nasiona marihuany

Czy to dobry pomysł?

Wyszukiwarka Forumowa:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
siema nowy rok, do sezonu coraz bliżej a ja dalej szukam spota
strasznie ciężko znaleźć coś w pobliżu mnie bo albo są to tereny zabudowane, albo się napotykam na czyjeś spoty...
natchnął mnie pomysł aby posadzić gdzieś wtopione w pole bo jakoś mam przekonanie że taki rolnik starszy to może się nie poczaić co to, a o tyle dobrze jest w takich miejscach że tylko ten kogo jest to pole będzie się tam kręcił (raczej).
I mam pytanie czy takie drzewka między polami to są sadzone sztucznie (chciałbym gdzieś pomiędzy nie wcisnąć planty) czy może po prostu pozostałości po lesie w którym zostało wycięte to pole bo jak popatrzę po mapach to wszędzie jest takie coś. nie wiem czy umiem to wytłumaczyć xD dlatego łapcie fote



pozdro
 
Ostatnia edycja:

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Ta miejscowka juz jest spalona.
 

lowca213

Member
Rejestracja
Wrz 11, 2016
Postów
5
Buchów
0
No niestety, kolego pokazałeś zdjęcie z bardzo popularnej mapy i znalezienie tego miejsca to kwestia kilku minut, odpuść więc sobie tą miejscówke i następnym razem lepiej pokaż zdjęcia z miejscówki a nie mape :). Powodzenia w szukaniu.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
A to czemu spalona? Takich miejsc jest milony i raczej trydno by ktos rozpoznał swoje okolice z takiej foty.
Polecam takie miejsca do sadzenia, jak dobrze ukryjesz rosliny to powinieneś zebrac plon, tylko wiesz jak to jest z outem, raz kosisz a raz kosza inni.
Tylko uwazaj na takich terenach z poruszaniam sie oraz na sarny których jest tam najczęsciej bardzo dużo
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
pól u mnie w kraju miliony a większość tak wygląda więc wstawiłem zdj z losowego miejsca tymbardziej że wyciąłem mały kawałek.
w sumie tema można skończyć mam 3 spoty jeden lepszy drugi gorszy i tak nie ma miejsc bez potencjalnych złodziei w tamtym sezonie za***ali mi krzaka do którego trzeba było dojsc przez bagno do kolan jakieś poł kilosa. pozdro
 
Ostatnia edycja:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Wydaje mi się że by to przeszło przy odrobinie szczęścia.
A propo bagna to kilka razy już tak się załatwiłem że szukałem miejscówki, znalazłem trudno dostępną bo przedzierałem się do niej długo ale myślę idę dalej sprawdzę co jest po drugiej stronie, wychodzę i widzę że na***ałem km a wystarczyło kilkadziesiąt metrów z drugiej strony żeby tam wbić... hehe
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
miejsce losowe jak pisałem myślę że nikt tu nie jest tak głupi żeby wrzucić fotę swojego spota na mapie, co innego zdjęcie ze spota xD

jak nikt nie ma nic do dodania to mozna zamknac
 
O

old_school

Guest
jak nikt nie ma nic do dodania to mozna zamknac

skoro miejsce losowe, ziemia cudza to nie sądzisz że rolnik się zainteresuje na ch*j mu po polu łazisz, po drugie rolnik może mieć dzieci, dzieci mogą już mieć własne... rolnictwo jest bardzo często wielopokoleniową gospodarką rodzinną, pozatym nie zdziwił bym się gdyby rolnik wykaszał sezonowo te pasy zieleni na siano i to w najlepszym wypadku, uważam że partyzancka uprawa na cudzej ziemi bez wiedzy właściciela to czysty przypał i robienie komuś smrodu za jego plecami... mieszkasz na peryferiach to poszukaj sobie nieużytków w pobliżu rzek, bagien, lasów czy jakichś opuszczonych gospodarstw...
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
skoro miejsce losowe, ziemia cudza to nie sądzisz że rolnik się zainteresuje na ch*j mu po polu łazisz, po drugie rolnik może mieć dzieci, dzieci mogą już mieć własne... rolnictwo jest bardzo często wielopokoleniową gospodarką rodzinną, pozatym nie zdziwił bym się gdyby rolnik wykaszał sezonowo te pasy zieleni na siano i to w najlepszym wypadku, uważam że partyzancka uprawa na cudzej ziemi bez wiedzy właściciela to czysty przypał i robienie komuś smrodu za jego plecami... mieszkasz na peryferiach to poszukaj sobie nieużytków w pobliżu rzek, bagien, lasów czy jakichś opuszczonych gospodarstw...

własnie w takich miejscach wszyscy sadzą i miescówke szukają, od lat sadze obok rolasa i jest ok

znajdz w takim razie to miejsce, bardzo proszę i pokaż co potrafisz
 
H

HCT

Guest
mi sie podoba miejscowka na takich polach pozarastanych czesciowo samosiejka drzew



No niestety, kolego pokazałeś zdjęcie z bardzo popularnej mapy i znalezienie tego miejsca to kwestia kilku minut, .

nie chcialbym cie podpuszczac ale jesli jestes taki pewny siebie to znajdz mi to w takim razie :)
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
z ciekawości próbowałem i nie znalazłem opcji szukania na mapie za pomocą zdjęcia :)
 

Kamillvs

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
239
Buchów
0
Miejsce jest ok, ale byś osiągnął sukces, musisz spełnić parę warunków :
- rośliny tylko auto, by zbiory były zanim się zaczną kręcić grzybiarze, a to oni są zmorą w takich miejscach, automaty nie są wysokie co zwiększa "przeżywalność"
- sadzenie blisko drzew, krzewów, od ich południowej strony, by nie dawały cienia
- kamuflaż roślin, a raczej - doniczki wpuszczone w ziemię, ziemia z wykopu wysypana na folię i usunięta gdzieś dalej, maskowanie suchą trawą
- kilka spotów w okolicy, w każdym po 3-4 rośliny oddalone od siebie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół