nasiona marihuany

Olej RSO z marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

danka1

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
61
Buchów
0
Mam pytanko czy przy temperaturze ok 80 st.moge odparowywać alkohol izopropylowy żeby nie przypalił mi się olejek RSO i żeby nie stracił swoich właściwości
 

danka1

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
61
Buchów
0
Ok.dzieki za szybka odpowiedz.Mam nadzieje ze pomoże na tego pie****onego raka
 

danka1

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
61
Buchów
0
A to się nadaje jako rozpuszczalnik z holenderskiego sklepu.
ETANOL biologiczny100%, 1% MEK skażonym zawiera Bitrex.
Paliwo to zawiera czysty etanol biologiczny i utrzymywano tak czysta, jak to możliwe, bez dodatku wody. Zatem pełne spalanie uzyskuje się w systemie również ognia. Gwarantuje to, obok spalania reuklozere minimalnych emisji CO2, zawsze miły żółty ogień. Ten produkt jest pod kontrolą organów zewnętrznych, raporty z inspekcji są dostępne na życzenie.
 

denilson29

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2012
Postów
113
Buchów
1
Nafta kosmetyczna jest najlepsza, jak nie masz pewności o jakości produktu szczególnie w Holandii gdzie leci gówno to lepiej popytaj w amste o gotowy olej na spróbowanie.
 

Dzezik

Active member
Rejestracja
Lis 2, 2009
Postów
33
Buchów
0
Witam. Przepraszam za podbicie tematu , ale dlamnie jest to bardzo wazne , czy tym sposobem mozna uzyskac czysty olej cbd ?. Chodzi mi o uzyskanie taka metoda olej cb bez thc z konopi siewnych/wluknistych ? Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
W ten sposób możesz zrobić olejek, ale to nie będzie same cbd. Będą w tym olejku wszystkie kanabidole.
Konopia włuknista, nie ma thc, ale tz. Samosieja może już zawierać.
 
Rejestracja
Lut 23, 2011
Postów
10
Buchów
0
Macie tu piczki jak RSO wygląda bo pewnie żadna z was nigdy go nie widziała z daleka

rso.jpg
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Macie tu piczki jak RSO wygląda bo pewnie żadna z was nigdy go nie widziała z daleka

rso.jpg


W strzykawakach masz łatwiejszą aplikację tzn wyciskasz sobie ziarenko ryzu lub tyle ile potrzebujesz i jest ok
W towim przypadku bedziesz to kroił nożem?

Zwykły spiryt 98% też sie nadaje jako rozpuszczalnik
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
musiał z opalonej lufy zeskrobać i wmawia ludziom że to rso
 

junygymen

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
9
Buchów
0
czy to prawdziwe oleje ?

W strzykawakach masz łatwiejszą aplikację tzn wyciskasz sobie ziarenko ryzu lub tyle ile potrzebujesz i jest ok
W towim przypadku bedziesz to kroił nożem?

Zwykły spiryt 98% też sie nadaje jako rozpuszczalnik

Witam mam pytanie dostałem ofertę współpracy z firmą Kannaway aby sprzedawać ich produkty bo mam lokal usługowy Ale trochę mi to na jakąś ściemę wygląda rzekomo sprzedają oleje z konopii itp dostałem film od nich a to ich strona mogli byście się wypowiedzieć ?

https://www.youtube.com/watch?v=OQESzqQsKUw&list=UUBwVGxqgeWJ9YWlHkMpl5Dg&index=5

............
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Chciałem zapytac jak to jest z tym alkoholem IPA? Stosujecie tą trucizne do wytwarzania rso?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół