nasiona marihuany

Out pod duzym miastem.

Wyszukiwarka Forumowa:

karpioza123..

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2009
Postów
97
Buchów
0
Też mieszkam w duzum mieście i zabieram sie za 1 out`a z doświadczenia po łażeniu w krzakach wiem że ludzie po nich łażą wszędzie gdzie sie da !! wiedz najlepiej sie oddalić. Jeszcze niemam spota ale mam 1000 opcji wsiadam w gablote i naginam ale jeszcze nie teraz .. bo dzis śnieg spadł :/
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
No cóż! Idealnym krajem, jeśli chodzi o ilość ludzi na kilometr, jest Białoruś. Parę lat temu posadziłem tam parę krzaczków dla Białorusina o polskich korzeniach. Faktycznie pola nieprzebyte!!! Pełno ogrodzonych pustostanów. Niestety w kwestii prawodawstwa celnego nie jest tak różowo. Można dostać dożywocie. Ale nie ma tego złego... Jak sobie tam popaliłem to miałem niesamowite wrażenia. Kto był, to wie jakie tam są klimaty.

Tazio
 

drakon

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2009
Postów
92
Buchów
0
Im bardziej na wschód tym większe pustkowia. Na zachodzie stoi budynek za budynkiem. I gdzie tam coś posadzić xD. Polska wbrew pozorom nie jest taka tragiczna co do tego :p
 
D

Donie Darko

Guest
Jest wiele regionow w Polsce w ktorych dom od domu to ladnych pare km. :)
 
Q

qazwsxedc

Guest
lepsze mapy polski są na http://geoportal.gov.pl - trzeba się zalogować
ja najpierw na zwykłej mapie szukam odludnych miejsc w pobliżu wody a potem dokładnie sprawdzam to miejsce na ortofotomapie
powodzenia

mega dobre w ch*j! google maps dla moich terenow ma jakies 6-7 lat w plecy, mapy na geoportalu sa sprzed dwoch (widze po budynkach). to chyba najlepsza rzecz, jaka panstwo moglo zrobic dla outdoorowcow :))
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Klikam na tym gejoportalu na mapy i nie chce się nic załadować;]
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Zarejestrowałem i nie działało, ale teraz już działa - lag jakiś. W każdym razie to nic specjalnego. Mapy nie są sprzed 2, a przynajmniej 3-4 lat (widzę jeszcze polne drogi w mojej okolicy). Zumi jest lepszy, mapy są nieco mniej ostre, ale w kolorze i sprzed ok. roku.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół