nasiona marihuany

Open Print Psilocybe Cubensis Ecuador

Wyszukiwarka Forumowa:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Hej .Mam 5 printów Ecuadora do rozdania. Warunek min 50 sensownych postów . Miło byłoby mi zobaczyć jakies fotki lub relke z tego co z nich wyszło ale to nie warunek .Chetnie przyjme print innego gatunku :)
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
zgłaszam się
IMG_1309.JPG
 
K

Kana

Guest
ja mam printy b+ ale chyba chu**we są. Ostatnio próbowałem coś nimi zaszczepić to wyszedł syf. No ale niekoniecznie moglo sie to stac przez printa. Jak chcesz to mogę wysłać
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
ja mam printy b+ ale chyba chu**we są. Ostatnio próbowałem coś nimi zaszczepić to wyszedł syf. No ale niekoniecznie moglo sie to stac przez printa. Jak chcesz to mogę wysłać
Spoko, dzięki nie trzeba .wolę nie ryzykowac straconego czasu i nerwów szczegolnie ze nie ma bidy i mam tu pare słoikow poszczepionych .Zeby to było A+ to wtedy bym poprosił ;)

Leshy to zdjęcie mam traktowac jak doswiadczenie w uprawie czy jako chec oddania printa ? ;) btw co to za gatunek , niezle obrodzil jak na tak malą ilość substratu no i teriarium pomysłowe :grin:
Dajcie oboje adresiki.
 
Ostatnia edycja:

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
siemandero, ja mogę wzamian posłać mexican peleneque i orissa ;) fakt żę jedynie wysłać mogę pocztą polską jbc..
pokaże co mi z nich rosło

P_20160609_131724.jpg

P_20160601_132205.jpg

P_20160502_104533.jpg

P_20160318_111949.jpg


pozdro ;)
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
siemandero, ja mogę wzamian posłać mexican peleneque i orissa ;) fakt żę jedynie wysłać mogę pocztą polską jbc..
pokaże co mi z nich rosło

pozdro ;)

Dil biorę najlepiej oba ;), btw ja tez mam zamiar poczta polska wyslac :)
 

ZielonyKamyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
217
Buchów
0
Witam, ja chetnie bym sprobowal swoich sil a i planuje to juz od jakiegos czasu.
Niestety nie mam na wymiane odciskow ale moze uda mi sie z Twoich odciskow cos pozniej zrobic i rozdac.
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Witam, ja chetnie bym sprobowal swoich sil a i planuje to juz od jakiegos czasu.
Niestety nie mam na wymiane odciskow ale moze uda mi sie z Twoich odciskow cos pozniej zrobic i rozdac.
dawaj adres na tesciową na pw :)
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Od dawna marzy mi się spróbować sił z grzybkami, ale miałem problem z printem, sprzęt jest, teorie tez znam. Jeśli się załapie zrobię fr.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja tez z checia bym spróbował co prawda pierwszy raz, ale może się załapię.

Fotorelke jakąś tam mogę zrobić bo pomoc się na pewno przyda.

Pozddrawiam
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Ja tez z checia bym spróbował co prawda pierwszy raz, ale może się załapię.

Fotorelke jakąś tam mogę zrobić bo pomoc się na pewno przyda.

Pozddrawiam
Adresik poprosze na pw
 
Ostatnia edycja:

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Witam.
Z chęcią bym spróbował bo już od dawna o tym myślałem ale zawsze jakoś czasu malo i wgl a teraz mam czas także zajął bym się uprawa grzybków :)
Fotorelacja bedzie zawsze ktoś podpowie jak coś zrobię źle ..
Pozdrawiam
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Przytuliłbym...mam jeszcze golden teacher więc polecę dwa geny .pozdr!!!
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Hej Tomi12 i JIRO dajce adresy dorobie dla Was jeszcze bo już wyszly wszystkie .
Wszystkie printy już mają swych przyszlych hodowców wiec OS uwazam za zakonczony.Mysle jednak ze zrobię nastepne bo szkoda by inni nie skorzystali z tego dobrodziejstwa natury. Czekam na komplet adresow i wtedy kopne się na pocztę . pozdrawiam #1#
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół