nasiona marihuany

DIY System hydro - potrzebne NAPOWIETRZANIE pozywki??

Wyszukiwarka Forumowa:

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
Z pomieszczenia w którym trzymam boxa nie może wypływać żaden dźwięk bo mam problemy z sąsiadami. Mam w planach budowę systemu hydro i chciałem go oprzeć na takim planie:



Zasada działania prosta. Pompa zanurzona w zbiorniku z porzywką. Na zbiornik z pożywka położony blat z 9 otworami. Na blacie polożone 9 wiader które maja w denku otwory które pokrywają się z otworami w blacie zbiornika. Pompa tłoczy pożywkę poprzez dippery umieszczone w koszyczku w wiadrze a pozywka spływa poprzez otwór spowrotem do zbiornika.

Czy w takim systemie można darować sobie napowietrzacz srosując cykle pracy pompy wody 20min ON /40min OFF?

Jak by nie bylo korzenie przez 40min sa bez wody w powietrzu wiec powinny byc dobrze natlenione.
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
jak urosna i bedziesz miec duzo korzeni (a bedziesz!) to ci zgnija bo w wodzie musi byc tlen zeby mogly pobierac co trzeba. nie tak od razu zgnija bo od paru innych spraw zalezy tez, temperatura wody ma duze znaczenie itd itp poszukaj cichych pompek, mozna kupic takie z potencjometrem i sobie ustawiasz zeby nie pierdzialy za glosno.
 

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
Ten system jest wzorowany na systemie wilma ktory mie posiada pompki napowietrzajacej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół