nasiona marihuany

Psylocibe Cubensis - Golden Teacher - pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Niestety te 0,3 gr zebranych krysztalkow połknięte w kapsułce i popite sokiem porzeczkowym nie podziałało tak jak bym sobie tego życzył .. Fraktali ni huhu nie było i w ogole czułem się jakbym zjadł max 2gr suszonych .. No nic trzeba wrocic do tradycyjnych metod spozycia.. <lol>
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Mysle ze watek mozna przeniesc do zakonczonych bo po mojej ponad dwutygodniowej nieobecnosci grzybki zajabiscie wyrosly ale potem zrzucily zarodniki ( czarno w calym boksie ) a nastepnie zwiedły , wpadły do wody i wszystko zakisło :) myslalem ze zaczna pozniej pinowac i uda mi sie wrocic na harvest.., no cóż wiec zabawe zaczynam zabawe od zera . tym razem bedzie Z-Strain.. https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?128006-Psilocybe-Cubensis-Z-STRAIN-na-kukurydzy
 
Ostatnia edycja:

narcos

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2016
Postów
56
Buchów
1
zapytam w temacie, zrobilem goldenticzera, i chyba mam z nimi problem, wg mnie nie kopią ,albo bardzo slabo. zjadlem 2g suszu. praktycznie nic, po czasie zjadlem 3,5g suszu, i efekt taki jakbym jointa spalil. zadnych kolorów, fraktali, nic co bylo pisane. mozliwe,ze nie dzialaja? albo slabe sa? robilem na ryzu . jadlem posiekane z gorącym kubkiem grzybowym :))
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
zapytam w temacie, zrobilem goldenticzera, i chyba mam z nimi problem, wg mnie nie kopią ,albo bardzo slabo. zjadlem 2g suszu. praktycznie nic, po czasie zjadlem 3,5g suszu, i efekt taki jakbym jointa spalil. zadnych kolorów, fraktali, nic co bylo pisane. mozliwe,ze nie dzialaja? albo slabe sa? robilem na ryzu . jadlem posiekane z gorącym kubkiem grzybowym :))
Widocznie musisz zjesc 5-6 gram zalezy jaka przemina materii czy na pusty zoladek etc.. mi tez 3,7 na pierwszy raz nie wiele dalo wiec dojadlem jescze prawie 2 gr.. i wtedy stezenie we krwi osiagnelo nalezyty poziom..
 

narcos

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2016
Postów
56
Buchów
1
jest się czego bać? :) czy bardziej wizualna uczta?
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
nie boj sie niczego wieksza uczta i dalsza i dluzsza podroz ja teraz mniej niz 5 gr nie biore
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Wątek widze jeszcze wsród aktualnych więc dodam.. jedna tacke podarowałem przed wyjazdem bratankowi i podeslal zdjecie jak to u niego wyszlo..Musze przyznac ze przy wykładaniu na tacki zmieszanie popkornu z namoczonym wermikulitem i kokosem robi robotę bo pinow jest znacznie więcej ..
17274776_10210333915236731_763544547_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

Niesiołowski

Member
Rejestracja
Maj 2, 2017
Postów
21
Buchów
0
Wow, super! :D Zastanawiałoby mnie czy takie niezatkane otwory w boksie nie obniżają zbytniu wilgotności, ale grzyby wyglądają na zdrowe i szczęśliwe :D Często spryskujesz? Nie byłoby lepej zatkać te otwory watą?
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Siemka. Mam pytanie a nie bede nowego tematu zakładał. Powiedzcie mi koledzy, wychodowalem dzisiaj grzybki z growkita, wszystko ok ale podczas suszenia zrobily sie czarne, moze nie cale ale częściowo kapelusze od dołu i nóżki. Powiedzcie nadaja sie takie grzyby do jedzenia czy śmietnik? Jak trzeba bedzie to wrzuce zdjecie ;) pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół