nasiona marihuany

Drippery GIB - upgrade

Wyszukiwarka Forumowa:

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Zapewne nie jestem jedyną osobom, której drippery GIB zalegają w szafie z powodu sporej awaryjności (częste zapychanie). Jestem jednak uparta i udało mi się znaleźć proste rozwiązanie problemu: wymieniłam pompkę na mocniejszą i kupiłam ...liniowy filtr siatkowy (ok 9zł w sklepie ogrodniczym). System zaczął działać poprawnie, ostateczny test przy następnej uprawie :) mam nadzieję że informacje się komuś przydadzą :)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Bo przy takim nawadnianiu bez filtra nie robota.Zawsze coś się złapie i zapcha.
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Zapewne nie jestem jedyną osobom, której drippery GIB zalegają w szafie z powodu sporej awaryjności (częste zapychanie). Jestem jednak uparta i udało mi się znaleźć proste rozwiązanie problemu: wymieniłam pompkę na mocniejszą i kupiłam ...liniowy filtr siatkowy (ok 9zł w sklepie ogrodniczym). System zaczął działać poprawnie, ostateczny test przy następnej uprawie :) mam nadzieję że informacje się komuś przydadzą :)

dodatkowa mała dziurka w wężyku tuż nad poziomem wody w zbiorniku zapobiega zasysaniu wody po wyłączeniu pompy
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Albo wystarczy aby donice były wyżej niż zbiornik.Po wyłączeniu pompy ciśnienie schodzi do zbiornika,wraz z resztą pożywki która nie została wypchana przez pompę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół