nasiona marihuany

Psylocibe Cubensis - Golden Teacher - pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Hej .Update.
Kosmici wyladowali na nowej tacce Ecuadora
20161230_110720.jpg


20161230_110653.jpg


zrobilem tez dwa odciski Ecuadora . planuję potem open printa zrobic jak się ich uzbiera wiecej..

20161229_231036.jpg


20161230_084813.jpg


Golden teacher zbiera sie powolutku do pinowania

20161230_112518.jpg


ciastko z GT nie zmiescilo sie do boxa

20161230_113711.jpg


tu caly boks po prawej tacka z GT .Ecuadorian już nie obrodzil tak ladnie jak za pierwszym rzutem , sporo małych abortów.

20161230_112849.jpg


20161230_121706.jpg
 
Ostatnia edycja:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Siemasz. To ja sie pisze na takiego printa juz teraz:D w sumie nigdy nie jadłem a tym bardziej nigdy nie uprawiałem grzybków ale mam wielką chęć to zmienić;) pozdrawiam.
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Siemasz. To ja sie pisze na takiego printa juz teraz:D w sumie nigdy nie jadłem a tym bardziej nigdy nie uprawiałem grzybków ale mam wielką chęć to zmienić;) pozdrawiam.
a one zmienią Ciebie..;)
 
K

Kana

Guest
a one zmienią Ciebie..;)

a tam zmienia od razu... żarłem kilka razy a dalej tak samo po***any :freak2:

ładne fotki no i grzybki. Chyba czas odkurzyć moje printy choć chyba coś z***ałem przy ich robieniu bo ostatnio jak próbowałem zaszczepić nimi miodek to wyszedł syf. Całe szczęście, że są jeszcze te w strzykawce w lodówce :D pozdro !
 
K

karczdaniel55

Guest
Mówicie, że zmieniają, Teraz pytanie jak. Zakupiłem już growkita i zabiram się za uprawe, ale mam pewne obawy. GAnja swoją drogą - Jak ona działa nie muszę nikomu tłumaczyć, ma swoje uroki, ale jak z grzybami. Mam kilka pytań

1. Ile takich grzybów (ile g) mogę zjeść NA RAZ (Jeden wieczór) aby ne od***ać, ale żeby było przyjemnie bez stresu ?
2. Czy grzyby bardzo wpływają na psychike i postrzeganie świata ?
3. Grzybki uzależniają ? Pytam bo kiedyś wciągałem mefe i już po pierwszym razie za ok 30 min chciałem więcej i więcej dlatego odstawiłem ten shit. jak jest w przypadku grzybów ?

LUDZIE POMÓŻCIE BO ZRAZ OD***IE, strasznie się boje. Już nie bałem się tak badzo ganji.

Pozdrawiam chłopaki i Szczęśliwego Nowego Jorku :)
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Mówicie, że zmieniają, Teraz pytanie jak. Zakupiłem już growkita i zabiram się za uprawe, ale mam pewne obawy. GAnja swoją drogą - Jak ona działa nie muszę nikomu tłumaczyć, ma swoje uroki, ale jak z grzybami. Mam kilka pytań

1. Ile takich grzybów (ile g) mogę zjeść NA RAZ (Jeden wieczór) aby ne od***ać, ale żeby było przyjemnie bez stresu ?
2. Czy grzyby bardzo wpływają na psychike i postrzeganie świata ?
3. Grzybki uzależniają ? Pytam bo kiedyś wciągałem mefe i już po pierwszym razie za ok 30 min chciałem więcej i więcej dlatego odstawiłem ten shit. jak jest w przypadku grzybów ?

LUDZIE POMÓŻCIE BO ZRAZ OD***IE, strasznie się boje. Już nie bałem się tak badzo ganji.

Pozdrawiam chłopaki i Szczęśliwego Nowego Jorku :)
Wszystko juz zostalo napisane i jest w sieci .. Moim zdaniem podchodzisz do grzybków w odwrotnej kolejnosci niz potrzeba.Ja od miesiecy czytalaem o psylocybinie choc chcialem sprobowac ayahuaski to natrafilem na grzybki. Jestem świadomy co robie , po co i dlaczego a Ty widze cos zgoła innego w tym widzisz. Powiem tylko slowami klasyka na koniec.. niczego tak się nie boje jak strachu..
 
K

karczdaniel55

Guest
To żeście odpisali hoho :) Dlaczego mam nie brać ? Nie mówię o ućpaniu sie na amen ale o pieknej przygodzie. Tak robią odpoiedzialni ludzie, rozpytują się i wyciągają wnioski. To czy wezmę, zależy tylko ode mnie. Was proszę o poradę, abym nie wykitował po wzięciu dużej ilości :)
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
To żeście odpisali hoho :) Dlaczego mam nie brać ? Nie mówię o ućpaniu sie na amen ale o pieknej przygodzie. Tak robią odpoiedzialni ludzie, rozpytują się i wyciągają wnioski. To czy wezmę, zależy tylko ode mnie. Was proszę o poradę, abym nie wykitował po wzięciu dużej ilości :)
Tak trudno poszukac? wolisz tracic czas na pisanie a potem nasz na odpisywanie? Temat jest podobny w swej złożoności do trawki pod wzgledem indywidualnych wrazen , schiz i konstrukcji psychicznej a kazdy gatunek tez jest ciut inny..Zacznij od 2-3gr a potem sam stwierdzisz.
pierwszy z brzegu film na yt
https://www.youtube.com/watch?v=K6QseKGAVYk&t=133s
 
Ostatnia edycja:
K

karczdaniel55

Guest
Jesteś gość :) No czytam te wszystkie aktykuły ale jest tam dużo rzeczy, których nie mogę znaleźć, ale już rozwiałeś moje wszystkie obawy.

In touch
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Mówicie, że zmieniają, Teraz pytanie jak. Zakupiłem już growkita i zabiram się za uprawe, ale mam pewne obawy. GAnja swoją drogą - Jak ona działa nie muszę nikomu tłumaczyć, ma swoje uroki, ale jak z grzybami. Mam kilka pytań

1. Ile takich grzybów (ile g) mogę zjeść NA RAZ (Jeden wieczór) aby ne od***ać, ale żeby było przyjemnie bez stresu ?
2. Czy grzyby bardzo wpływają na psychike i postrzeganie świata ?
3. Grzybki uzależniają ? Pytam bo kiedyś wciągałem mefe i już po pierwszym razie za ok 30 min chciałem więcej i więcej dlatego odstawiłem ten shit. jak jest w przypadku grzybów ?

LUDZIE POMÓŻCIE BO ZRAZ OD***IE, strasznie się boje. Już nie bałem się tak badzo ganji.

Pozdrawiam chłopaki i Szczęśliwego Nowego Jorku :)


Mam doświadczenie tylko z naszymi łysiczkami więc na temat cubensisów nic Ci z własnego doświadczenia nie powiem.

Podobno są bardziej śmiechowe niż łysice, mniej mistyczne, ale to może być kwestia indywidualna. Z tego co słyszałem to dawka 2g na początek jest dobra.

Ale nie ma tu sensu pisać elaboratu na temat grzybów. Tak jak #1# pisał, poszperaj w internecie, na youtubie jest duużo filmów dokumentalnych o grzybach, Terence McKenna dużo Ci powie, są fora tematyczne, jeśli temat Cie interesuje to zbieranie informacji nie będzie dla Ciebie niczym bolesnym, bez obaw. :)

Pytanie drugie - zależy od dawki. Jest to zupełnie inne doświadczenie niż jaranie, które to dla mnie jest na przykład bardziej paranoidalne niż grzyby. Grzyby są spokojniejsze, bardziej takie hmmm... ludzkie :) aczkolwiek zostawiają po sobie ogrom pytań w głowie. Np jak biore je wieczorem to często nie śpie do rana. Trzeba pamiętać że to konkretne doświadczenie, do tego trzeba sie przygotować, nie polecałbym brania ot tak, bez odpowiednich warunków, zarówno psychicznych jak i bezpiecznego miejsca w którym czujesz się komfortowo. Polecam też wybrać sie do lasu, piękne doświadczenie. :)

Ja preferuje branie ich w cichej ciemności w moim pokoju, z chillową muzyką która ratuje du*e w razie gdy faza skręca nie tam gdzie trzeba. Pierwszy raz wszamałem je rano jeszcze przed świtem, a gdy faza juz schodziła to wybrałem sie do lasu, świetna sprawa. :)

Przy większych wpływają na psychike znacząco, Przy małych dawkach nie ma znaczącego wpływu na postrzeganie rzeczywistości, głównie wpływają na psychike. Przygotuj sie też na bodyload który może być nie przyjemny, mi np na początku przeszkadzało uczucie w żołądku, nawet czułem dziwny strach w związku z nim, ale teraz gdy tylko zaczynam to czuć to czuje radość na nową podróż :sunny: i z doświadczenia powiem że takie niefajne stany tylko na początku mogą wystąpić. Ale sie nie sraj bo to minie i potem będzie już fajnie. :D
W kwestii dawkowania ciekawym tematem jest również sprawa mikro dozowania.

3 - Nie uzależniają, przynajmniej ja nie słyszałem o takim przypadku i z mojego doświadczenia powiedziałbym że nawet mogły by leczyć uzależnienia.

Wiem że to może brzmieć głupio ale polecam podejść do nich z szacunkiem a nie z wy***ką. Grzyby gwarantują piękne doświadczenia ale potrafią pokazać pazur.

Polecam film https://www.youtube.com/watch?v=FQMCj48nq20

Udanych lotów!
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Czas na update
Golden Teacher nareszcie zaczał pinować :)
20170110_172024.jpg


20170110_163158.jpg


a to mala tacka z Ecuadorem.. dala male grzybki :)
20170101_081300.jpg


no cóż grzybowa hodowla mnie wkręciła..,koniec srania po krzakach .. na scene wjeżdża szybkowar :)

20170110_173526.jpg
 
Ostatnia edycja:

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Piękne te Ecuadory :) Eee jak szybkowar jest to widze że teraz będzie profeska :D Ale bez niego też ładnie sterylizacja poszła. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół