nasiona marihuany

Strawberry cough od Dutch passion

Wyszukiwarka Forumowa:

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Smoke report Strawberry sough od Dutch Passion.
Ziolko mojej produkcji ponizej link jak ktos jest ciekawy
Curring przez ok 3 miesiace


https://www.forum.haszysz.com/showt...RO-REFLECTOR-96-0-3m2-2x-strawberry-cough-fem







Ogolnie
Wiec wg. producenta jest to 75% sativa. W dzialaniu definitywnie jest przewaga tych genow. High jest bardzo przyjemny, wchodzi szybko ale gladko. Pobudza i nie usypia. Nawet powoduje lekka bezsennosc jak wypali sie duzo. Ciekawe ziolko zeby isc do pubu i poznac nowych ludzi. Dobra tez podczas sportow jak windsurfing bo daje ciekawe uczucie i mozliwosc czucia wiatru w inny sposob. Tworzy cos w rodzaju odczuwania mocnej bodzcow z zewnatrz, dzieki czemu przyjemnosc staje sie wieksza. Podczas uprawy scieta zostala gdy trichiomy byly mleczne, moze dlatego high nie obezwladnia calkowicie, tylko daje lekkiego "pstryczka w nos" i podtrzymuje ten stan przez ok 2 godziny. Dobre do palenia w dzien bo nie upie****i, powoduje mega pacmana

Smak
Co do smaku to ja tam nie czuje ani grama truskawek :p Ziolko palone wiekszosc czasu z podwojnego bongo ale takze sprobowalem skreta i vapo. Nigdzie nie wyczulem tej nuty, co nie zminia faktu, ze palenie jest smaczne, lekko slodkawe, niegryzie anitroche. Czysta przyjemnosc z palenia, nie polecam mieszania z tytoniem.

Zapach
Zapach niejest mocny, nie jest tez slaby! Musialem uzyc 2 torebek sniadaniowych zip by zamaskowac go. Jednak pomimo to jest naprawde przyjemny i slodkawy, z lekka nuta czegos jeszcze. Wydaje sie to byc bardzo lekki i letni zapach, tak to bym okreslil. Nie jest ani za mocny ani za slaby. Pachnie napewno przyjemnie.

Ocena koncowa
Palonko jest bardzo dobre. Naprawde lubie to dzialanie i ten potencjal. Idealne jaranie by tworzyc cos, robic cos, ale nada sie takze do obejzenia komedi itd. Nie wiem czy jest to najlepszy strain 75% sativa, ale na pewno jest bardzo dobry. Polecam bo warto sprobowac i poczuc ten smak i high.​
 
Ostatnia edycja:
H

HCT

Guest
nie zacheca ten opis do stestowania tej odmiany :D taka jakas typowa..........................
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
nie zacheca ten opis do stestowania tej odmiany :D taka jakas typowa..........................

hahaha HCT No moze jakis poeta nie jestem ale staralem sie jak moglem oddac moje odczucie co do niej :p Fakt bylem zjarany jak to pisalem :p Powinienes to stestowac jesli lubisz taki letni high :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół