nasiona marihuany

Kiedy ciąć 2x auto ak 1x dark devil

Wyszukiwarka Forumowa:

sQniasty

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2016
Postów
81
Buchów
0
Witam,
To moja pierwsza uprawa, chciałem zapytać ile im jeszcze zostalo, zdjecia topkow z prawej strony wycinek z zoomem na trichomy. ile jeszcze podlewac je nawozem, kiedy odstawic i lac sama wode z miodem. Maja ok 65dni jakis 40 flo.





 

BiJej

The gAnja-Team
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
646
Buchów
1
Powiem Ci ze ja bym jeszcze z tydzień potrzymał ;) Widać ze większość mlecznych poczekaj aż będzie więcej bursztynowych i tnij:harvest:
A patrząc na tego devila to ślinka mi cieknie ^^ gratki
 

sQniasty

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2016
Postów
81
Buchów
0
dzieki za odpowiedz, szczerze myslalem jeszcze z 2 tyg trzymac, ostatnio dostaly jeszcze naowzy i myslalem teraz 3x woda z miodkiem i ciąć, chyba nic im nie będzie ??
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
trzymaj 2 tyg albo lepiej, one jeszcze przybiorą na masie, a co do nawozów to przemyśl ile chcesz je potrzymać i odstaw stosownie wcześnie przed ścinką
 

sQniasty

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2016
Postów
81
Buchów
0
hmmm w takim razie moze podam im jeszcze raz nawoz i pozniej juz tylko woda wyjdzie jakos 2,5 tyg. Myslalem jeszcze usunąć wszystki liscie wiatrakowe zostawić tylko przytopowe, co wy na to, dobry pomysl, mysle ze lepiej by swiatlo sie przebijalo ??
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Nic nie ruszaj liści narazie i trzymaj do 60-70 dnia flo!! tydzień bym nawoził i dwa tygodnie woda z miodem albo woda z melasą i kosa..takie moje zdanie.Pozdr
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Wg mnie jeszcze 2 tygodnie jak nie lepiej. One jeszcze popuchna a i trichomy jeszcze nie gotowe.
Wg mnie 2 tygodnie to typowe minimum
 

sQniasty

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2016
Postów
81
Buchów
0
Witam,
Roslinki dalej rosna, wszystkie trchichomy mleczne ale niestety brak brazowych. Maja 96 dni, jakies 70flo, jak myslicie ile im jeszcze potrzeba, liscie prawie wszystkie uschniete... trzymac dalej pod lampa, boje sie zeby nie zrobic czegos zle...
 

sQniasty

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2016
Postów
81
Buchów
0
wilgotnosc jest nicka ledow 20%, jest szansa na atak pleśni ?
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
auto 100 dni/70 flo ? cos tu nie gra, jak tak jest to tnij bo padna ;)
 

sQniasty

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2016
Postów
81
Buchów
0
Tez mi sie to dziwne wydaje, wczoraj podlalem potrzymam 3 dni i scinam, chyba ze ktos ma inne pomysly
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół