nasiona marihuany

Wykładanie PCta

Wyszukiwarka Forumowa:

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Witam haszyk witam ziomeczkow i rolników i szkodników i zawodników i alkoholików (szalony freestyle) Okej do rzeczy, miałem PC wyłożonego kocem ratunkowym, ale wiecie jestem strasznym wzrokowcem, i wy***alem od razu ale w piwnicy mam sklejke w kolorze białym czy normalnie da radę? Dodam, że jest to kolor biały na pograniczu matu z lekkim połyskiem
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Ziomki mam jeszcze uno pytanie czy jak wyłożylem sobie PC i mam pewne ubytki w wypelnieniu to jak dodam przyciete elementy to box straci na refleksyjnosci? I czy dobrym pomysłem nad lampami będzie wkleić tasmą srebrną i na to puszki? Generalnie robie remont i wiecie jak to jest bez uszczekniemia temp wachala się do 28 stopni bez wlaczonego wentylatora i co polecacie do przyklejenia sklejki do boxa?
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Tasme 2stronnie klejaca
Zacznij kleic od gory a docinki niech zostana jak najnizej bo nusisz uwzhlednic wysokosc donicy wiec na dole nie ma potrzeby zeby bylo idealnie. Ale przeciez jestes wzrokowcem koc ci przeszkadzal a docinki nie?
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Mówiąc wzrokowcem miałem na myśli pofałdowany koc ratunkowy, tak też zrobiłem dzięki za rade :>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół