nasiona marihuany

Skunk#1- doradzcie ile liści zostawić_zbyt przysuszyłem..

Wyszukiwarka Forumowa:

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
Mam dwie sprawy:
1. Dosyć mocno wysuszyłem zioło, nie rozlatuje się w rękach ale jest całkiem suche. Co zrobić? Czy w ogóle coś z tym robić czy tak zostawić? Po tygodniowym suszeniu wrzuciłem do słoika i codzień otwieram na 1h. Do słoika dałem trochę skórki cytryny.

2. Zobaczcie na to co zostawiłem po suszeniu. Nie wiem czy mam obierać z tych małych listków i zostawić samiuśkie kwiaty czy nie? Te małe mają trichomy i w dotyku są też tłuste. Zaopiniujście.

Moja pierwsza uprawa. Z jednego krzaka dziś zważyłem 60g suchego. Nawet poszło ok.




 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
Dobre w smaku?

TatraMoc jeszcze nie próbowałem. W ogóle można powiedzieć, że jestem jak klient sklepu z dopalaczami- kolekcjonerem :) Nie palę od ponad 8 lat. W tym roku na wakacjach kupiłem nasionka w sklepie w Hiszpanii i posadziłem. Pewnie rozdam wszystko ale nie ukrywam, że kusi mnie spróbować bo zapach przywołuje wspomnienia starych dobrych czasów kiedy na rynku było dobre zioło..
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
moje ziolo jak sie nierospada w reku chociaz suche, to znaczy ze nie jest wystarczajaco suche, liscie zostaw - nieznacznie psuja smak, teraz troche zapuzno na obcinanie
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
moje ziolo jak sie nierospada w reku chociaz suche, to znaczy ze nie jest wystarczajaco suche, liscie zostaw - nieznacznie psuja smak, teraz troche zapuzno na obcinanie

Izu nie jest za późno. Jak obrabiałem krzaczki z łodyg to w sumie mogę pousuwać tylko trochę mi żal gdy widzę, że są jak ojeżone. Jeśli nie mają THC wystarczająco dużo w stosunku do kwiatów i zwyczajowo się je usuwa to je usunę ale pamiętam jak się bawiłem w kup-sprzedaj X lat temu to zioło z Holandii było zbite ( przy tym bardziej wilgotne..) i miało te małe listki. Przy zbitym kwiatku to nie widać tego aż tak bardzo ile tych liści jest a było ich dużo i co? I pachniało pysznie i smakowało pysznie.
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Izu nie jest za późno. Jak obrabiałem krzaczki z łodyg to w sumie mogę pousuwać tylko trochę mi żal gdy widzę, że są jak ojeżone. Jeśli nie mają THC wystarczająco dużo w stosunku do kwiatów i zwyczajowo się je usuwa to je usunę ale pamiętam jak się bawiłem w kup-sprzedaj X lat temu to zioło z Holandii było zbite ( przy tym bardziej wilgotne..) i miało te małe listki. Przy zbitym kwiatku to nie widać tego aż tak bardzo ile tych liści jest a było ich dużo i co? I pachniało pysznie i smakowało pysznie.

zle sie moze wyrazilem.. usunac mozna ale jest duzo latwiej w dniu kosy kiedy listki stercza, bez listkow przytopowych palonko tez szybciej i latwiej wysycha, jak juz sa moim zdaniem lepiej je juz spalic niz sie bawic w odrywanie :spalony:
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
ok. dziękuję koledzy. Materiał sobie spoczywa w słojach i ten bardziej dojrzały pachnie cudnie. Temat można zamknąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół