nasiona marihuany

Full Zestaw do AF indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
16
Buchów
0
Od kilku dni węszę po internetach w poszukiwaniu nawozów różnych firm które mogą razem tworzyć swietna całosc.

Czy taki zestaw będzie kompletny na cały cykl czy czegoś brakuje. ( Kolejność taka jaka by była podawana)

1. Voodoo Juice - Advanced Nutrients
2. Burza Kwiatów - Substral 1 - 2 tydz flo ( po pokazaniu preflow 1/2 dawki w nastepnym tyg cała i koniec )
3. Canna Flores lub jakis inny podstawowy na flo - fajnie gdyby były jakies propozycje bo mam dylemat i czy można uzyć Guanokalong bloom (organic)
4. Big Bud - Advanced Nutrients 3-5 tydz flo
5. PK 13/14 - Canna 4 - 5 tydz flo
6. Atami Bloombastic 6 - Kosa licząc 8 tyg flo

Do całosci dochodzi melasa trzcinowa raz w tygodniu od 2 tygodnia zycia jedna łyżeczka.
 

ZielonyKamyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
217
Buchów
0
Ja polecam zestaw od canna, na growbox jest za jakies 180zl bo maja znizke -20% na caly asortyment a na f&f jak kupisz dostaniesz butelke pk13/14 250ml gratis wiec to Twoj wybor a w zestawie jest:
Canna weg i flo po 1l
Canna boost 250ml
Canna cannazym 250ml
Canna pk13/14 250ml
Canna rhizotonick
Do tego jakis biohummus i ashai sl

A nawozy od Advanced Nutrients sa drogie i mozna znalesc tansze odpowiedniki.
 
H

HCT

Guest
4. Big Bud - Advanced Nutrients 3-5 tydz flo
5. PK 13/14 - Canna 4 - 5 tydz flo
6. Atami Bloombastic 6 - Kosa licząc 8 tyg flo .[/COLOR]

DOrzuć jeszcze jakiśnawoz fosforowo-potasowy, bo chyba za mało masz



Gdzie sens dublowac nawozy z p i k ? Swietnie lykasz firmowe zalecenia vide: uzywanie pk 13/14 w 4-5 tyg. flo ale bloombastic juz na koniec, jakby sie one czymkolwiek roznily heh
rasowy pelikan z ciebie
 

ZielonyKamyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
217
Buchów
0
Oj tam od razu pelikan, kazdy z nas zapewne byl na poczatku zafascynowany pewnymi firmami od nawozow :)
Jak chcesz oszczedzic to polecam
1. Biohumus na weg
2. Canna flo na flo :)
3. Pk 13/14 + rhizotonick (drogie troche ale pomoze korzeniom) + ashai sl.
W takim zestawie mamy niemal 100% tego co potrzebuje roslina, jeszcze jak uzyjesz lepszej ziemi to juz calkowicie bedzie dobrze.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Na dobry poczatek i pewnosc powodzenia projektu to dobrze jesli wjedzie dobra ziema. Cana, plagron, biobizz czy inne wiodace marki zaspokoja planty rownie dobrze. Kazdy ma jakies swoje upodobania. Na veg uzywam biobizz a na kwitnienie organiczny nawoz plant magic oldtimer i mam booster tej samej firmy. Jestem zadowolony z takiego zestawu.
 

ZielonyKamyk

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
217
Buchów
0
Tylko pamietajmy ze przy lepszych ziemiach trzeba ja przeplukac odstana woda z odpowiednim pH bo inaczej ziemia wykonczy nam rosline.
 
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
16
Buchów
0
Ziemia to Plagron light mix wiec papu na wega odpada.

Czy taki setup by wystarczył :
0. biohumus + asahi sl (pierwsze 2/3 tyg weg)
1.Canna flores ( całe flo ) + supervit od hesi ( Czy mogłbym zastąpic tego canna flores guanokalongiem bloom ? )
2. Big Bud (2-5 tydz flo)
3. Atami Bloombastic (od 3 tyd - do konca zamiast pk 13/14)
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
Siema co do prywatnej wiadomości:

1.Dobre oświetlenie - tzn. Metalohalogenkowa na wegetacje / kwitnienie HPS
2.Ziemia Canna bez dodatków - Ty sam masz kontrolować to co się tam dzieje
3.Mikoryza Greate White, a od 30 dnia życia rośliny - regen a root - to podobnie do mikoryzy na korzenie - Regen a root - 1 ml na litr
4.Canna TERRA VEG pamietaj żeby kupić canna terra - terra to ziemia ) podczas vegu czasem lubię je spryskać nitrozyme do liści 5 ml na litr, do ziemii 1 -2 ml na litr, pryskamy liści jak nie świeci światło, ciemnia musi być, bądź zaraz po wyłązceniu lampy
4 i pół - kwas krzemowy, to w ostatnim tygodnia wega - pryskamy tym liście - tylko z głową...
5.Canna terra flo - kwitnienie
6.AN - Big bud - i nie tak jak piszesz od 3 do 5, tylko do początku 5
7. dodaj do tego Head Masta 1 ml na litr wody od 3 tygodnia do końca kwitnienia
8. Po Big Bud lejesz Overdrive też z Advanced Nutrients, od 5 tygodnia kwitnienia do końca.

Ja osobiście Bloombastic daję od 3 tygodnia, bo to najlepiej przyswajalny fosfor i potas - bloombastic czyni cuda. Szukam substytutu który działa podobnie - więc jakby ktoś coś miał to, bardzo proszę o sugestie, tylko żadnej chujni nie chcę - odrazu zaznaczam.

10. tutaj robisz flush.. dobrze wypłukaj ja - ja moje wkładam do wanny i tam leje na maksa wode do doniczki. przepłukuję ją wielokrotnie czystą wodą.

I tak na koniec - nie żebym się chwalił, ale jak chcesz zobaczyć wyniki tego co powyżej - to wpadaj na moją fotorelację. Z kazdej rośliny chcę wyciągnąć jak najwięcej.

dziękuję i pozdrawiam

kM
 
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
16
Buchów
0
Bloombastika lejesz razem z Overdrive ?
Może byc biobizz Bloom zamiast tego canny terra flo ?
Mikoryza Greate White a wystarczy AN voodo juice ?
 
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
16
Buchów
0
Mikoryza ok ale gdzie mozna dostac to w Polsce za normalna cene.
Do tego nie podawac nic na ukorzenianie ? ( w trakcie podawania mikoryzy)
 
K

K2

Guest
Siema :) -

Ile ludzi tyle opinii, ale ja nie podaję nic do 30 dnia życia. Nie wiem gdzie można w Polsce dostać Mikoryzę*

*poszukaj, poczytaj, zainteresuj się, nauczysz się więcej :)

pozdrawiam

kM
 
Rejestracja
Lip 5, 2011
Postów
16
Buchów
0
Dajmy na to lecimy na tym Mikoryza Greate White - od którego dnia zycia podajesz, co ile i jak duzo ?

- od 30 dnia bez problemu mozna dac GHE Bio Roots 30ml stymulator wzrostu korzeni ? jak tak to do kiedy to podawać ?
 
K

K2

Guest
Możesz przez całe grow dodawać do pożywki z wodą, ale najlepiej to zastosować przy przesadzaniu, to takie dragi dla korzeni, taki booster, zauważalnie widzisz wzrost, błyskawicznie - wzrost jest burzliwy po podaniu tego do korzeni. Przy przesadzaniu - wykopiesz dziurkę na roslinkę, nasypujesz tam great white i na to kłądziesz przesadzaną roslinę, przysypujesz i podlewasz. Najlepiej przyswajalna jest wtedy przez koprzenie.

pozdrawiam

kM
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół