci radził...
 

lenos

Banned
Rejestracja
Gru 29, 2016
Postów
95
Buchów
0
Nie chce zakładać nowego tematu więc sie podpinam...
Od kiedy moge lać canna rhizotonic,? moge lać od pierwszego dnia veg, czy dopiero po kilku dniach, tygodniach? i podlewać tym preparatem cały czas czy na przemian raz woda, raz woda+rhizotonic?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Od pierwszego dnia leje sie samą wode i to w malych ilościach, rizo lepiej robic opryski po jakimś tygodniu, zobaczysz jak roslina wyjdzie z ziemi i zacznie powoli rosnąc to mozesz pryskac nawet codziennie. Rizo robi straszny rozpie****o z ph i opryski są bezpieczniejsze.
 

MisterLufka

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2015
Postów
199
Buchów
0
Myślę że najlepiej od tygodnia niech najpierw roślina się ''przyzwyczaj'' do boxa i tak głównie chodzi o kwitnienie więc to nie jest za późno można nawet dawać po 2 tyg
 
K

Kana

Guest
Od pierwszego dnia leje sie samą wode i to w malych ilościach, rizo lepiej robic opryski po jakimś tygodniu, zobaczysz jak roslina wyjdzie z ziemi i zacznie powoli rosnąc to mozesz pryskac nawet codziennie. Rizo robi straszny rozpie****o z ph i opryski są bezpieczniejsze.

Myślę że najlepiej od tygodnia niech najpierw roślina się ''przyzwyczaj'' do boxa i tak głównie chodzi o kwitnienie więc to nie jest za późno można nawet dawać po 2 tyg

sorry ale pitolicie oboje, można dawać bez najmniejszej szkody rhizotonic od samego początku, ba można go nawet używać do kiełkowania nasion
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Wiele rzeczy można tylko po co? Lubisz nabijać kasę takim koncernom jak canna od pierwszego dnia życia rosliny?
Dobra genetyka i roslina sama sobie wszystko z ziemi weźmie w pierwszych dniach, nic nie trzeba lać czy pryskać.
Różnicy we wzroście jak i ukorzenianiu brak.

Co do mikoryzy to fajna rzecz i polecam szczególnie na out ale i pod lampa robi dobra robotę. W połączeniu z EM sprawia że przez pierwsze 3-4 tygodnie lejesz sama wodę a roslina rosnie jak szalona
 
K

Kana

Guest
tu nie chodzi o to co lubię, a czego nie lubię a o odpowiedz na zadane pytanie.

Ps. Ja tam widzę różnicę w ukorzenianiu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół