nasiona marihuany

Komercja Indor

Wyszukiwarka Forumowa:

Rossi7

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2014
Postów
70
Buchów
0
Cześć
Wiec jak w temacie, myślę czy automat czy sezówka.
Wiem ze z sezon idzie za tym większa moc i może plon. Z auto wyciągnąłem juz prawie 1g/W z 13 dziewczyn z 1.44m2 hps 600
Sezonowkę chciał bym jakaś indice bo u mnie mile widziana. Wiadomo chodzi i ilość plonu i przedwszytkim moc żeby scinalo :)
Narazie w głowie mam 10x auto Viking AK 47 od ns po opiniach narazić myślę o niej ale spróbował bym z sezonowka bo nie zależy mi tak bardzo na czasie, spokojnie ale bez przesady.
W sumie to zawsze celowalem w sativki ale ale z chęcią spróbował bym czegoś innego. Czas mam ale mętlik taki w głowie bo tyle tych odmian ze człowiek głupieje.
Myśl jeszcze o Pyramid Seeds auto indicaa ale mało znana i mało opinie lecz kolega próbował fresh candy i usiadł i mówił ze kozak coś innego.
Zakładam ten temat bo nie mam z kim porozkminiac. :D
Jeszcze się nie dorobiłem takiego typowego upie****acza bo w sumie zawsze celowalem w sativki i to automaty wiec pewnie gdzieś to ulatywalo. Czytałem że ten Viking to jeden z lepszych auto wiec może warto ?
Sorry za nieład w poście i proszę o porady
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Ja bym bral rosliny fotoperiodyczne. Automaty to sa dobre jak ktos chce miec swoje palenie na poczatku sierpnia z dworu. I nie rozumiem dlaczego ludzie sie w to pod lampa bawia o ile nie robia z tego nasion. Po 5 dniach wega przelaczasz 12/12 i masz sezonowke w tym samym czasie co automata. Ja polece Chemdoga od GHS. Tylko, ze dosc dlugo dochodzil. Chyba po 12 tygodniach kwitnienia kosilem. Mialem z tego 1,5g/W. W tych samych warunkach dla porownania Super Lemon Haze od GHS- 1,1g/W. A najlepsza odmiane, ktora mialem pod wzgledem jakosci to Master Kush choc producenta nie pamietam. Wypie****alo mnie po tym w kosmos, ze chociazby ten Super Lemon Haze nie mial do tego startu. Zapach i wyglad tez bym ocenial na 10/10.
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Ja bym bral rosliny fotoperiodyczne. Automaty to sa dobre jak ktos chce miec swoje palenie na poczatku sierpnia z dworu. I nie rozumiem dlaczego ludzie sie w to pod lampa bawia o ile nie robia z tego nasion. Po 5 dniach wega przelaczasz 12/12 i masz sezonowke w tym samym czasie co automata. Ja polece Chemdoga od GHS. Tylko, ze dosc dlugo dochodzil. Chyba po 12 tygodniach kwitnienia kosilem. Mialem z tego 1,5g/W. W tych samych warunkach dla porownania Super Lemon Haze od GHS- 1,1g/W. A najlepsza odmiane, ktora mialem pod wzgledem jakosci to Master Kush choc producenta nie pamietam. Wypie****alo mnie po tym w kosmos, ze chociazby ten Super Lemon Haze nie mial do tego startu. Zapach i wyglad tez bym ocenial na 10/10.
Master Kush od sensi seeds właśnie dochodzi u mnie w namiocie, ładnie rośnie i ma konkretnie zbite topy. Jeszcze nie jest gotowy(jeszcze około 2 tygodni) , ale sampelek już był palony i już jest miła faza. Polecam
 

Rossi7

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2014
Postów
70
Buchów
0
Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedz

Master Kush od sensi seeds właśnie dochodzi u mnie w namiocie, ładnie rośnie i ma konkretnie zbite topy. Jeszcze nie jest gotowy(jeszcze około 2 tygodni) , ale sampelek już był palony i już jest miła faza. Polecam

Gdzie zamawiales Master Kusha ? Bo nie mogę znaleźć w polskich sklepach. Jak zamawiales z zagranicy to jak to wyglądało u Ciebie bo ja zielonego pojęcia nie mam.
A co do doniczek. Czy potrzebny jest krótki weg jak bym np. Sądził w 11l doniczkach to przecież doniczka będzie ograniczała rozrost rośliny do pewnego momentu nie ?
Wega można pocisnac
 

Rossi7

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2014
Postów
70
Buchów
0
Jest opcja na paczkomat?
Jak z zapłata żeby to zrobić anonimowo?
Długo się czeka na paczkę ?
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Zamow z jakiegos polskiego sklepu, a nie bedziesz ryzykowal z paczka z zagranicy. Ja tego Master Kusha mialem chyba od DP. Chyba juz ich nie maja, bo to bylo 5 lat temu. Przy 11L doniczkach mysle, ze weg 4 tyg to max, ja bym dal 3 tyg i zmiana na 12/12 jakbym chcial wycisnac prawie caly potencjal z rosliny przy tych donicach i nie marnowal pradu na ciagniecie wega.
Edit: Widze ze od DP Masterkushe sa w polskich sklepach (na 90% mialem od nich, bo mialem nazwe pisana wlasnie lacznie, a nie tak jak reszta producentow osobno). Jeszcze Money Maker od Strain Hunters to teoretycznie to samo co Master Kush.
 
Ostatnia edycja:

Rossi7

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2014
Postów
70
Buchów
0
Zamow z jakiegos polskiego sklepu, a nie bedziesz ryzykowal z paczka z zagranicy. Ja tego Master Kusha mialem chyba od DP. Chyba juz ich nie maja, bo to bylo 5 lat temu. Przy 11L doniczkach mysle, ze weg 4 tyg to max.

Jak z plonem było?
Od Nirvany mają jeszcze wiec można pyslsc
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,010
jak chcesz coś na prawdę mocnego to weź coś na indoor od GGS albo WARR. Miałem styczność z indoorami od WARRa i wspominam je najlepiej ze wszystkiego co miałem okazję palić.
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
To byla moja pierwsza uprawa w zyciu, wiec ciezko mi powiedziec. Mialem 360g z 400W. Dla porownania w identycznych warunkach WWxBB od FS dal minimalnie mniejszy plon.
 

Rossi7

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2014
Postów
70
Buchów
0
jak chcesz coś na prawdę mocnego to weź coś na indoor od GGS albo WARR. Miałem styczność z indoorami od WARRa i wspominam je najlepiej ze wszystkiego co miałem okazję palić.

Myślałem właśnie jeszcze o nich i orionowych.
Wiem po fotorelacjach ze sa dobrzy.
Polecisz cos może ?
Indyjka jakąś i wiadomo moc i plon
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
celuj w równy plon i wzrost bo jeśli chcesz polecieć z takim planem to przy niestabilnych odmianach namęczysz się.
WW x BB daje fajny plon w sumie z tego co pamiętam ostatni raz miałem ją z rok temu.
Afghani special od K.C Brains w indorze jest szybka około 8tyg niezbyt wysoka no i plon dobry.
Big Bud od Vision Seeds stary dobry BB wysokość taka sama jak Afghani no może ciut niższa ale większy plon i to znacznie.
Critical impact też od Visiona plon i moc za***ista ale nie rośnie równo
 

Majster

...robi swoje...
Weteran
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
1,028
Buchów
5
Komercja = klony. Totalny bezsens, moim skromnym zdaniem, pozwalać sobie na ryzyko ruszania z pestek przy założeniu, że liczy się tylko plon i moc.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Komercja = klony. Totalny bezsens, moim skromnym zdaniem, pozwalać sobie na ryzyko ruszania z pestek przy założeniu, że liczy się tylko plon i moc.

Komercja = ziolo dla ludu, on jedzie na 1,44m2 nie mow ze powinien najpierw wyhodowac matke a pozniej uciac z niej 9 klonow by moc je posadzic :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół