nasiona marihuany

Foliak

Wyszukiwarka Forumowa:

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
No na pewno pleśń nie ruszy jeśli dobrze wietrzony namiot będzie. Ja miałem różne kolory ale to przy warzywach, różowe, zielone, niebieskie, przezroczyste.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
No na pewno pleśń nie ruszy jeśli dobrze wietrzony namiot będzie.
To byś się zdziwił...

Dzięki foli wydłużamy sezon spokojnie o miesiąc (dwa tygodnie z każdej strony). A jak się zastosuje ogrzewanie to pewnie i więcej się uzbiera.

Przez taką zieloną z 15metrów nie widać co jest w środku (chociaż monster'ów jeszcze nie miałem).
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
To byś się zdziwił...

Dzięki foli wydłużamy sezon spokojnie o miesiąc (dwa tygodnie z każdej strony). A jak się zastosuje ogrzewanie to pewnie i więcej się uzbiera.

Przez taką zieloną z 15metrów nie widać co jest w środku (chociaż monster'ów jeszcze nie miałem).

No nie zdziwił bym się bo jeśli będzie dobry przewiew to plecha nie wejdzie. Do tego od początku flo opryski.
Zawsze można się pobawić w 12/12 w takim namiocie tylko latanie codziennie haha ja bym nie dał rady :) Ale wtedy z klonami można wjechać w maju i robić 12/12 aż do skrócenia dnia.
 

pablopablo

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2016
Postów
214
Buchów
0
Zawsze można się pobawić w 12/12 w takim namiocie tylko latanie codziennie haha ja bym nie dał rady :) Ale wtedy z klonami można wjechać w maju i robić 12/12 aż do skrócenia dnia.

W sprzedaży sa automatyczne siłowniki które zamykają i otwierają okna szklarni w zależnosci od temperatury (nawet z dokładnoscia do 0,5 stopnia) . Gdyby poszukac takiego którego da się ustawić czasowo a nie od temperatury i lekko go przerobic to by sam zaciagal a drugi z drugiej strony ściągal jakas ciemna folie albo plandeke z foliaka (te od temperatury maja sile nawet 7kilo podniesic).
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Do takiego foliaka trzeba kilka dużych mieszaków wstawić żeby pleśni nie było, bo wilgotność kur***ka, przy braku odpowiedniej cyrkulacji powietrza w środku pleśń zje cały plon w mgnieniu oka.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Mieszaki plus by się przydał jakiś osuszacz powietrza porządny, na noc przynajmniej.
Tak może by się dało pleśń całkowicie wyeliminować.

Wietrzeniem i opryskami można ją jedynie ograniczać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół