nasiona marihuany

Konkurs Monster OUTDOOR - głosowanie na Nagrodę Publiczności

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

And the winner is...


  • Łącznie głosujących
    67
  • Poll closed .

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
Jak wyglada moje przygotowanie na sezon 2k17?:spalony:
To tak 170pestek, 4 kamery lesne , kamera termowizyjna , 10L nawozow z Canny.
Wiec next sezon poleci ostro :spalony:
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Zwycięzcą głosowania jest Rizzo. Gratulujemy!
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Graty Rizzo... dla reszty również za monstery. No i dzięki dla tych, którzy głosowali na mnie ;)
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
:thumbs-up-smiley-em:thumbs-up-smiley-em:thumbs-up-smiley-em Gratulacje Rizzo oby w 2k17 tak samo dobrze szło :spalony: i dziekuje Tym co na mnie glosowali, w 2k17 postaram sie bardziej :spalony:
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
dzięki za głosy na mnie jak i te przeciwko - one najbardziej motywują do pracy hehe :D szczerze to nie spodziewałem się że wygram w glosowaniu bo konkurencja była niezła. osobiście głosowałem na zaciera bo topska jakie udało mu sie wychodowac to prawdziwe potwory. pierwsze miejsce w konkursie jak najbardziej zasłużone moim zdaniem, gratuluję Zacier ;) świetna robota.
dziękuje uczestnikom za rywalizację i mam nadzieję ze bedę mógł się tu z czymś pokazać w kolejnych odsłonach :)


pozdrawiam
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Za oddanie tu głosu wylosowaliśmy nagrodę którą jest bon do wykorzystania w jednym ze sklepów. Otrzymuje ją


:weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2:

GordonShumway

:weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2::weed-2:
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
Dzięki wszystkim za oddane na mnie głosy, zobaczymy co przyniesie przyszły rok- na ten moment mam zamiar spasować, poszukać spota jakiegoś dobrego żeby mi nie pod***ali kolejnego monsterka. Pozdro i MOŻE do zobaczenia za rok :) !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół