nasiona marihuany

Skladanie zestawu coco coco.

Wyszukiwarka Forumowa:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Witajcie nie mialem przyjemnosci robic w kokosie, lecz slyszalem ze efekty sa lepsze o jakies 15-25% zdania sa podzielone :) mam boxa 65x65x120 hps 250w dual oraz 3 fajne 38w cfl z lekko pomaranczowa barwa na ktorych roslinki naprawde ladnie ida:) zamierzam je dorzucic pod hpsa:) planuje jedna roslinke w 15l donicy ,donice juztez posiadam :) chce dokupic worek koko od canny, a teraz pojawia sie prosba o pomoc . Jakie nawozy oraz co jeszcze moge kupic zeby wynik byl bd wiem wiem umiejetnosci ale chodzi mi bardziej czy system nawadniania nie bedzie lepszy? laczenie jakis nawozow jakie ph.

---------- Post Zaktualizowany 07:03 ---------- Data pierwszego postu 06:40 ----------

Dodam ze to beda 2 rosliny i pojawia sie pytanie czy automatyczny system nawadniania ma sens?
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Po pierwsze stosowanie 15l donic mija sie z celem. Poczytaj.
Nawozy... cala gama najlepiej przeznaczone pod coco tj. canna, hesi ,h&g...
Podlewanie dwoch piczek nie jest chyba tak wymagajace, zeby stosowac nawadnianie, a jezeli tak bardzo to najlepiej wypadnie dripper.
O ph i ec w coco poczytaj.
 

Zzzz

Active member
Rejestracja
Paź 25, 2016
Postów
34
Buchów
0
traktujesz kokos jak ziemie - masz wyniki jak w ziemi.
potraktujesz kokos jak "hydro" i bedziesz miec lepsze wyniki.

brak dripperow wiaze sie z recznym podlewaniem - tu sam sobie odpowiedz czy masz czas podlewac 3x dziennie od konca vegu.

suple - Lucas formula lub nawet linie nawozow osobne pod kokos, jak np canny (wtedy masz bez kombinowania, prawie).

jesli nie masz pH metra i nie wiesz jaka Twoja woda ma EC w kranie to bedziesz mial problemy - przenawozenie, niedobory, bywa to na prawde wkurzajace.

ogarnij tu temat "luzne rozmowy w kokosie" tam masz linki do icmagu gdzie pisza ciekawe rzeczy (o Lucas formula gl, ale tez inne)

tl;dr: uprawa w koko jest spoko, ale na poczatku trzeba sie chwile pomeczyc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół