nasiona marihuany

Lsd

Wyszukiwarka Forumowa:

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
LSD to według mnie coś co "naprawia" nasze własne ja, żadne rycie bani. Byłem głęboko w dragach dopóki nie spróbowałem analogów lsd, podczas jednej przygody gdzie utraciłem własny umysł ujrzałem całą moją przyszłość i dostałem takiego umysłowego kompa motywacyjnego który wreszcie pomógł mi zostać kompletnie czystym. Obecnie znalazłem pracę i mam wielkie plany na przyszłość przy skromnym hobby jakim jest ogrodnictwo leczniczych roślin <shiza>, a to wszystko dzięki psychodelikom. Kto twierdzi, że to coś szkodliwego ten naprawdę nie wie co mówi/pisze. Kto raz tego spróbuje będzie mile o tym pamiętał do końca życia :)

Zaś co do pewności czy ALD-52 (1A-LSD) jest prawdziwy to polski sklep może być nie do końca pewny dlatego lepiej zamawiać bezpośrednio od tzw. jaszczurów z europejskiego laboratorium. Tam to masz naprawdę 999% jakości i pewności co do tego co posiadasz (miałem je od nich więc wiedziałem co brałem)

Dmt to zmieniło moje spojrzenie na świat i życie.
Grzyby, lsd, czy dmt mogą pomuc, ale nadużywanie ich może bardzo zaszkodzić.
 

VViZZ

New member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
4
Buchów
0
Spożycie całej tabletki LSD,z znaczkiem smoka,po 45 minutach "flashback".Środek Amsterdamu i jazda.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Spożycie całej tabletki LSD,z znaczkiem smoka,po 45 minutach "flashback".Środek Amsterdamu i jazda.

Taaa, a potem głoszone są teorie jak to odpie****a po LSD. To nie zabawka dla idiotów.
 

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
LSD to za***ista zabawka dla każdego.

---------- Post Zaktualizowany 00:42 ---------- Data pierwszego postu 00:41 ----------

Dmt to zmieniło moje spojrzenie na świat i życie.
Grzyby, lsd, czy dmt mogą pomuc, ale nadużywanie ich może bardzo zaszkodzić.

Ile to jest "nadużywać" lsd? Albo grzybów? I jakie Czaja się niebezpieczeństwa?
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
LSD to za***ista zabawka dla każdego.

---------- Post Zaktualizowany 00:42 ---------- Data pierwszego postu 00:41 ----------



Ile to jest "nadużywać" lsd? Albo grzybów? I jakie Czaja się niebezpieczeństwa?

Padree poleciałeś troszku. Ziom z mojej ośki przeżył śmierć kliniczną, dostał się w te rejony za pomoca 240 łysiczek. Drugi dostał się na tamten świat, pomógł mu Hoffman... byłem z nim na tym tripie, nikomu nie polecam widoku dobrego kumpla który nie poznaje nikogo z otoczenia, nie wie jak sie nazywa... z czasem rzucił sie pod pociąg.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Padree poleciałeś troszku. Ziom z mojej ośki przeżył śmierć kliniczną, dostał się w te rejony za pomoca 240 łysiczek. Drugi dostał się na tamten świat, pomógł mu Hoffman... byłem z nim na tym tripie, nikomu nie polecam widoku dobrego kumpla który nie poznaje nikogo z otoczenia, nie wie jak sie nazywa... z czasem rzucił sie pod pociąg.
Musiało mi coś siedzieć głębiej pod banią, a karton był jakby zapalnikiem w pokoju pełnym oparów gazu. Może przyczyny były bardziej złożone?
Każdemu powtarzam: Żeby o***ać papier nie możesz mieć problemów na żadnej płaszczyźnie życia.'
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Musiało mi coś siedzieć głębiej pod banią, a karton był jakby zapalnikiem w pokoju pełnym oparów gazu. Może przyczyny były bardziej złożone?
Każdemu powtarzam: Żeby o***ać papier nie możesz mieć problemów na żadnej płaszczyźnie życia.'

Nie na każdej, tylko na psychicznej. Gość był poukładany, ale karton wyciągnał z niego chorobe, którą gdzieś tam sobie zaszufladkował, chcial nam dotrzymać kroku, ale to go przerosło, wylazło, zniszczyło.
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
czasami sobie myślę że chaiłbym spróbować lsd, ale nie mam pojęcia gdzie kupić żeby mieć pewność co w siebie ładuję..
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Nie na każdej, tylko na psychicznej. Gość był poukładany, ale karton wyciągnał z niego chorobe, którą gdzieś tam sobie zaszufladkował, chcial nam dotrzymać kroku, ale to go przerosło, wylazło, zniszczyło.

Generalnie dragi wyciągają z człowieka na zewnątrz ukryte... Znam podobną historię i dźwigam krzyż za ziomka, swoją drogą exhasyszowca.
/RIP BOJLER!!!/
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Generalnie dragi wyciągają z człowieka na zewnątrz ukryte... Znam podobną historię i dźwigam krzyż za ziomka, swoją drogą exhasyszowca.
/RIP BOJLER!!!/

no, jak miałbym wyliczać, to juz pięciu wspominam. Znałem jednogo co położył sie w kościele i błagal o śmierć, wrócił do domu i w jakimś amoku dźgnął sie nożem kuchennym - 17 ran kłutych, kilka okazało sie śmiertelnych, do tego strasznie pociął ręce ojca , który ten nóż próbował mu odebrać. Jednak w kręgu wtajemniczonych ustalono, że ten akurat przypadek to od budzia.
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,840
Buchów
9
pamiętajmy że to dawka czyni trucizne
przykład wiecznie młody Krzysztof ibisz
znam gości którzy lecą na LSD ale tym prawdziwym juz kilka lat minimalnie rano potem poprawka koło 14
i zupełnie inaczej się żyje nieco kolorowo nikt nie narzeka jak pie****ony polak któremu ciągle źle w dupie
napie****ają non sto na wysokich obrotach a w weekend chilaut

w to ku**a nie uwierze
 

RedLion49

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2016
Postów
608
Buchów
0
Czytałem kiedyś o mikrodawkach LSD, na hyperal czy jakoś tak.
Podobno jest to bardzo modne w śród ludzi o pracy twórczej. Dawki jednak są tak niskie że nie ma żadnego działania psychodelicznego.
 

Misku3456

Active member
Rejestracja
Lip 19, 2011
Postów
30
Buchów
0
Istnieje coś takiego jak tolerancja, która to po dietyloamidzie kwasu lizergowego rośnie wprost wykładniczo za***iście szybko. Moim zdaniem szkoda Lucy i psychiki na napieprzanie jej przez cały rok, po za tym magia zniknie. Pamiętajcie prawdziwy kwasik jest bezwonny i bezsmakowy - jak zwykły papier, tego nie da się pomylić z niczym innym (no po za LSD-1P i może ALD-52 ten co nie testował :p) a tak to jest oryginał, który każdy musi chociaż raz w życiu spróbować. Pełnowartościowy trip - 250uq. Niestety teraz rynek zalało chińskie gówno.
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
O Bosz, kiedy ja ostatnio kwasku słyszałem, że ktoś ma... Nima i chooj. A by się zjadło.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół