nasiona marihuany

Norwegia opcja

Wyszukiwarka Forumowa:

Kaluteq

Active member
Rejestracja
Wrz 3, 2013
Postów
35
Buchów
0
Siema mordeczki jestem w potrzebie i chciałem prosić was o pomoc a dokładnie ludzi którzy mieszkają w Norwegii bądź bywają i akurat są . Nie mogłem wziąć palenia z Polski a chetnie bym zajarał z uwagi że będe tu jeszcze do świąt , uważam że powinenem się z kimś spotkać . Czy jest tu jakaś życzliwa osoba? Czekam na odpowiedź tu albo na priv , z góry dziękuje :)
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Idz na pierwszy lepszy skatepark chlopaki ci ogarna :p
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
zima jest xD kolka im w deskach pomarzna...
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
W Bergen był park tzw narkomanów wystarczyło przejść przez niego, a ciapuchy prosiły tylko żebyś kupił jakiś szpeges od nich poszukaj gdzieś na busstation w większym mieście, a na pewno coś znajdziesz jak nie zioło to hasz.
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
ku**a jeszcze NORWEGIA! , wysiadasz z metra i stoi murzyn i mruga okiem , strzela z luku brwiowego kazdy ma inny znak w kazdym razie dostac cos w norwegii to zaden problem! sami cie zaczepiaja i odrywaja hasz na oko za niewielki hajs jak na norweskie zarobki!
 

SmiechNaSali

Active member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
39
Buchów
1
Witam Panowie, podepnę się pod temat jeśli mogę :)
A czy ma ktoś jakąś opcje w Niemczech ? Dokładnie okolice Wurzburga. Niedawno tu przyjechałem, nie znam nikogo . Pytalem kilku ciapatych, ale lipa. Już straciłem cierpliwość :p A weed nie pamietam kiedy miałem w ustach :p Gdyby ktoś coś wiedział prosze dac znac. Moge nawet podjechać dalej jak ktoś, gdzieś jest , ktoś coś wie. Dzięki ziomy :)
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Albo zostaje ci jechac do helsinborg albo z tora kupywac :)
 

Rocker121

New member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
1
Buchów
0
a ja mam pytanie czy w kristiansand jest ktos z obecnych moze jakos nakierowac gdzie dokladnie sie zainteresowac bo bardzo pieknie widoki a uraczyl bym sie dymem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół