nasiona marihuany

Konkurs Monster OUTDOOR - głosowanie na Nagrodę Publiczności

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

And the winner is...


  • Łącznie głosujących
    67
  • Poll closed .
S

Sławuś z council estate.

Guest
Proszę o oddawanie głosów na uczestnika konkursu MONSTER OUTDOOR który Waszym zdaniem zasłużył na Nagrodę Publiczności a jest nią bon za 300 PLN do sklepu Flora i Fauna.


Głosować mogą wszyscy userzy forum bez żadnych ograniczeń przy czym zaznaczamy że nie jest dozwolone zakładanie większej ilości kont w celu głosowania na siebie ani agitacja przez PW czy na shoutboxie.


UWAGA! Tu w tym wątku ze względów praktycznych pokazałem tylko po jednym zdjęciu spośród zgłoszonych ale zachęcam wszystkich aby odwiedzili ten wątek https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?123801-Konkurs-Monster-OUTDOOR-2016 gdzie zdjęć jest znacznie więcej i widać z nich jak GIGANTYCZNE krzaki udało się wyGROWować naszym dzielnym outdoorowcom!


Wybieramy spośród


Cannamafia
normal_20160910_173001_HDR.jpg



delavega
normal_aa~0.JPG



Doktor Susz
normal_Kosa_2.JPG



Lucky Luciano
normal_17~0.jpg



Nasim
IMG_4578.JPG



Purple Haze
20161016_120451_28Kopiowanie29.jpg



Rizzo
normal_DSCI0101.JPG



surykatka
normal_Zdjecie-0001~11.jpg



zacier
2.JPG
 
Ostatnia edycja:
F

fan

Guest
drugi rok wał w tym konkursie;)co za peh.,hahaha
Ice dobry z Ciebie gagatek..
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Ej fan nie krec draki bo nie warto. Jak jakiś żal ci du*e ściska, to albo jesteś jakimś popie****ono złotówka albo sam nie wiem. A tak btw to bez spin.
 
F

fan

Guest
Ej fan nie krec draki bo nie warto. Jak jakiś żal ci du*e ściska, to albo jesteś jakimś popie****ono złotówka albo sam nie wiem. A tak btw to bez spin.
nie o to chodzi.,leje na to tylko w warunkach nie było że ma być link tylko foty z aktualnej fotorelacji wiec moje zgłoszenie było ok.,napisałem do Ice pw i posty w temacie to mi odpisał że kto ma szukac mojej relki jak linka nie dałem(nie był wymagany) i żebym mu podesłał to zobaczy co sie da zrobic..
podesłałem mu linka i zobaczyłem że moje posty usunięte a zgłoszenie niezaakceptowane choć było ok.Sram na to ale szanujmy sie na wzajem.ciach bajera.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
ja ***ieee, co konkurs to nowa draka:zombi:

i weź tu chciej dobrze:freak:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Za***iste krzaki, czapkiw z glow, bez szans ale w przyszlym roku trzeba sie odegrac :D
p.s fan chyba mial relacje jesli tylko zapomnial wkleic linka to chyba nie problem? mi tam nie przeszkadza czym wiecej tym lepiej uczestnikow :)
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Krzaki miazga :spalony: pozdro dla wszystkich :jaraczz:
W przyszlym sezonie obiecuje ze zrobie fotorelacje i postaram sie zrobic open seed'a ,oczywiscie zrobie co tylko w mojej mocy zeby wychodowac najwiekszego monstera <joint> .
Dodam jeszcze ze zaszalałem i w moich rekach mam juz 170 pestek wiec szykuje sie grubooo :spalony: .
Pozdrawiam <joint>
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Cannamafia masz moze wiecej fotek monstera, cos z zaawansowanego flo? CIekaw jestem tego giganta :freak2:
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Purple Haze niestety to jest ostatnia fota mojego monstera , tydzien po tej fotce cos go złapalo krzak od wewnatrz wysychal i robil sie od srodka brazowy, topy stracily zapach i szczerze smierdziały zglinizną, normalnie masakra :pl:
Najpierw myslałem ze to przenawozenie ale objawy nie pasowały, na koncu tej tragicznej smierci mojego monstera wyrwałem go z gleby (k..wa jak sie namęczylem )i zobaczylem ze cos mu korzenie wpie****ało .
Powiem szczerze chcialo mi sie tylko płakac jak widzialem ze wszystkie liscie zpadły z krzaka w zaledwie 3 dni :pl:
Ale mam na przyszły sezon juz kupione te same pechy i jestem dobrej mysli ze nastepnego monstera dociagne do konca :spalony:
Pozdro <joint>
Ps. Purple Haze zrobiles za***istą fotorelacje :spalony: a krzaki przepiekne , nooo tylko pozazdroscic :spalony: oby dalej tak dobrze szło i na farcie. :spalony:
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Purple Haze niestety to jest ostatnia fota mojego monstera , tydzien po tej fotce cos go złapalo krzak od wewnatrz wysychal i robil sie od srodka brazowy, topy stracily zapach i szczerze smierdziały zglinizną, normalnie masakra :pl:
Najpierw myslałem ze to przenawozenie ale objawy nie pasowały, na koncu tej tragicznej smierci mojego monstera wyrwałem go z gleby (k..wa jak sie namęczylem )i zobaczylem ze cos mu korzenie wpie****ało .
Powiem szczerze chcialo mi sie tylko płakac jak widzialem ze wszystkie liscie zpadły z krzaka w zaledwie 3 dni :pl:
Ale mam na przyszły sezon juz kupione te same pechy i jestem dobrej mysli ze nastepnego monstera dociagne do konca :spalony:
Pozdro <joint>
Ps. Purple Haze zrobiles za***istą fotorelacje :spalony: a krzaki przepiekne , nooo tylko pozazdroscic :spalony: oby dalej tak dobrze szło i na farcie. :spalony:

kolego moze za duzo go podlewales za duzo "serducha" w niego wkladales! tez to przerabialem pare lat temu,tez bys mial moj glos no coz slabo kwitnac!!!
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Vendetta, od przenawodnienia krzak nie straci dosłownie wszystkich liaci w 3-4 dni dlatedo to wtedy wykluczylem, monstera podlewalem tylko wtedy jak byla mega susza u mnie .
A grunta mam wilgotne nie mokre , ale teraz to moge sie tylko domyslac co poszlo nie tak :pl:
Vendetta tak samo zazdroszcze Twoich panienek jak od Purple Haze i jesli sie nie pogniewacie to bym chcial zebyscie byli moimi mentorami w nastepnym sezonie .
Jesli mi sie uda zrobic kilka crossów to wynagrodze was pestkami :spalony: .
Ps. Planuje robic crossy z tzw. Kaczą stopą. :spalony:
Pozdrawiam Was i prosze o wsparcie :spalony:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Raczej wlasnie cos z korzeniami mogl miec nie tak, zreszta bylo minelo zrobisz nastepnego, ale jakby ten zakwitl to masz tutaj 1 miejsce murowane moim zdaniem :D Jak potrzebujesz sie skonsultowac czy cos to zaden problem, user Vendetta chyba jednak wiecej ma doswiadczenia na out niz ja. Ale zapraszam jak cos napewno bede obserwowac jak wystartujesz w przyszlym roku z relacja.

elo :joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół