nasiona marihuany

Psylocibe Cubensis - Golden Teacher - pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Grow kit jeszcze nie pinuje , Kukurydza popekala bo ma 2 tyg .prawda jest taka ze zarodniki Golden teachera sa slabe bo kolonizuje wolno , czasem w ogóle i nie ma ryzomorficznej grzybni tylko zbita i bez strzępek a miód ktory zasczepilem nie wykazuje zadnych meduz po 3 tygodniach..Ta sama stara kukurydza w ktorej zarodniki nie wykielkowaly po dodaniu malutkich kawaleczkow grzybni z growkita smiga na niej aż miło patrzec a po 3 dniach wyglada tak..

20161214_173000.jpg


Jest jescze ciastko ryżowe zasczepione GT le szału tez nie ma
20161214_173434.jpg
 
Ostatnia edycja:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Hej mordy , sa pierwsze piny Ecuadora :)
20161217_143525.jpg
 
Ostatnia edycja:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Jakie muchomorki :rolleyes: Teraz już będzie z górki, one dosłownie rosną w oczach.
Wiem i to jest kurde wciagajace obserwować ten proces.., jak dziecko zagladam do nich i sloikow wiele razy dziennie by z bliska na żywo podziwiać ten cud natury..
dzień 10 Ecuadora
20161218_124003.jpg


20161218_123935.jpg


edit , śliczne są :)

vvv_28229.jpg


vvv_28129.jpg
 
Ostatnia edycja:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Ecuadoriany ida w góre :)
20161219_133154.jpg

po lewej nowa tacka z ecuadorem
20161219_133126.jpg


Golden techer konczy kolnizacje popcornu
20161219_134412.jpg


A tu male spa z nawilzaczem robie co pare godzin ;)
20161219_035357.jpg


buch z Wami i milego dnia <shiza>

bonus :D
fotograf-plock-235122.jpg
 
Ostatnia edycja:

Kosiarki8

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2015
Postów
106
Buchów
0
I wszystko pięknie idzie :) oby tak dalej . I właśnie to jest moc tacek:) nie powiem bo moje ciastko dało raz duży rzut. Ale nic nie zastąpi tacek :)
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Up. Scinka Ecuadora ,tacka namoczona czeka na kolejny rzut .Juz troche pokomsumowałęm w miedzyczasie ;) ..polecam mikrodawki sa swietne ! Głowny 1 trip planuje w wigilie :D 4gr oj bedzie wigilia ! PS chodzilo mi po glowie jakby grzybowej dla rodziny ugotowac i im podac na wieczerze to by byla masakra :D osiwecenia by doznali!
a to one przed
20161222_024826.jpg


20161222_123234.jpg


i po
20161222_123716.jpg




i bonusik :)
20161221_162430.jpg




20161221_232943.jpg


Mokrych grzybków wyszlo z pierwszego rzutu z growkita ok 130gr
Golden teacher poszedl na tacke zdjecia potem :) czołem #

20161222_150909.jpg
 
Ostatnia edycja:

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Wigilia życia to była <lol> 5,3 g na pierwszy raz ..to co zobaczylem bylo przepiekne!! niestety nie doszedłem dalej tam gdzie chcialem bo zasnalem po 4h przemeczony 2 tyg charowki i spania po 4-5 h dziennie. Nastepny trip jak urosna nowe . Jeszcze raz polecam mikrodawki..problemy rozwala sie na pstrykniecie palca i bez stresu, perfekcyjnie jak snajper! WESOŁYCH! :)
 
Ostatnia edycja:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Siema wariacie. Dawaj te foty na konkurs fota miesiąca! Mój głos już masz jak cos;) pozdrawiam
 
M

MrAssasin

Guest
Naprawdę piękne grzyby urosły :) Ah przez te fotki już nie mogę doczekać mojej pierwszej własnej grzybnej fotorelacji. Jedynie co mnie zatrzymuje to pora roku, obawiam się, że nie byłbym w stanie utrzymać odpowiedniej temperatury podczas zimy :( U mnie w mieszkaniu dosyć zimno i musiałbym kombinować z jakimś mocnym ogrzewaniem :/

Jak wygląda sytuacja z temp. u ciebie? Używasz czegoś do podgrzewania czy tak normalnie trzymasz?
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Naprawdę piękne grzyby urosły :) Ah przez te fotki już nie mogę doczekać mojej pierwszej własnej grzybnej fotorelacji. Jedynie co mnie zatrzymuje to pora roku, obawiam się, że nie byłbym w stanie utrzymać odpowiedniej temperatury podczas zimy :( U mnie w mieszkaniu dosyć zimno i musiałbym kombinować z jakimś mocnym ogrzewaniem :/

Jak wygląda sytuacja z temp. u ciebie? Używasz czegoś do podgrzewania czy tak normalnie trzymasz?
Ja trzymam blisko kaloryfera i odlegloscia od niego ustalam temperature ale mozesz polozyc gdzies nad lodówka i tez jest spoko. Temperature musisz miec od 18 do 30 st zeby sie udało choc miedzy 23-30 jest po prostu szybciej.Zima za to jest trudniej o zakazenie bo w powietrzu jest mniej bakterii i zarodnikow plesni. Mozesz też kupic mate grzewcza za ok 20-30 zł i problem z glowy.Nie obawiaj się dasz rade.
 
Ostatnia edycja:

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Przepiękne Ci te grzybki urosły :) to chyba moja ulubiona fotorelacja grzybków :) też planuje posadzić, ale jeszcze nie teraz
 
K

karczdaniel55

Guest
WOW. Kosmos, dzisiaj natrafiem n ten dział i jestem w szoku :O Trudno jest takie grzybki wychodować ? Ile czasu do ścinki zajmuje taki grow, oraz gdzie kupić zarodniki i jak zacząć ? Polecisz jakiś artykuł ? Albo może sam opowiesz coś więcej. Jezussicku - Muszę to zrobić :)
 

mienso

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2014
Postów
231
Buchów
0
Elegancki grow, piękne grzybki wyrosły, sam przymierzam sie do uprawy ale myślałem gotowym grow kicie zeby nie pierdzielić sie z szybkowarem. Ale widze że Ty ładnie sobie bez niego poradziłeś :) Napiszesz coś więcej o sterylizacji w normalnym garnku?

WOW. Kosmos, dzisiaj natrafiem n ten dział i jestem w szoku :O Trudno jest takie grzybki wychodować ? Ile czasu do ścinki zajmuje taki grow, oraz gdzie kupić zarodniki i jak zacząć ? Polecisz jakiś artykuł ? Albo może sam opowiesz coś więcej. Jezussicku - Muszę to zrobić :)

Internety są bogate w narkowiedze, szukajcie a znajdziecie:D
na yt jest masa filmów, tutejszy grzybowy dział też ma dużo do zaoferowania, zwłaszcza ten temat

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?91359-Uprawy-grzybów-psylocybinowych

no i psilosophy.info
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
WOW. Kosmos, dzisiaj natrafiem n ten dział i jestem w szoku :O Trudno jest takie grzybki wychodować ? Ile czasu do ścinki zajmuje taki grow, oraz gdzie kupić zarodniki i jak zacząć ? Polecisz jakiś artykuł ? Albo może sam opowiesz coś więcej. Jezussicku - Muszę to zrobić :)
Kup sobie na poczatek growkit wtedy masz po dwoch tygodniach zbiory bo wersji od strzykawki do zbiorów to ok 8 tyg a potem lecisz rozmanzajac .. ja rozmozylem swojego growkita pare dni po zakupie biorac troche mycelium i wrzucajac je do słoikow z substratem, teaz mam juz nowa tacke z pinami. Zarodniki i growkit kupowalem na grzyby.nl Na youtubie czy psilosophy.info tudziez na #.com znajdziesz poradniki szkoda mojego pisania..

Elegancki grow, piękne grzybki wyrosły, sam przymierzam sie do uprawy ale myślałem gotowym grow kicie zeby nie pierdzielić sie z szybkowarem. Ale widze że Ty ładnie sobie bez niego poradziłeś :) Napiszesz coś więcej o sterylizacji w normalnym garnku?



Internety są bogate w narkowiedze, szukajcie a znajdziecie:D
na yt jest masa filmów, tutejszy grzybowy dział też ma dużo do zaoferowania, zwłaszcza ten temat

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?91359-Uprawy-grzybów-psylocybinowych

no i psilosophy.info
Mysle ze o tej porze roku sa mniejsze szanse na zakazenie bo jakos specjalnie sterylny nie bylem gotowelem w zwyklym garnku ok 1,5h , ciut dluzej niz w szybkowarze gdzie zalecaja 1h.Namaczalem 1 dzien wtedy czesc zyjatek wykielkowuje i zabjiasz je na drugi dzien sterylizacja podobno lepiej..
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół