nasiona marihuany

Z czym mieszają kif by haszu było dużo więcej?

Wyszukiwarka Forumowa:
F

fan

Guest
Oglądałem ostatnio filmik o marokańskim haszyszu dla turystów który mieszają z henną i jakimiś medykamentami a tutrści myślą że jest czysty i bardzo hwalą mimo że na200g kifu przypada ponad 800g domieszki..Henne to baby do włosów urzywają ale wątpie by to było to samo.?a ciekaw jestem co to za medykamenty dosypują i że trudno rozpoznać a gruda jest i tak dobra i czym lepszym można by było zamienić dosypke,może ktoś z Was bardziej biega w temacie ściemniania haszu,.Zapraszam do dyskusji..
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
oglądałem ost strejn hantersów wyprawa do maroko, nie mówili nic o dosypkach albo przeoczyłem.
wiem tylko, że marokańce to debile, mieli na wozie symoliczny kształt kraju to kazali im zerwać bo niby zle narysowane hehe
o sprzęcie natomiast mówili że jak zostawia popiół albo inny syf jak się przypali i da popalić chwilę, to że kiepski
być może nawet i był opis z czym mogłoby być zafałszowane ale niedosłyszałem heh.
 
F

fan

Guest
oglądałem ost strejn hantersów wyprawa do maroko, nie mówili nic o dosypkach albo przeoczyłem.
wiem tylko, że marokańce to debile, mieli na wozie symoliczny kształt kraju to kazali im zerwać bo niby zle narysowane hehe
o sprzęcie natomiast mówili że jak zostawia popiół albo inny syf jak się przypali i da popalić chwilę, to że kiepski
być może nawet i był opis z czym mogłoby być zafałszowane ale niedosłyszałem heh.

obejżyj inne filmy..
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
poleć coś w klimacie "komedia kryminalna", bo prawie wszystko co znam już powtórzyłem heh, zaraz przekładaniec[2004] odpalam :sunny:

co by w miarę trzymieć się tematu: kiedyś* jak był "czarny afgan" - były 2 wersje twardy od uczciwego i miękki od oszusta.
ktoś coś zasugerował, że ze smarem mieszany, a co jest u arabów - to.. faktycznie, warto rozkręcić dyskusję :)

* z 10? temu, ch*j wie. przed dopalaczami
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
wosk pszczeli, mielona kawa, mleko w proszku, ketamine, syrop z sosny, kleje roznego rodzaju. wszystko co da sie domieszac i zwiekszyc objetosc.
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Mieszają jak głupi. Uwaga na Mazar Sharif w zielonych workach od kawy i z czerwonym celofanem. Przemechlany na potege.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
jakość/czystość haszu jest bardzo łatwo sprawdzić, wystarczy odrobine po prostu spalić, np na zapałce, a następnie popiół rozetrzeć na palcach, jeśli popiół nie brudzi palców i jest praktycznie biały, to hasz jest czysty bez dodatków na 99%...

Gdzieś widziałem jak mówił o tym jakiś marokaniec, w dokumencie na yt
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół