nasiona marihuany

Dr. Grinspoon

Wyszukiwarka Forumowa:

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
elo natrafiłem na ten filmik i pytanie czy to jakiś fake czy jest gdzieś serio automat tej odmiany. Wygląda to za***iście możnaby było gdziekolwiek to upchać na łące jak chwasty :D (wiem że są jeszcze kacze strainy ale ten mi przypadł do gustu)

--
edit znalazłem stronke tych error seedów jednak chyba za dużo się z niej nie dowiem bo całość Стабилизированный гибрид xD!
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Osobiście uważam że to najgorszy z możliwych rodzajów kwiatów. Jak takie coś widzę to tylko do śmieci.
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
Osobiście uważam że to najgorszy z możliwych rodzajów kwiatów. Jak takie coś widzę to tylko do śmieci.

taa a pewnie klepie lepiej w ch*j niz te wsze outdoorowe es i dp :p

a tak wgl idzie gdzieś dostać te auto ??
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
taa a pewnie klepie lepiej w ch*j niz te wsze outdoorowe es i dp :p

a tak wgl idzie gdzieś dostać te auto ??

z pewnoscia by to dobrze zrobiło w bani :D
są niby na tym error seeds z filmiku nasiona ale to jakis ruski seedbank i nie po drodze mi zamawiać tam a szkoda bo chciałbym mieć to cudo na oucie ;/
 
H

HCT

Guest
jesli ktos chce to sa na quakemind.pl ale ja jestem zdania jak uzytkownik Fee_d - kiedys mi sie jeden krzaczek innej odmiany tak sam zrobil bo to mutacja tak w ogole jest, to potem wygladalo to tak, ze jak chcialem zapalic to obrywalem z łodyg takie pojedyncze kulki i ciułałem na kupke, jak juz uzbierałem to krecilem lola :D
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
jesli ktos chce to sa na quakemind.pl ale ja jestem zdania jak uzytkownik Fee_d - kiedys mi sie jeden krzaczek innej odmiany tak sam zrobil bo to mutacja tak w ogole jest, to potem wygladalo to tak, ze jak chcialem zapalic to obrywalem z łodyg takie pojedyncze kulki i ciułałem na kupke, jak juz uzbierałem to krecilem lola :D

jeste ale fem nie auto fem...
 

Euzebioo

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2017
Postów
117
Buchów
0
Mnie to wygląda na herme z pojedynczymi jajkami. miałem 6x new yourk city od piramid seed i gratis 1 shot adrenalinę, wszystkie po 130cm ale shot adrenaline miał cienkie gałązki a na nich gdzie niegdzie owłosione jajka.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół