nasiona marihuany

Sts

Wyszukiwarka Forumowa:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Witam ziomali.
Złożyłem micro boxa w celu rozmnożenia kilku automatów na następnego Outa, pestki do mnie już lecą. Brakuje mi STSa do feminizacji, jeśli znajdzie się dobry ziomek co się podzieli odrobiną to będę wdzięczny i w zamian odstąpie kilka pestek;)


Pomożecie?:) pzdr
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Zamów sobie na allegro azotan srebra. Rozrabiasz go w proporcji 0,5g na 1l wody. Pryskasz tym roztworem jedną gałązkę przed pojawieniem się białych włosków i oczekujesz na jajca.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
do kosza przenioslem
:pl:
 
Ostatnia edycja:

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Witam ziomali.
Złożyłem micro boxa w celu rozmnożenia kilku automatów na następnego Outa, pestki do mnie już lecą. Brakuje mi STSa do feminizacji, jeśli znajdzie się dobry ziomek co się podzieli odrobiną to będę wdzięczny i w zamian odstąpie kilka pestek;)


Pomożecie?:) pzdr

Zostało mi trochę stsa którego dostałem od Fana działał dobrze tylko pytanie ile można taki płyn przechowywać bo ma już pewmie z puł roku przechowywany w temp pokojowej ??
 
C

cabino

Guest
Zostało mi trochę stsa którego dostałem od Fana działał dobrze tylko pytanie ile można taki płyn przechowywać bo ma już pewmie z puł roku przechowywany w temp pokojowej ??

trzymany w chlodnym i ciemnym miejscu komus z forum juz nie pamietam komu, ale dzialal jakos po 2 latach jeszcze bez zarzutu. trzeba by sprawdzic jak ten twoj sie sprawowal bedzie
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Załatwione już. Jakby nie doleciało to się odezwę Arioch do Cb. Dzięki
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół