nasiona marihuany

Psylocibe Cubensis - Golden Teacher - pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Noooo, z szybkowarem pójdzie pięknie. U mnie niedługo kolejne ciastka.
 
K

karczdaniel55

Guest
Mam pytanko do autora. po jakim czasie growkit Golden Teacher zaczął pokazywać piny ?
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Mam pytanko do autora. po jakim czasie growkit Golden Teacher zaczął pokazywać piny ?
Growkit mam Ecuadora pokazal piny po tygodniu od zalania wodą, golden teacher pokazal piny po ok 2tyg od wyladowania na tacce a w sumie po ok 6 tyg od zaszczepienia.
 
K

karczdaniel55

Guest
Pytam, bo mój growkit z GT ma już 10 dni i żadnych zmian. Zaczynałem się martwić, ale zobaczymy. Skoro mówiśz, że ok 2 tyg to czekam jeszcze :)
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
nie masz wyjscia :) lada chwila zacznie pinowac.. badz cierpliwy
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Przychodzi taki dzień w zyciu "grzybiarza" ze po dlugich tygodniach wyczekiwania , pielegnacji a potem zbiorów ,przychodzi czas na degustację . Dziś jest właśnie ten dzień ! <lol>. Mam ok 5,5 g suchych grzybków i niebawem je spozyję w postaci herbatki na ktora utrę je w mozdzierzu. Już wypilem pol litra soku porzeczkowego popijajac nim 1g sproszkowanego buzdyganka ziemnego inaczej tribulus terestris , btw .uzywany w tabletkach na erekcje i jako booster testosteronu w suplementach dla kulturystów a tu jako inhibitor MAO wraz z sokiem porzeczkowym ktory tez jest inhibitorem. Zaloze potem jakis temat grzybowy o doswiadczeniach, dozowaniu, tripach itp ,bo nie znalazlem tu nic na forum a przydaloby się :) Mam nadzieję ze trip bedzie przyjemny :) <wodna>
20170117_193308.jpg


20170116_162212.jpg
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ślicznie wyglądają z tą wieżą w tle...smacznego kolego.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Kolego faktycznie cykasz fajne fotki;) pozdrawiam.
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
ku**a ale mnie zamiata nie moge lolka skrecic masakara . Najgorsze bylo jak mi sie rzygac strasznie chcialo i probowalem na sile nie wyrzygac nie znacie takiega uczucia hahaha ja tez nie znalem :D miesnie dziwnie sie zachowuja ne mozna dobrze pisac a nawet juz bola taki to wysilek nie wspomnie o oczach ktore widza inaczej i mam trudnosci z czytaniem tego co piszę .. Pije sobie mięte robie łyka zamykam oczy i wydaje mi sie ze zanurzam sie w kubku i moge wpasc do herbaty ..ja pie***le !!! :D to dopiero poczatek!! az sie boję :D
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
heeh no to masz fajnie:D ale powiem Ci ze właśnie odruch wymiotny słyszałem ze bywa czesto po grzybkach;)
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
miaem 3,5 grama suszonych ale reszta swiezych i to mnie roz***alo chyba i zoladek cierpi ,dodatkowo spryskalem sowicie sokiem z limonki by pomoc w przetworzeniu psylocybiny do psylocyny czy jakos tak,,ja piedole trace kontrole nad klwioatura :p takze juz na dzis chyba skoncze z internetami dobranoc! :spalony:
 
Ostatnia edycja:

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
ku**a ale mnie zamiata nie moge lolka skrecic masakara . Najgorsze bylo jak mi sie rzygac strasznie chcialo i probowalem na sile nie wyrzygac nie znacie takiega uczucia hahaha ja tez nie znalem :D miesnie dziwnie sie zachowuja ne mozna dobrze pisac a nawet juz bola taki to wysilek nie wspomnie o oczach ktore widza inaczej i mam trudnosci z czytaniem tego co piszę .. Pije sobie mięte robie łyka zamykam oczy i wydaje mi sie ze zanurzam sie w kubku i moge wpasc do herbaty ..ja pie***le !!! :D to dopiero poczatek!! az sie boję :D

Haha, niezła faza kolego :)
 

sobaczek

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2016
Postów
320
Buchów
1
Kolega da znak zycia... Takie imprezy to raczej na wakacje w górach niż na siedzenie zimą w pokoju i pisanie na kompie. Monitor mruga za bardzo :)
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Kolega da znak zycia... Takie imprezy to raczej na wakacje w górach niż na siedzenie zimą w pokoju i pisanie na kompie. Monitor mruga za bardzo :)
Zyje zyje :) wiadomo ze lepiej na łonie natury ,choc lezenie w łożku z zamknietymi oczami jest calkiem spoko w domu :) Moje psyche potrzebowalo tego jak najszybciej bo duzo akurat sie dzieje w moim zyciu a nie mam czasu czekac do wiosny. Nie jest to do siedzienia przy kompie ale na poczatku jak wchodzi jest spoko :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół