nasiona marihuany

Troche sprzetu na 0,36m2

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
aktualizacja! 28/12/16
malo malo ciagle malo zloszen, ponownie zmniejszam wymagania bo chce miec w czym wybierac a chetnych na 400zl brakuje :joker:



Jo szakalaka bum panowie!:bounce:

Do rozdania jest male cosik, moze w tym temacie znajdzie sie wiecej nic jeden chetny i jeden troll? :)

FILTR WĘGLOWY prima klima ECO fi125mm 240-360m3/h uzywany mniej niz miesiac
ODBŁYŚNIK prima klima BASIC 38X42CM 80%
LAMPA HPS 150W GIB FLOWER SPECTRE uzywana 1,5 miesiaca
Balast elektroniczny philipsa 150W uzywany 1,5 miesiaca

Takie tam warte pewnie z 350zl. Niepotrzebne, kurzy sie juz ze 2 lata prawie to trzeba oddac.
Najchetniej dam komus kto ma 0,36m i jakies cfl czy inne gowno albo mikro i chce przejsc troche wyzej.
Ogolnie, nie wiem czy oddac calosc jednej osobie czy jakos podzielic, zobaczymy czy bedzie zainteresowanie i jakie, kogos tam wybiore.
Piszcie co chcecie, czy calosc czy tylko jedna/dwie rzeczy, latwiej mi bedzie wybrac kogos, a i mozliwe ze uszczesliwi sie dwie trzy lub 4 osoby to juz w ogole tyle dobrych uczynkow ze do nieba pojde.

wymagania:
18 miesiecy na forum
minimum 1 zakonczona fotorelacje
minimum 100 postow


wybiore kogos dopiero po nowym roku, pewnie w okolicach 5-10 stycznia, ale jako ze duch swiat i prezentow pod choinke trzeba utrzymac to po uwage biore tych co sie zglosza do konca roku :p
5!
 
Ostatnia edycja:

ZielonyKamyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
217
Buchów
0
Szkoda ze takie wymagania bo poluje na cos z tej listy.
Ale podziwiam, szanuje i doceniam ze rozdajesz a nie sprzedajesz.
 

Skagen

Smoke Buddah
Rejestracja
Sty 20, 2016
Postów
237
Buchów
1
Siema!
Niestety za krótki stażem jestem i warunków nie spełniam, ale jak nie będziesz miał chętnego na filtr węglowy to z wielką chęcią przygarnę bo mój już zaczyna śmierdzieć bardziej niż roślinki i wagi strasznie nabrał,a i drugiego boxa składam:D a mam akurat 60x60x160 więc idealnie.
Pozdro
 
K

Kana

Guest
siemka. Ja bym się skusił na ten filtr. Akurat mam jeden z namiotów 0,36 m2 oświetlony 120 wat cob cxb. Brakuje mi kilka postów ale do czasu wyłonienia zwycięscy/ów powinno być tle ile trzeba :D pozdro
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Siemasz!
Mój filtr jest już na wyczerpaniu bo lece na nim prawie cała czwarta uprawe i bardzo by mi zalezało na nim;) zresztą odbłyśnik też mam z dupy wzięty a właściwie nie mam wcale bo dwie srebrne blaszki przyklejone do cooltuby odbłyśnikiem bardzo nie można nazwać:) no i prosiłbym o te dwie rzeczy ale ogólnie bardziej zalezy mi na filtrze. Pozdrawiam. Z fartem.
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Ja tez chetnie zgłoszę się po filtr, odblysnik w boxie sie nie zmiesci a 150w hps to za duzo jak na 0,16 ;) piątka
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
zmienilem wymagania na 2 lata na forum bo malo zgloszen jak narazie a chce miec w czym wybierac
 
M

Mad Kulfon

Guest
Nieaktualne :)

Wesołych Świąt #
 
Ostatnia edycja:

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
z tego co pamietam filtr siedzi caly czas w pudle, nie pamietam czy dalem go do folii i do pudla czy nie, ale jak w pudle mialem folie to pewnie tak. wszystko bylo w szafie wiec powinno byc wzglednie dobrze.
ew. jak by smierdzial osoba ktora go dostanie zawsze moze odebrac bucha, filtr wypie****ic i kupic sobie w sklepie :)
 
M

Mad Kulfon

Guest
z tego co pamietam filtr siedzi caly czas w pudle, nie pamietam czy dalem go do folii i do pudla czy nie, ale jak w pudle mialem folie to pewnie tak. wszystko bylo w szafie wiec powinno byc wzglednie dobrze.
ew. jak by smierdzial osoba ktora go dostanie zawsze moze odebrac bucha, filtr wypie****ic i kupic sobie w sklepie :)

wiesz, tu też chodzi o Ciebie, bo taki filtr 1,5 kg wazy :)
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Cześć, chętnie przyjął bym filtr i odbłyśnik, potrzebuje je do nowego boxa 0,36 którego udało mi się okazyjnie kupić. Pozdrawiam<coolpalacz>
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
ponownie zmniejszam wymagania bo malo zgloszen a co to za zabawa jak nie ma w czym wybierac?
odsylam do 1 posta - tam sa nowe wymagania. ostatni raz zmniejszam, jak nie bedzie nikogo wiecej to sprzet sie i tak rozda.

mikolaj jest ale ku**a dzieci brakuje :freak:
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
napisz moze na kogo czekasz i bedzie po problemie:D haha pozdrawiam.
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
nie wiem jak sie do takiego pajacowania ustosunkowac. jakbym chcial komus wczesniej wytypowanemu oddac to by nie bylo tematu a prywatne wiadomosci.

po prostu mialem nadzieje na kilku chetnych na calosc a nie same prosby o filtr...
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół