nasiona marihuany

Ph metr, pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1


Czy ten ph metr się w ogóle do czegoś nadaje?

Edit:
Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest takie dziwne coś zamiast zdjęcia :/ po kliknięciu na to coś nastepuje przekierowanie do galerii z już odpowiednim zdjęciem. Nie wiem z czego to wynika, może tylko u mnie takie cyrki :/
 

ZielonyKamyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
217
Buchów
0
Te dziwne cos to jakis blad linku i da sie to naprawic, gdzies na forum jest o tym temat. A ten pH metr do niczego sie nie nadaje bo nie wskazuje ani troche prawidlowego wyniku.
 
M

MrAssasin

Guest
W galerii forum # wystąpił jakiś błąd przy twoim zdjęciu. "forum duże zdjęcie" i "fota 500px" mają błędny adres zdjęcia podany. Poniżej skopiowałem fotkę z rozmiaru 1680px twojej foty.

Co do twojego pytania osobiście nie próbowałem takiego miernika pH lecz na wiki haszysz jest on podany jako "Odradzane pH metry" więc jak masz możliwość radziłbym Ci poszukać czegoś innego.

ph_teste.jpg
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Tak myślałam, że to gowno :)
Dzięki za rozwiązanie problemu ze zdjęciem :)
Czy możecie polecić jakiś dobry ph metr do stówki? :)

I czy lepiej jest kupić lepszy ph metr do pomiaru ph gleby, a wyciek sprawdzać kropelkami, albo lakmusami, czy lepiej porządny do wody i mierzyć ph pożywki przed podlaniem?
Jeśli pożywka czy tam woda, która podlewamy ma ph 6,5 to gwarantuje to takie samo ph gleby czy niekoniecznie?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół