nasiona marihuany

Dylemat w sprawie wyboru mieszkania

Wyszukiwarka Forumowa:

cookies

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
104
Buchów
0
Raczej klepie bo nie chcial zgodzic sie na przelewy, rozmawialem z poprzednimi lokatorami mieszkali tam rok i ani razu nie sprawdzal mieszkania wchodzil tylko na minute pytal czy wszystko ok, bral kase i wychodzil takze jestem dobrej mysli.

---------- Post Zaktualizowany 16:36 ---------- Data pierwszego postu 14:23 ----------

W razie czego mam do dyspozycji szope ktora wyglada jakby byla uzywana jako garaz. Jest ocieplona od srodka kingspanem, tylko prad trzeba by podciagnac, myslicie ze to dobra opcja?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Jak jest ocieploma i w bezpiecznym miejscu to pewnie. Inna sprawa jak jest ulokowana zeby sasedzi nie widzieli Cie ze latasz tam czesto z bankami ;) bo nie jeden spoleczniak się znajdzie.. Zmierz tez jaka tam temp jest w nocy chyba ze bedzie dogrzewal czyms.
Co by nie bulo pierw zrob rozeznanie jak sie mieszka jak sasiedzi i pomysl nad najlepsza opcja. Jak z landkiem taki uklad to nawet i lepiej ze nie sprawdza.
Wszystko z glowa i przyslane.
 

cookies

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
104
Buchów
0
Wejscie do szopy jest tuz a ogrodku za wysokim jednolitym plotem takze bezpiecznie. Teraz raczej jeszcze za zimno zeby sie tam rozlozyc chyba ze z automatami polece 24/0 ale kolo marca powinno byc juz ok. Przemysle jeszcze wszystko jak pomieszkam troche bo dopiero tydzien tu jestem.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Bardzo wielu prywatnych landlordów w UK odbiera hajs osobiście i nie chce słyszeć o kontach i banku . . . Sam tak kiedyś miałem taki uklad przez lata a mieszkalem w trzech roznych miejscsch . . . kilku moich znajomych do dziś tak ma ze kasa tylko i wyłącznie do rączki . . .
 

cookies

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2013
Postów
104
Buchów
0
Dokladnie Gandi nie kazdy chce wykazywac calosc dochodow, tymbardziej jak gosc ma 1-2 mieszkania jako moj.
Nie bede sie bawil w zadne szopy raczej, rozloze boxa w sypialni zadbam porzadnie o brak jakichkolwiek zapachow i bedzie dobrze, dla pewnosci jakby jednak chcial kiedys sprawdzic chate bede nakrywal boxa jakims kocem, ciuchami itp bylem w pracy nie mialem czasu uprzatnac raz w miesiacu to nie problem. Kable beda ukryte za szafa, co myslicie o wymianie zamkow? W kontrakcie mam podpunkt ze to niedopuszczalne, sam nie wiem, moze lepiej zalozyc zamek w samej sypialni?
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
nigdy nie wiesz kto tez to jara, ziom z biura, sąsiad a może nawet jego stara?
 

kolter

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
108
Buchów
9
I ja też właśnie w tym tyg. idę oglądać chatę z agencji, tylko planuję pare automatów na gardenie <joint> Cookies, jakie miasto? :>
 
K

K2

Guest
Dokladnie Gandi nie kazdy chce wykazywac calosc dochodow, tymbardziej jak gosc ma 1-2 mieszkania jako moj.
Nie bede sie bawil w zadne szopy raczej, rozloze boxa w sypialni zadbam porzadnie o brak jakichkolwiek zapachow i bedzie dobrze, dla pewnosci jakby jednak chcial kiedys sprawdzic chate bede nakrywal boxa jakims kocem, ciuchami itp bylem w pracy nie mialem czasu uprzatnac raz w miesiacu to nie problem. Kable beda ukryte za szafa, co myslicie o wymianie zamkow? W kontrakcie mam podpunkt ze to niedopuszczalne, sam nie wiem, moze lepiej zalozyc zamek w samej sypialni?

wymieniaj zamek w domu - jakby co to powiedz, że się zaciął i nie chciałeś im kłopotów robic o 10 funtów. Jak nie wejdą to zadzwonią do Ciebie, zawsze się ubezpieczaj ! podpisałem tych kontraktów trochę przez 11 lat.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Jak teraz prawnie wygląda wizytacja na wynajmowanym pokoju/mieszkaniu/chacie? Ile wcześniej właściciel musi dać znać o wizytacji? I czy ten sam termin obowiązuje w przypadku pokojów, chat i flatów?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Prawo nie precyzuje jak czesto moze "ogladac". Generalnie wedlug prawa sam bez Twojej zgody wejść nie moze, chyba ze w razie pożaru itp w asyscie strazy, inaczej to zwykle włamanie, ktore mozna zglosic.

Ja na umowie mam, ze nie częściej niz raz na kwartal i z tygodniowym wyprzedzeniem.

A tak bez zapowiedzi to moze calowac klamke, chociaz kazdy wie, ze lepiej dobrze zyc z właścicielem.
 

Banita00

Well-known member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
60
Buchów
0
Z własnego doświadczenia wiem że lepiej wynajmować od prywatnego landlorda bo z agencjami może być różnie nie które przychodzą co 3 miesiące jestem 5 lat w uk no i miałem już parę domów to z reguły landlordowie przychodzili po pół roku to można 2x śmiało coś zrobić
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół