nasiona marihuany

Sneakerheadyzm

Wyszukiwarka Forumowa:

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Witam, czy są tu osoby zajawione na obuwie?
Kampicie po buty? jeździcie na eventy? ressely?
Od siebie dodam, że posiadam ok 10 par, mało wartościowe ale jest zajawka.
Cenie sobie adiki, pumy(chodź po wypuście x BWGH cw*l im w du*ę) reeboki i assicsy. Anty nike jestem.
Pozdro!
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
No ku**a. Mam z 50 par. Sporo kolaboracji, ale to nie forum na takie przechwałki ;)
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
No ku**a. Mam z 50 par. Sporo kolaboracji, ale to nie forum na takie przechwałki ;)

No i klasa :D no na shc i h5 juz nie wchodze od wchoooj czasu :) na sns bylem w wwa 2x pod rzad ale tez cw*l jak dla mnie... popatrzec i tyle za drogi biznes :D
Ja sie zastanawiam czy nie isc w repliki od chinola ;D i tak zaden gimbus sie nie zczai ze to repliczka ;D a z tego co obserwuje to i nawet niektore lepsze od oryginalow
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Że jak? Buty zbieraie? Mam kilka par do wy***ania, to mogę oddać :)
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Witam, czy są tu osoby zajawione na obuwie?
Kampicie po buty? jeździcie na eventy? ressely?
Od siebie dodam, że posiadam ok 10 par, mało wartościowe ale jest zajawka.
Cenie sobie adiki, pumy(chodź po wypuście x BWGH cw*l im w du*ę) reeboki i assicsy. Anty nike jestem.
Pozdro!

No ku**a. Mam z 50 par. Sporo kolaboracji, ale to nie forum na takie przechwałki


kumpel handluje szpilkami i kozakami damskimi, jak coś to na pv dawajcie będzie rabat 5 %.

-------------

repliki od chinola ;D

replike to se można kupić czarnoprochowej broni, czemu lewitujący tworzą nowe słowa, repliki, ubogacanie kulturowe, plus size, zamiast po imieniu nazywać

zastanów się czy twoja zajawka pod fetysz nie podpada, ja osobiście od paru lat kupuje tylko i wyłącznie wojasy podobny model, wcześniej przepale podeszwę nim choć jedna nitka puści więc po przetarciu gumy troche sylikonu i można przebranżować na growerskie których nie żal na bagnach uświnić.

ps : czysto -psychologiczno-socjologicznie : na ch*j ci ten szpan ---->

i tak zaden gimbus sie nie zczai ze to repliczka ;D

 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
No ku**a. Mam z 50 par. Sporo kolaboracji, ale to nie forum na takie przechwałki ;)

Hehe sporo

Ja jestem w posiadaniu dwóch par-jedne wyjściowe,a drugie robocze:freak2:
 
K

K2

Guest
moja narzeczona ma do wy***ania huntery, jestem w stanie oddać, jak chcesz do kolekcji ? - a zbierasz tylko męskie - czy masz jakieś szpilki np. japonki ? czy masz jakieś obuwie damskie ? zainteresowałeś wielu ludzi tym tematem, rozwijasz forum, jestes elastyczny i masz ciekawe hobby.
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
buty to są do chodzenia, ewentualnie wdepnięcia w gówno jak dla mnie, nie rozumiem tego zjawiska, a z ciekawości właśnie szperam gogle
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Znam ziomka który zbiera najki i mi pokazywał model Dunk Skunk z tajną kieszonką na worek z paleniem.
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
nie rozumiem tego zjawiska
Ty chyba ogólnie niewiele rozumiesz :lol:
Zajawka jak każda inna. Jeden zbiera kut*sy do japy inny buty.
Tu nie chodzi o pary które możesz kupić w każdym sklepie, tylko starsze, limitowane edycje, które z czasem tylko zyskują na wartości. Możesz traktować to jako inwestycje ;)
 
K

K2

Guest
Skelm :) pozdro

chyba, że byłyby to buty ze schowkami - kiedyś takie były z kieszonką pamiętam w 99r w Polsce. Spodnie to norma była ....
 
Ostatnia edycja:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Miałem Pumy Suede, Nike Dunk, Air Force 1. Gdybym w nich nie chodził to bym też był prawie sneakerheadem ;) Ogólnie na codzień chodzę w trzewikach, a na spota w butach roboczych z praktyk ze szkoły śreniej :D
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Ja zbieram kalosze...
Jedne mam do gnoju inne do kościoła nosze.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Tu nie chodzi o pary które możesz kupić w każdym sklepie, tylko starsze, limitowane edycje, które z czasem tylko zyskują na wartości. Możesz traktować to jako inwestycje ;)

a to chyba, że tak, w takim razie ma to jakiś sens. myślałem, że to kolejna fala: wyłudzania hajsu na naiwnych:
emo---> [?]--->ajfony --->hipsterzy---> brodacze---> fryzurki a'la hitlerjugend ---> zbieranie papci :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół