nasiona marihuany

Kameruńscy spece

Wyszukiwarka Forumowa:

Burner

New member
Rejestracja
Gru 16, 2016
Postów
1
Buchów
0
Tak po krótce - nie mam czasu na rozpiskę - skontaktwoał się ze mną człowiek przez FB - Cutis (nie Curtis hheh) Douglas rzekomo pracujący dla High Timesa - zaoferował zioło świetnie zapakowane i skitrane, wogóle extra towar - foty skopiowane z netu 14 znajomych, konto niezweryfikowane - podał mail jerad2005@gmail.com i próbował do mnie dzwonić z tel nr +237679709921 - generalnie zależało mu na szybkiej wpłacie kasy przez western union do Kamerunu - sprawę zostawiam bez komentarza - wyciągnąłem od niego te dane podając mój tel - nie dajcie się zrobić w bambuko - wypytywałem go o różne rzeczy więc się spruł - na drzewo bambusie prostuj banany - Elo
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
To ciekawe jak wygląda Twój profil na tym portalu że pisza do Ciebie jakieś mudżiny z Kamerunu że chcą Ci temat opie****ić...
Uważaj na nigerysjki spadek, możesz niedługo taki otrzymać;)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
O ja ***e... A nie wysyla moze za pobraniem <lol> do czego to doszlo...
Ale z dala od takich akcji. I wezcie z tych fejsow wszelka tematyke konopna wywalcie, bo pozniej
sie dziwicie ze przypal przy***aliscie..
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
hehe wczesniej emporio chcial jechac do jakiegos scammera do maroka , w h*j tego ejst na facebookach, czy to oszustwa na chate, czy to na jakies wycieczki na farmy konopne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół