nasiona marihuany

Lsd

Wyszukiwarka Forumowa:

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
hallo panowie jak u was z cenami za lsd ? mam dostęp do kwadracika za 50 zl co wydaje mi sie zbyt tanio?
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
hallo panowie jak u was z cenami za lsd ? mam dostęp do kwadracika za 50 zl co wydaje mi sie zbyt tanio?

bierz jedz i pisz jaką fazę miałeś, za cały kwadrat to normalna cena przynajmniej u mnie.
 
Ostatnia edycja:

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Hmm, "cały kwadrat"... W dalszym ciągu mówimy o jednej sztuce?

50 i zbyt tanio? Jak bierzeż 1 szt. to może i norma, przy zakupach "na zapas" to 25-30 pln/szt.
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Nie drogo, ale też nie tanio bo nie wiadomo ile jest na kartonie.
Jak ma jakikolwiek posmak, to nie jedz.
125uq spokojnie można dostać za około 20zł.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
dokladnie...jak masz mozliwosc dania do analizy to na prawde warto...bo mozna sie zdziwic

Dokladnie. Ja robie takie analizy. Wyslij mi kilka i ci powiem :)
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
kartony już w czasach jak się nimi interesowałem były wałowane, aktualnie to pewnie już nawet nie bromo-ważke tylko ch*j raczy wiedzieć co masz/ zjadłeś. nie czytałem całego tylko podbijam ostatnie wypowiedzi :sunny:

z całą pewnością nie masz tego co szamali do podkładów typu astral projection dancing galaxy
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Mozesz zamowic przez internet. Pobierz przegladarke tor i znajdz w necie link do Silk Road market badz crypto market. Pozniej juz tylko zamowienie towaru zaplata przy pomocy btc i mozesz zarzuczac kwas tak szybko jak otrzymasz przesylke, pozdro

http://reloadedudjtjvxr.onion/login.php

Link do strony logowania.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
w tym problem że nie znam takiego :D
 
M

MrAssasin

Guest
BlackMen zamiast trudzić się kartonikami z lsd zamów lepiej 1a-lsd (2 wynik w wyszukiwarce google masz sklep). 100% legal, a w wilgotnym środowisku może ulec hydrolizie do czystego lsd. Mimo wszystko lepsze jest 1a-lsd ponieważ nie ma szans na tym by dostać bad tripa :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół