nasiona marihuany

Włochy - wyjeżdżasz na urlop? Możesz zdobyć receptę!

Wyszukiwarka Forumowa:

aleks124

Active member
Rejestracja
Mar 16, 2010
Postów
36
Buchów
0
Witam,

Po wigilii wyjeżdżam na narty. Przypadkiem natknąłem się na informację, że we Włoszech jest legalna marihuana. Konkretnie Bedrocan, Bediol i Bedica, do tego oleje. Bedrocan ma np. 22% THC, Bediol 1%THC, 9% CBD i Bedica 14% THC.

Postanowiłem napisać do pewnej apteki w Turynie (Farmacia Piazza Villari), aby dowiedzieć się czy jako turysta mogę postarać się o recepte. Usłyszałem, że nie jest to niemożliwe, ale na pewno trudne - i dostałem linka do pewnej strony tylko dla Włochów.

Po wykupieniu VPN'a i skorzystania z google translate założyłem tam konto i mogłem już kontakować się z lekarzami wystawiającymi takie recepty.

Napisałem do 2 lekarzy z Turynu, odpisał jeden. Co mi jest?
No to opisałem swój problem sprzed 2 lat, że miałem połamaną żuchwę z przemieszczeniem i od tego czasu na wysokościach mam migreny, przez migreny nie mam apetytu, itd...

Lekarz odpisał, że wystarczy fragment dokumentacji medycznej z Polski, do tego on zrobi ze mną wywiad i to wystarczy, spytał się o jaką chce odmianę i dawkę - to odpisałem, że nie wiem, bo ciężko oszacować. Będę pewnie 10 dni, to 2x5gr Bedrocan.

Koniec końców dostałem nr telefonu, jak zadzwoniłem dostałem adres i mam umówioną wizytę na 26 grudnia :)

Cena z 5gr Bedrocanu to około 52-54€ z tego co pamiętam, niestety nie znam ceny za konsultację z lekarzem, dam update 26 grudnia wieczorem.

Jakiekolwiek konkrety mogę podać na PW.

Na start podrzucam pewną stronę po włosku: http://www.farmagalenica.it/ricetta-medica-cannabis-istruzioni-e-facsimile/ google translate całkiem ok tłumaczy na angielski.
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Jeśli chodzi o włochy to coś się rusza z ta marycha medyczna ale to jedynie w ciężkich przypadkach gdzie chodzi o stwardnienie rozsiane czy inne bardzo degradujące choróbska. Wizyta u lekarza to koszt od 50 w gore...
Wczoraj rozmawiałem ze znajomym, wspomniał ze gdzieś ruszyła mala plantacja w regionie Pugli. Samo zatrzymanie sie i wziecie prostytutki do auta jest karalne od 500 w gore z jakimiś sankcjami jak pamiętam,wiec nie wspominajmy o legalności zioła czy innych specyfików.Zniknie Watykan, zniknie większość blokad w europie a przede wszystkim we Włoszech
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół