nasiona marihuany

W jaki sposób zamówić aby nie narobić przypału

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

BongoStrzal

New member
Rejestracja
Lis 26, 2016
Postów
2
Buchów
0
Witam jak wiecie teraz trzeba rejestrować numery jako że chcę zamówić parę rzeczy z growbox.pl i ....... potrzebuję Waszej porady mianowicie jak zamówić żeby nieproszeni panowie nie mieli dostępu do numeru tel i miejsca zamieszkania ? Jakoś kurierem w wyznaczone miejsce ale jak się skontaktować? Paczkomaty lub może jakiś inny sposób bez podawania numeru tel. na pocztę zanieść kasę bo przelew bankowy też przypał trochę no nie wiem. Jak wy byście zamówili?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
skoro tak się trzęsiesz to może pojedź do sklepu stacjonarnego?
 

Shaman grow

Member
Rejestracja
Cze 4, 2016
Postów
22
Buchów
0
Poprostu tanie sranie.pl i growbox.pl to sprawdzony seeds shop i growshop więc nie masz co się przejmować weź zamów za pobraniem i tyle. Bynajmiej ja nie miałem problemów i z tego co czytałem inni też nie <coolpalacz>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
Polecam kupic sobie zarejestrowana juz karte telefoniczna , wtedy zamowienie robisz przez tor+vpn ,kase wysylasz przelewem tradycyjnym w jakims kolporterze a paczke odbierasz w paczkomacie ,wszedzie podajesz fikcyjne dane i masz spokój.
 

green goblin

urban myth
Rejestracja
Lis 25, 2016
Postów
86
Buchów
3
Ostatnia edycja:

Shaman grow

Member
Rejestracja
Cze 4, 2016
Postów
22
Buchów
0
Dzięki za info bo chciałem zamówić z tanie przypaly.pl ale data nieta bo zamówiłem 2 lata temu i w te ale racja dzięki za info :spalony:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

luczez

New member
Rejestracja
Wrz 19, 2018
Postów
3
Buchów
0
Wiem, że to stary topic ale czy ktoś mógłby po krótce powiedzieć o co chodziło? Mam nowe konto i nie moge otworzyć tego linku a chciałem się tam wybrać na zakupy...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
nie bedzie walkowany ten temat

napisz do nich i sie zapytaj-nr.997 ;)

na forum masz polecane sklepy i tyle w temacie
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
Wiem, że to stary topic ale czy ktoś mógłby po krótce powiedzieć o co chodziło? Mam nowe konto i nie moge otworzyć tego linku a chciałem się tam wybrać na zakupy...

no to lepiej zostan w domu , wprawdzie ja bylem stacjonarnie pare razy i nic zlego mnie nie spotkalo spoko ziomki - ale jak ktos kupowal wysylkowo to kolegi wymieniali dane na wywiniecie sie od kary (sami uprawiali chyba) byl tu chyba skan pisma kiedys z prokuratury/sady czy cos w ten desen - ja tez nie mam wjazdu do tego linku. Dla swietego spokoju bym zrobil zakupy w innym miejscu, albo stacjonarnie mozesz zaryzykowac placac gotowka.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół