nasiona marihuany

ROZDAWKA 2016 by Flora Fauna! Kto pierwszy ten lepszy!

Wyszukiwarka Forumowa:
F

fan

Guest
4~4.jpg


Jak jeszcze się ostał to biorę w ciemno :D z chęcią sobie go podreperuje hehe

Miertek fotki pomyliłeś;)Uszkodzony był bez węża i filtra z pękniętymi donicami.,Ten kompletny bez przykrywek tylko co na fotce pokazałeś to ja zamawiałem;)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Witam
Sprawa wygląda tak: Napisałem komentarz ze chciałbym dostać tłumnik akustyczny miekki ale było już za pózno i ładnie podziękowałem za akcje. Chyba jakieś dwa dni później odezwała się do mnie flora czy nie chciałbym dostać tłumnika growair w ramach akcji skoro nie załapałem sie na miekki:) no i oczywiście się zgodziłem. A dziś przyszedł:) hurra. Flola brak mi słów po prostu na temat tego jak za***ista robicie robote na forach:) wielkie dzięki Flora!!!

Problem natomiast jest taki ze ten tłumnik jest tak duży że na pewno nie zmieści mi się do boxa:( nie byłem tego świadomy zgadzając się, no i teraz sprawa wygląda tak, ze jeśli nie wymyśle jak go zamontować poza boxem to chyba będę musiał pomyśleć o jakimś open seed bo mi sie zupełnie nie przyda:( a szkoda bo nie ukrywam że szum jaki wiatr wytwarza w przewodach wentylacyjnych mi troszkę przeszkadza. Ewentualnie poczeka na większy box i wtedy na pewno się przyda;) Pozdrawiam.
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
A jak ja chcialem zmienic nagrode bo innej nik nie wylosowal to nie nie ma takiej mozliwosci a tu prosze ot mibto "SPRAWIEDLIWOSC"
Ale dobra podziekowalem i nie chcem zadnej nagrody nawet tej co wygralem ...
Ciesz sie ze sie zalapales hue
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
A jak ja chcialem zmienic nagrode bo innej nik nie wylosowal to nie nie ma takiej mozliwosci a tu prosze ot mibto "SPRAWIEDLIWOSC"
Ale dobra podziekowalem i nie chcem zadnej nagrody nawet tej co wygralem ...
Ciesz sie ze sie zalapales hue

Witaj,

wysyłaliśmy do siebie PW, pozwolę sobie przytoczyć treść:


"Witam. Prosilem o Siatke zabezpieczająca wloty do pomieszczenia przed owadami ale czy moglbym zmienic nagrode na tlumik?? Oczywiscie jak nie to nie bedzie problemu , ale bardziej by mi sie przydal
:) "

Miało nie być problemów a teraz się skarżysz. Konkurs prowadzony był na trzech forach i miękki tłumik został wygrany przez kogoś innego. Trzeba się z tym pogodzić. Co do przyznania dodatkowych bonusów to była nasza indywidualna decyzja.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
ja dzisiaj odebrałem paczkę i dostałem upragniony ukorzeniacz.
ślicznie dziękuję, na pewno zostanie on dobrze spożytkowany :)

a co do narzekaczy to spójrzcie na to z drugiej strony:
Florianie oddają sprzęt z ekspozycji za DARMO, sprzęt niejednokrotnie jest sporo warty i czasem myślisz sobie eeee, mam inne wydatki. obejdzie się.
a tu nagle bam - akcja florian podnosi banana na ryju od ucha do ucha bo wiesz że możesz coś dostać zupełnie ku**a za darmo. i teraz uwaga:
niektóre growshopy sprzedają w swoich sklepach sprzęt używany po niższej cenie. Nawet florianie mają komis sprzętów używanych ale wolą oddać coś za darmo bo wiedzą doskonale że to tylko przyciągnie do nich kolejne uśmiechnięte mordy.
nie ma co narzekać, nie wygrałeś dzisiaj - trudno. następnym razem masz takie same szanse jak inni bo to florianie wybierają zwycięzców bez względu na staż czy ilość i jakość przeprowadzonych growlogów.
także marudy i narzekacze - wstydzcie się.
 

gyros

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
113
Buchów
3
Panowie i Panie kto chce nawozik Bio Worm wygrałem i dziekuje bardzo florze jednak chciałbym teraz ja komus go podarowac takze zgłaszac sie.pozdrawiam
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Panowie i Panie kto chce nawozik Bio Worm wygrałem i dziekuje bardzo florze jednak chciałbym teraz ja komus go podarowac takze zgłaszac sie.pozdrawiam

chętnie przytulę nawozik przyda się do konkursowego krzaka :)
 

gyros

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2013
Postów
113
Buchów
3
black men sorry ale na pv napisał mi juz geraldzik takze juz mu podaruje .Takze nawozik idzie do niego.Pozdrawiam dobrych ludzi!!!
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Do mnie też dotarło. Dziękować
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Geraldzik chyba do każdego zdążył już napisać z jakąś prośbą :lol3: :pl:
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Ja rowniez otrzymalem. Dzieki wielkie, macie kolejnego, pewnego klienta :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół