nasiona marihuany

69 cfl 0.1m Produkcja AF FEM

Wyszukiwarka Forumowa:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Bondziorno:D
Sezon out już się skończył, ale już teraz trzeba myśleć o następnym. Dlatego zdecydowałem się rozmnożyć kilka automatów, co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

Zmontowałem kartonboxa z tego co miałem na stanie i jedziemy z koksem.

Wymiary: 25x40x70 h,
Swiatło: 3x 23w cfl,
Doniczki: 0.8l, keramzyt na dnie,
Podłoże: Compo Sana,
Nawozy: co w ręce wleci- resztki z outa
FP: 19/5

Dawcą pyłku będzie Auto Mazar od bulka. Na start poszły dwa nasionka, zostanie dorodniejszy i on będzie potraktowany azotanem, którym poratował mnie CABINO- dzięki ziomeczku, masz ode mnie pakiet nasion bez kolejki ;)

Do zapylenia przygotowują się: AF

- Jamaican haze - sensi genetics
- Ak 470 -sensi genetics
- Northern light - bulk
- Jack herrer - bulk
- Sweet Skunk - sweet seeds

Do boxa wejdzie mi 6 doniczek 0.8 l na ciasno, pewnie z czegoś zrezygnuję, żeby było więcej luzu.

Założenie: ściągnąć po 100 pestek z każdej roślinki i zrobić OSa :D

Kilka zdjęć na start:
Narazie rosną Auto Mazary, jak puszczą preflowery to wrzucam resztę do wody.

W 5 dniu przesadziłem z małych kubeczków startowych do docelowych









Dzień 6




Wilgotność 45% temp 27'
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Dorzuc jeszcze jedna świetlówkę lub Zmień na większą lampe :)
Tymczasem
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Dzień 12

Mazarki od początku lecą na odstanej kranówce. Pryskam je często, żeby utrzymać w miarę wilgotność. Na liściach widać biały nalot. Chyba woda za krótko odstała?

Maluchy rossną równo, ale zrobię mały test. Na jednej roślince poszedł topping za drugim piętrem, spodziewam się teraz 4 głównych odrostów. Któryś z nich musi opuścić w końcu boxa.

Po treningu spryskałem trochę asahi i poszły spać. Jak lampki się zapalą, to podleję mazarki pierwszy raz z jakimś humusem.
















DZIEŃ 23

Mazarki określiły się w 19 dniu, ale oprysk dostały dopiero 4 dni później. 0.6 g azotanu rozpuściłem w 0.8 litra wody destylowanej.

Pierwszej roślinie spryskałem tylko szczyt, drugą po toppingu spryskałem po całości.
Krzaczki malutkie, ale nie o to chodzi. Ma być pyłek :)
Z wilgotnością nie mogę podskoczyć powyżej 50%, w dodatku jeden mazar po utracie stożka wzrostu zaczął żółknąć. Wyleci z gry, jak tylko na pierwszym znajdę zalążki banannas ;)

















Po 20 dniach wrzuciłem 4 kolejne pestki do wody
 
Ostatnia edycja:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
DZIEŃ 24

Minęły 24 godziny od oprysku i widać, že coś się dzieje :) liście trochę poskręcało i włosy pociemniały. Dla pewności jeszcze raz je dzisiaj spryskałem i więcej oprysku nie będzie.
Kilka dni temu dostały też połowę dawki Terra Flores.
Dwa kiełki poszły w glebę(ak470, Northern light), dwa jeszcze czekają(Jamaican haze, jack herrer). Narazie tyle.









Dam znać jak będzie się coś działo. Pozdro!
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Dzień 35 14 flo

Minęły chyba dwa tygodnie od oprysków i coś zaczęło się dziać.Ale chyba za małe stężenie zrobiłem, bo jak na razie tylko na jednym topie widać wyraźną rewersję płci.
Na innych widać, że coś tam może jeszcze się wykluje, ale ogolnie wszystko idzie w dobrym kierunku. Chyba :D

Mazary jedzą terra flo co drugie podlanie, od następnego tygodnia dojdzie pk 13/14 w opryskach.

Nie ogląda nikt, to wrzucam tylko co most impotent :D


Z tyłu dwie panie 10 dni, z przodu 9 dni. Leję im biohumusa z gwinta :)


No i najważniejsze





Liczę, że w kolejnych dniach jaj będzie przybywać, mam zamiar zebrać większość pyłku i pylić 'z łapy'. przydałoby się zachować trochę i zmrozić.

Szczęśliwego nowego roku Wam życzę i obfitych plonów! pzdr
 

cannabiseedscom

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
90
Buchów
1
Usmażysz je tam. Ja przy zbyt wysokiej temperaturze miałem problemy z otwieraniem bananów, a większość po prostu wysychała.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Usmażysz je tam. Ja przy zbyt wysokiej temperaturze miałem problemy z otwieraniem bananów, a większość po prostu wysychała.

przejrzałem Twoją relkę, zapowiadało się na sporo pyłku.. ale pestki jakieś wygrzebałeś;)
Nie boję się o temp. bo mam maksimum 25 stopni, wilgotność utrzymuje się ok.50%.
Bardziej martwi mnie mała ilość bananów... za dużo wody, za mało azotanu chyba dałem. Ale na innych topkach widać, że powstają następne, więc jestem dobrej myśli.
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
No i pieknie Ci idzie ta produkcja pestek :spalony:
Przeleciałem od dechy do dechy i obserwuje dalej fajnie to wyglada :spalony: i odemnie leci buszek :spalony:
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
DZIEŃ 42/ 21 FLO

Na tą chwilę mogę powiedzieć, że jest fajnie. Jeden z mazarów pohermił niemalże cały, na drugim jaja są tylko na pryskanym szczycie. Razem wypijają litr wody z dodatkiem Terra Flores i PK 13/14 co dwa dni na zmianę z czystą wodą.
Jestem dobrej myśli, pojedyńcze banany już się otworzyły, 4 młodsze już się określiły i ruszają z flo, więc jak pyłek bd płodny to to kilka nasion wyskubie.
Może jutro wy***ie mazara pod osobną żarówkę, poczekam, pozbieram pyłek i zapyle sam. Ale to jak będzie mi się chciało :)

Tu macie fotę potencjalnego dawcy pyłu




Młodzież ma 16/17 dni i każda już ma kłaczki na pipce :D przelane czystą wodą, potem już zestaw na flo.

Jack Herrer


Jamaican Haze


N Light




AK470




Tugeda


 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
Jogobella, Jogobella, wez sobie tę owocową rozkosz :p dobrze jest wierze w Ciebie i licze ze to bedzie jednak wiecej niż kilka pestek ja zasadzilem ostatnio 2 regi liczylem tez na meska i zenska sucz niestety dwie okazały sie pannami i dlatgo jedna wyleciala z boxa tez chcialem pestki na outa a niestety w boxie zostala dorodniejsza

pozdro! i jedziesz dalej !
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Z tym zapylaniem to poczekaj aż topy bedo większe.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Z tym zapylaniem to poczekaj aż topy bedo większe.

Musiałbym mazara gdzieś przenieść(a leniwy jestem), bo już dosyć pyli, zostawiłem tylko 2 odrosty z bananami, resztę wyciąłem. Drugiemu mazarowi wyciąłem szczyt z jajami, pyłku wystarczy.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Mazary usunięte tydzień temu, zebrany pyłek leży w lodówce.

Dzień 31/11 flo

Widać na topkach już zapylone kłaczki, mazar trochę napylił zanim go wyjąłem z boxa. Podlewam co dwa dni terra flores na zmianę z odstaną wodą. Temp. 23-25 dzień, 18-20 noc, wilgotność ~50%.
Następny up na weekend, w trzecim tyg flo zapylam co się da. Zostanie im około 5-6 tygodni na dojrzewanie nasion. Oby tylko pyłek dał radę po 2 tygodniach w lodówie...

A oto moje maleństwa:D


Ak 470 w większym QbQ






JackHerrer


Northern Light






Jamaican Haze






Pyłek suchy




 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
3mam kciuki :spalony:
Oby wszystko wyszlo pomyslnie :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół