nasiona marihuany

Ukorzenianie topka

Wyszukiwarka Forumowa:

Endorfin

Well-known member
Rejestracja
Lis 7, 2012
Postów
58
Buchów
0
Jak w temacie, próbował ktoś czegoś takiego? Tylko nie piszcie czegoś takiego: "Najpierw reweg, potem klony" to wiem, niestety nie bardzo da rade. Odmiana głównie indika (wiem kiepsko) niby mam jakieś podkorzenie, asahi sl itp ale nie mam tak durzej lampy żeby zrewegować całość. Z góry dzięx za info:salut:
 
Ostatnia edycja:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Jezeli to nie auto, to jak najbardziej powinien sie ukorzenic.
Zostaw pare listkow (wiem, ze ucinaja je, ale uwazam, ze kilka malych pomoze jej przezyc).
No i zrob conajmniej kilka klonikow.
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Planujesz pobrać klona z zakwitniętego topka i go ukorzenić, tak?
Sorry ale jakoś jednoznacznie nie wyczytałem z Twojej wypowiedzi :freak:
Jeśli tak, no to może to być trudne ze względu na to że masz sam kwiat
z pozawijanymi liściami, które dopiero muszą się rozwinąć, a skąd mają
pobrać światło na ukorzenianie?...tak łopatologicznie rozumując...
Dodatkowo - jeśli chcesz klonować pod osłoną dbając o dużą wilgotność ryzykujesz pleśnią.
Jeśli ten topek nie jest jeszcze do końca zakwitnięty to ok, ale taki z brązowymi włoskami
to mi osobiście nigdy żaden się nie ukorzenił, ale ja to może ze 3 razy próbowałem.., może za mało.

Do ukorzeniania nie potrzeba duŻej lampy, wystarczy słabsze i ekonomiczne źródło światła. <peace>
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Ja tak ukorzenialem, to cos jak reweg plus ukorzenienie.
Do ukorzenienia nie trzeba duzo swiatla i lisci, dlatego wlasnie przy klonowaniu przycinaj liscie aby zaczela isc w korzenie a nie wliscie.
Oczywiscie jest to loteria i nie wiadomo ile sie przyjmie, u mnie tak z polowa sie przyjmowala.
 
Rejestracja
Lip 29, 2018
Postów
8
Buchów
0
A jakie miałeś efekty z tych roślin ? Bo ja miałem criticala 2.0 + i powiem że efekty były zachwycające
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół