nasiona marihuany

Pytanie odnośnie edycji profilu

Wyszukiwarka Forumowa:
M

MrAssasin

Guest
Witam

Mam pytanie odnośnie funkcjonalności forum, a dokładniej profilu. Zauważyłem, że praktycznie każdego użytkownika profil wygląda tak samo lecz jest możliwość edycji kolorystyki i tak dalej. Wie ktoś może czy kolory profilu są lokalne czy widoczne dla wszystkich? bo nie wiem czy mam się bawić w tworzenie czegoś ładnego :] czy to jednak tylko marnowanie czasu.
 
Ostatnia edycja:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Twoje zmiany są widoczne dla wszystkich.
 
G

Guest

Guest
Ja widziałem kiedyś ktoś miał tło z URL wstawione , też ładnie wyglądało ale nie mam pojecia jak to się wstawia , jesli ktoś wie niech pisze .tu ;) .
 
M

MrAssasin

Guest
Krym wejdź w edycję profilu, wybierz np. Page Background (tło strony), kliknij użyj obrazka, w tym polu co jest wpisz sam adres obrazka bez tego url( na początku, kliknij Wyślij i obrazek się pojawi (odradzam naciskanie "wybierz obrazek", mnie tylko stronę zacina i muszę odświeżać ją).

W opcji Repeat wybierz najlepiej Oba (to powtarza obrazek w dół i bok jeśli jest nie wystarczająco duży)

Bez20tytulu~1.jpg
 
Ostatnia edycja:
G

Guest

Guest
Doszedłem sam do tego wczesniej ale nie wiedziałem jak zrobić to na całej stronie haha , dzięki ziom buch leci :).
 
M

MrAssasin

Guest
Co sądzisz o kolorystyce mojego profilu? Fajnie to wygląda? <joint>
Powiedz jak skończysz ozdabiać swój to zobaczę co tam wykombinowałeś :] W ogóle przydałoby by się kiedyś zrobić akcję "Pochwal się swoim profilem".

Bez20tytulu~2.jpg
 

ania11881

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2017
Postów
100
Buchów
0
Nie wiem czy jestem w dobrym dziale ale moje pytanie brzmi, jak zmienić nick użytkownika ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół