nasiona marihuany

CBD Therapy

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Zenon

Guest
Od razu mówię że jest stworzona dla osób chorych którę NIE lubią THC bo się źle po nim czują.



CBD Therapy jest odmianą medyczną z CBD:THC ok. 20:1 czyli ok. 10% CBD i 0,5-1% THC (Info producenta).
Działanie ma przede wszystkim uspokajające ,kojące nerwy itp. Czy aby na pewno ? OPIS :)

Testerzy: Ja(normalny) i kolega (Od dziecka nadpobudliwy,niespokojny,bardzo roztrzepany,nie ogar z tego powodu,nie głupi ale przez to ADHD traci,momentami sam się nie kontroluje i musi cały czas chodzić lub coś robić)

Spotkałem się z kumplem ok. 22. Jako że nie mieliśmy testować działania a tylko dobrze się utupać to postanowiłem nie kręcić lolków,luf a od razu z grubej rury i wykręciłem po wiadrze. Każdy myśli że wiadro to pewnie po Nas. Otóż nie. Weszło w przeciągu 2 min i efekt pozostał. THC którego jest faktycznie mało wlazło lekko na oczy i minimalnie na głowę coś jakbyś nie spał 24h. Pełna kontrola nad sobą,umysł czyściutki jak niebo bez chmur,żadnych schiz a jedynie...uspokojenie,maksymalnie rozluźnienie,radość,spokój i ciało pełne energii,po prostu bajka. Do tego umysł wyczyszczony z problemów dnia codziennego tak jakby ich nie było, a sama myśl o nich była taka pusta tak jakby faktycznie nie istniały.
Kolega natomiast( z tego co zauważyłem i opowiedział)wyciszył się,odprężył,uspokoił do tego stopnia że sam stwierdził że jego rodzina by była zadowolona że nie jest roztrzepany. Zwolnił tempo,nie chodził bez celu,mógł siedzieć na tyłku i normalnie rozmawiać bez kręcenia się i ruszania wszystkiego wokół. Czuł spokój,radośc i błogość a przede wszystkim opanowanie. Kolokwialnie mówiąc nawet się nie za***aliśmy a super odprężyliśmy.
Po tym postanowiłem poprawić i poszło po drugim wiadrze. Efekt się potęgował a my nadal w pełni normalni bez wzmocnienia efektu THC. Wszystkie wyżej wymienione efekty jeszcze lepiej były odczuwalne. Po prostu totalne uspokojenie,dusza w siódmym niebie.
Pomyślałem że nie tak to miało być bo miałem zamiar się odchamić... więc poszła jeszcze jedna.
W końcu poczuliśmy moc THC w stopniu...1/10 Frisian Ducka czyli bardzo słabo. Trochę nas przymuliło,lekko zbiło z nóg i sił oraz chciało się spać. Pozostałe efekty niezbyt się wzmocniły a nawet trochę odpuściły i wszedł lekki niepokój.
Jeśli zwrócić uwagę na ciało to mogę powiedzieć że wszelakie dyskomforty po prostu ustąpiły. Ciało było odprężone w 100%.
Stan ten trwał do ok. 2 w nocy a potem poszedłem spać więc nie wiem ile jeszcze trzymało. Wiem że sen miałem jednolity,bez przebudzeń,spokojny i głęboki. Dzisiaj obudziłem się rześki i wypoczęty ledwo po 6 godzinach snu a dzień wcześniej spałem tylko ok 4h.

Ogólnie miałem robić test na osobie z nerwicą ale osoba z ADHD i innym objawami tego typu też była dobrym przykładem. Efektem tego jest potwierdzone działanie i przede wszystkim bardzo niski efekt psychoaktywny w odpowiednich dawkach. Idealna odmiana dla osób źle czujących się po THC.
Szczerze mówiąc od jakiegoś czasu czułem się zmęczony dniem życia codziennego a wszystko przeminęło w jednej chwili i mogłem po prostu odpocząć.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Za***iście ogarnięty smoke report!!! Aż bym spróbował ...na Cannafest można było testować od chu*a produktów z CBD(tam pierwszy raz się zetknąłem wogóle z tym) i wiem o czym prawisz..Zupełnie inny stan niż ten od thc...Niby CBD nie odczuwasz a jednak działa i odczuwasz :D
 

lordrevan

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2011
Postów
391
Buchów
1
ogólnie polecam CBD Crew, miałem 2 odmiany w boxie i też się zastanawiam nad Therapy.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Bardzo fajny smoke raport. Mam zamiar coś w końcu posadzić z cbd i spróbować może Twoja opowieść mnie do tego zmotywuje hehe.

Btw. Zastanawiam się z kim obcujesz skoro jeden ma adhd a inny nerwice hehehehe
 
Z

Zenon

Guest
Bardzo fajny smoke raport. Mam zamiar coś w końcu posadzić z cbd i spróbować może Twoja opowieść mnie do tego zmotywuje hehe.

Btw. Zastanawiam się z kim obcujesz skoro jeden ma adhd a inny nerwice hehehehe

ADHD to jedno a nerwica to drugie. Nerwica to nie tylko agresja i złość ale tak że inne objawy..np. niepokój,drżenie rąk i nóg,mokre dłonie,drażliwość etc. Zwróc uwagę że w dzisiejszych czasach wiele osób cierpi na nerwicę a nawet o tym nie wiem :) A ADHD to akurat jeden taki przypadek ale bardzo widoczny w gronie...

btw. gratulacje spostrzegawczości i umiejętności czytania bo wyhaczyłeś coś co niewielu zawuażyło;]

ogólnie polecam CBD Crew, miałem 2 odmiany w boxie i też się zastanawiam nad Therapy.

Jeżeli szukasz rozwiązania w celu wyeliminowania leków przeciwbólowych i antydepresantów w tym leków uspokajających to serdecznie polecam bo efekt jest widoczny "gołym okiem". To po prostu się czuje że działa i jest wyraźna różnica w samopoczuciu.

Za***iście ogarnięty smoke report!!! Aż bym spróbował ...na Cannafest można było testować od chu*a produktów z CBD(tam pierwszy raz się zetknąłem wogóle z tym) i wiem o czym prawisz..Zupełnie inny stan niż ten od thc...Niby CBD nie odczuwasz a jednak działa i odczuwasz :D

Czy stan inny od THC to jest źle ujęte. THC powoduje konkretne zmiany postrzegania otoczenia,natomiast CBD nie ma właściwości odurzających. Bardziej trafnym określeniem będzie inne działanie :p No i super... wyszło masło maślane;>
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Dzieki za raport kolego, na bank poleci do boxa!
5!
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
brzmi rozsądnie, topy też z klasą wyglądają. zrób ktoś z briderów z tego jakiś automat o podobnej mocy, albo półauto, co by była opcja outdoor, nie wiem, z samosieją na pewno będzie dobra cyna do jarania na spokojnie a nie blant i obezwładniony człowiek na parę godzin
 

wyjadacz konserw

Well-known member
Rejestracja
Lut 3, 2015
Postów
274
Buchów
1
Duzo pomogłeś tym postem myślę wielu osobom , nie wiem czy pamiętasz naszą rozmowę bo stanowczo nalegam jeśli oczywiście zostało Ci tego tematu to weź uracz tym lekiem ziomeczka chorego na nerwicę i napisz co i jak na priv czy podobne działanie ma na tą chorobę i jego spostrzeżenia . Z góry dziękuję i czekam na następną Twoją uprawę mikro ;)
 
O

old_school

Guest
tego szukałem, dzieki za info w tym temacie
jest czas na banie, twórcze działanie i musi się znaleźć też czas na chillout aby mechanizm mógł działać poprawnie
sporadycznie alko robi też dobrze reset systemu <coolpalacz>
 
Z

Zenon

Guest
brzmi rozsądnie, topy też z klasą wyglądają. zrób ktoś z briderów z tego jakiś automat o podobnej mocy, albo półauto, co by była opcja outdoor, nie wiem, z samosieją na pewno będzie dobra cyna do jarania na spokojnie a nie blant i obezwładniony człowiek na parę godzin

Hmm? Tutaj nie zaznasz żadnego haju. Jedynie medyczne aspekty palenia lub jedzenia w/w odmiany.

Duzo pomogłeś tym postem myślę wielu osobom , nie wiem czy pamiętasz naszą rozmowę bo stanowczo nalegam jeśli oczywiście zostało Ci tego tematu to weź uracz tym lekiem ziomeczka chorego na nerwicę i napisz co i jak na priv czy podobne działanie ma na tą chorobę i jego spostrzeżenia . Z góry dziękuję i czekam na następną Twoją uprawę mikro ;)

Osoba...a raczej MOJA Kobieta a nie "ziomeczek". Sprawdzi i dam znać czy się jako tako uspokoiła i wyciszyła. Na ADHD działa naprawdę genialnie. Już teraz mogę założyć że przy nerwicy będzie podobnie. Po ciastach z CBD + shit z Frisian Ducka efekt był..ciekawy dla mnie. Dla Mojej Kobiety jedno ciacho dało efekt aż za dobry to była spokojna i wyciszona jak "trusia" ale potem zasnęła. Postaram się sprawdzić jak czyste CBD będzie na Nią działało :]
 
O

old_school

Guest
Postaram się sprawdzić jak czyste CBD będzie na Nią działało :]

ha, ha, ha, podejrzane eksperymenta na partnerce mogą się obrócić przeciwko tobie gdy "obiekt" obsewacji zoriętuje się w twych niecnych zamiarach... :thumleft:
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Bardzo fajny smoke report. Też paliłem odmiany z z THC <1%. I mam podobne odczucia więcej opisałem w temacie o odmianach medycznych żeby nie śmiecić tu.
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
W jakiej intensywności odczuwałes opisane uczucia w skali 1-10?

Ps: Dobry raport :D
Sam myśle nad tym na out, ale szukam czegoś co jednocześnie lekko kopie :)
 

L25

Member
Rejestracja
Sie 4, 2018
Postów
24
Buchów
0
Cześć, mam kilka pytań odnośnie CBD Therapy od CBD CREW, kieruję je do tych co ją uprawiali... bo mam jednego krzaka na zewnątrz i chciałbym sie upewnić że to nie jest jakaś zwykła przemysłowa odmiana...

1. Jak wysoka rośnie na OUT, bez żadnych LSD, FIM ... w dobrych warunkach gdy nie wykazuje niedoborów
2. Jaki ma zapach, jak smakuje palenie,
3. Jaką wyglądają szczyty: bardziej jak sativa czy indica,
4. Czy ta odmiana cechuje się czymś szczególnym w czasie kwitnienia ...

Może tu na forum ktoś miał fotorelacje z uprawy tej odmiany to z chęcią bym ją przejrzał, choć nic takiego nie znalazłem.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
1. Jak wysoka rośnie (...) bez żadnych LSD
Bez LSD szaro to widzę...
Może tu na forum ktoś miał fotorelacje z uprawy tej odmiany to z chęcią bym ją przejrzał, choć nic takiego nie znalazłem.
Proponuję zrobić mały research - użyj googli, bądź forumowej przeglądarki, to nie boli, SERIO. :)
>>klykam w wyszukiwarkę
>>'cbd therapy'
>> o k***ełkę, MAM! Trawło to 0,19 sekundy, dobre, c'nie?
>> https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?124140-51W-LED-DIY-0-09m2-1x-CBD-Therapy-by-OS-Cerber/page10

Tutejsze forum wymaga używania mózgu, na talerzu raczej nikt niczego Ci nie poda...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół