nasiona marihuany

Kamery leśne MMS itp itd

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
A które byś polecił bo jak kuknałem na chinioli to mam 2szt w cenie jednej w naszym po***anym kraju.
z innej beczki które znasz i które pomożesz skonfigurować tak by to działało jak należy?
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
panowie a da sie podlaczyc do pułapki normalny aku z auta ? jak tak to ile by pułapka wytrzymała ?
 
O

old_school

Guest
W tym roku bede chciał troszkę bardziej sie zabezpieczyć i zakupić 2-3 takie kamery dla własnego spokoju ducha.
Znalazłem takie za 699zł na popularnym portalu aukcyjnym
spełniają powyższe parametry tzn diody ir i wysyłk sms, mms i na maila
teraz takie moje pytanko czy ktoś ich już używał i pomoże mi w ustawieniach oraz najlepszym zabezpieczeniu ich by psy do mnie nie doszły po nich w razie przechwycenia kamer?

teraz to troche lipa bo rejestrować numer trzeba, chyba że masz jakiegoś słupa...
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Pod monopolowym kręci się tego towarzystwa tak dużo, że nawet możesz hurtem rejestrować! Tylko nie rób tego w swojej dzelinicy lub mieście jeśli jest małe :p
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Panowie wystarczy koleś co robi w salonie telefonicznym i wam 10zł-max 20zł od szt przyniesie tyle zarejestrowanych kart ile bedziecie chcieli, piszcie lepiej o kamerach bo już nowy rok a za dwa miechy trzeba juz sadzonki pełnosezonych robić
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
CUBE ma racje , cza ogarnac karty na left bez przypału i tyle , ja ogarniam z alllledrago.
Polecam 2 tel z karta zarejestrowana takze na left :spalony:
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
ponawiam pytanie panowie czy da sie podlaczyc pułapke pod aku od auta i na ile by to starczyło ?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
ponawiam pytanie panowie czy da sie podlaczyc pułapke pod aku od auta i na ile by to starczyło ?

do pułapki wchodzi 8 baterii AA kupujesz 16 + łądowarkę do baterii zazwyczaj jedna partia starcza na 2-3 tygodnie te co padną ładujeszi tak w kółko


Cannamafia nie pomyślałeś czasem ze te z alledrogo to pic na wodę lepiej takiej nie zakładaj do FP
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
ponawiam pytanie panowie czy da sie podlaczyc pułapke pod aku od auta i na ile by to starczyło ?
kamery z ktorymi pracowalem mialy zasilanie po dwie sekcje 2x4x1,5v - czyli 2x6v, a ze chodzily na jednej sekcji wiec jej zasilanie tot 6v. akumulator samochodowy ma 12v. robilem proby na akumulatorze 6v i spalillem jedna kamere. niestety moja wiedza nt elektryki/elektroniki jest minimalna i zaprzestalem dalszych prob. teoretycznie powinno sie udac, moze zbyt duzy amperarz ubil kamere? pojemny akumulator 6v dedykowany do ciagnika powinien ogarnac caly grow bez problemu

sa do kupienia solarne powerbanki dedykowane pod kamery - jeszcze ich nie probowalem...ale kamera potrzebuje rowniez baterii do dzialania. z tego co wiem to najpierw zuzywana jest energia z powerbanku a w drugiej kolejnosci z bateri w kamerze.



akumulatorki AA sa chu**we bo maja tylko 1,2v - po polowie bateri bardzo szybko sie rozladowuja i kameran ie zdazy wyslac komunikatu o niskim stanie bateri.
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
kamery z ktorymi pracowalem mialy zasilanie po dwie sekcje 2x4x1,5v - czyli 2x6v, a ze chodzily na jednej sekcji wiec jej zasilanie tot 6v. akumulator samochodowy ma 12v. robilem proby na akumulatorze 6v i spalillem jedna kamere. niestety moja wiedza nt elektryki/elektroniki jest minimalna i zaprzestalem dalszych prob. teoretycznie powinno sie udac, moze zbyt duzy amperarz ubil kamere? pojemny akumulator 6v dedykowany do ciagnika powinien ogarnac caly grow bez problemu sa do kupienia solarne powerbanki dedykowane pod kamery - jeszcze ich nie probowalem...ale kamera potrzebuje rowniez baterii do dzialania. z tego co wiem to najpierw zuzywana jest energia z powerbanku a w drugiej kolejnosci z bateri w kamerze. akumulatorki AA sa chu**we bo maja tylko 1,2v - po polowie bateri bardzo szybko sie rozladowuja i kameran ie zdazy wyslac komunikatu o niskim stanie bateri.
ja teraz lece na eneloop pro ale i tak mi jest za mało więc kombinuje z aku.a w jaki sposób podłączyłeś kable do kamery ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół