nasiona marihuany

Troche sprzetu na 0,36m2

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Bez nerw kolego:d Widać nie przebywasz na tym forum zbyt długo to nie zauważyłeś ze coraz mniej sie tutaj dzieje..Zrobiłeś warunki 3 lata to co się dziwisz ze masz mało zgłoszeń jak takich userów jest mało. Jeśli chciałeś dużo zgłoszeń to trzeba było dać bez warunków i wybrałbyś takiego co ma staż 10lat jeśli byś tak chciał i nie potrzeba by było zmieniać co dwa dni warunków. To była tylko taka dygresja do zmian.
 

Maria Konopnicka:D

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2011
Postów
174
Buchów
0
Zgłaszam się. Kupiłem nowego boxa 0,64 do którego przekładam sprzęt z 0,36 bo cały sprzęt był kupowany właśnie z myślą o późniejszej wymianie boxa na większy, zostaję z pustym boxem 0,36, więc w sumie wszystko co masz by mi się przydało i można by było na 2 boxy lecieć. Jeśli będziesz dzielił sprzęt na kilka osób to najbardziej przydałby się balas z żarnikiem, resztę jakoś sobie skombinuję.

Pozdro.
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Idę za radą Whoshotya i zgłaszam się, chociaż warunków nie spełniam :p Na forum jestem nowa, planuje swoją pierwszą uprawę i chce ograniczyć ryzyko przypału do minimum, dlatego mysle właśnie o jakimś porządnym filtrze :) resztę sprzętu już mam ;)
Pozdro :)
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Filtr bym przytulil.Pozdr!!
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Witam.
Może i nie mam 18 miesięcy na forum ale relka zakończona druga prowadzę w tym momencie myślę że przymrozysz oczko na te parę miesięcy co mi brakuje ..
A chciałbym lampe i balast do boxa 0,36m2 bo resztę mam ..
Dzięki
Pozdrawiam
Szczęśliwego nowego roku :)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
JIRO - filtr
Maria Konopnicka:D - balast, lampa, odblysnik

Czekam na dane do wysylki/paczkomaty(nazwa/mail/tel? - chyba tyle trzeba). Sprzecior poleci w tym tygodniu, dostaniecie pmke jak wysle.


JIRO nie chce podac adresu/paczkomatu wiec filtr leci do whoshotya, chyba ze zaspi a ja juz nie bede mial jak wyslac


wyszlo na to ze filtr polecial do canna master
 
Ostatnia edycja:

Maria Konopnicka:D

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2011
Postów
174
Buchów
0
Gołąbek wylądował, i przyniósł znacznie więcej niż się spodziewałem. Bardzo dziękuje za lampę balast, odbłyśnik i nawozy, bardzo się przydadzą bo lecę na biedackiej burzy ;). Nie wiem co powiedzieć Panowie dostałem bardzo dużo jestem w szoku, życzę Ci chłopie dużo dzieci dużo pieniędzy i dużo zioło !!!

Pozdrawiam.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół