nasiona marihuany

tworzenie wlasnego srebra coloidalnego do sts

Wyszukiwarka Forumowa:

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Mam pytanie i prosze niebic odrazu , probowalem mianowicie znalesc linki bez sukcesu..
Chodzi mi o zrobienie odpowiedniego stezenie coloidalnego srebra samemu ktore bedziemy laczyc z tiosiarczanem sodu. Na stronach zagranicznych jak i polskich podana jest np ilosc gr coloidalnego srebra o stezeniu takim i takim.. ktore mam polaczyc np z 7gramami tiosiarczanu sodu rospuszczonymi w 400ml wody.. jak ja mam niby wiedziec jakie stezenie ja zrobie w pojemniczku wody destylowanej po 8 godzinach przepuszczania pradu przez srebro jak niewiem jakiej nawet ilosci wody mam uzyc..

Prosilbym o pomoc mianowicie jezeli np: przez 8 godzin badz 16 bede przepuszczal staly prad przez srebro w 250ml wody w jakiej proporcji musial by byc rospuszczony i dodany tiosiarczan sodu..

jezeli ktos ma linka do dokladnie takiej informacji slicznie dziekuje
 
Ostatnia edycja:
C

cabino

Guest
Izu a jest sens bawic sie w to ? nie lepiej zamowic azotan srebra z allegro , nie widze teraz po 1g ale 5g kosztuje 18zl a wykonanie proste jak budowa cepa:
Najprościej ? Nie bądź śmieszny, cała strona w spliffie pie****enia o roztworach A i B, o proporcjach, o 7 częściach wody, potem o 8 częściach wody... kuuu***a

Najprościej ? Zmieszaj 0,5g kryształków azotanu srebra z 1l wody destylowanej, potem odlej do kubka, dodaj krople Ludwika i posmaruj liście i łodyge 3 dni z rzędu. Wszystko przy użyciu plastikowych narzędzi. Wielka filozofia ku**a. Nie wiem czemu ludzie się spuszczają nad tym 93 strony jakby to ku**a budowa bomby atomowej była, a wszystko w jednym zdaniu można wytłumaczyć. Tak przy okazji, jeszcze raz dzięki Napalm ;)

tak wiec 0,5g AgNO3 na 1L wody destylowanej i to wszystko :) nie ma co sie pier***ic a tiosiarczan sodu wogole potrzebny nie jest.
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1

jak wspomnialem , sa informacje tylko o tylu i tylu gramach azotanu srebra rospuszczonego w wodzie..
niema informacji jak taki np 1gr azotanu srebra otrzymac..



skonstruowalem to juz jakis czas temu i w polonczeniu z tiosiarczanem sodu tylko spalilem roslinke, powod: brak informacji dokladnie jakie stezenie jest we wlasnej roboty preparacie.. cabino chyba masz racje ze lepiej poprostu zamowic azotan srebra zamiast bawic sie w chemika, chcialbym aby tym razem preparat zadzialal
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
Jak cabino mówi, azotan ta koszt paczki fajek, to po kiego grzyba chcesz go samemu robić? Nikt sobie życia nie utrudnia, więc wątpię żebyś znalazł odpowiedź na swoje pytanie.
 

dr.diesel

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2013
Postów
170
Buchów
2
Izu piszesz o azotanie srebra i o srebrze koloidalnym jakby to bylo to samo, azotan srebra jest inhibitorem etylenu dla rosliny a srebro koloidalne to roztwor wody z zawieszonymi jonami srebra. z tego co rozumiem to tiosiarczan sodu ma poprawiac zywotnosc pylku, ktory powstaje dzieki potrakowaniu rolsiny az. sr. ale bez neigo sam az.sr 0,5g/l daje rade, tuz przed kwitnieciem nakladasz patyczkiem do uszu na lodygi i na stozek wzrostu i wszystko, ilosc na jeden raz to tak zeby lodygi byly wyraznie mokre, 2-3 razy co 24h i na pewno zadziala
hejzomatik xwr donica 0,25l pryskany ok. 10-15 dnia (tuz przed pierwszymi wlosami:
normal_20161013_155347~0.jpg
normal_20161011_165603.jpg

i w dniu 40:
20161112_151612.jpg


dodam ze pylek plodny, fotki sa sprzed paru dni i mam slaby aparat zeby ujac ich duzo na raz ale dzis naliczylem ponad 50 a nadal nowe kwiaty ciagle rosna i sie zapylaja a to tylko jedna z 4 roslin w 0,2l + s1 hejzomatik ojciec(na drugim zdjeciu, troche starszy od reszty i lepiej widac):
hejzomatikxwr dzień 29, kwitnie 16 dni, zapylony stojac obok ojca, matka natura odwalila robote:
20161113_171253.jpg

dzien 46, kwitnie 33 dni, pryskany od 10-max15 dnia:
20161113_171431.jpg
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Moge Ci wyslac stsa ktory lezy od 3 lat bo kupilem bosie nowy z racji ze nie bylem pewny czy ten bedzie dzialac - nie gwarantuje ze dziala ale byl w ciemni ;)
elo
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Moge Ci wyslac stsa ktory lezy od 3 lat bo kupilem bosie nowy z racji ze nie bylem pewny czy ten bedzie dzialac - nie gwarantuje ze dziala ale byl w ciemni ;) elo
dzieki za odezw , zamowilem juz azotan strebra :)
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
w tym roku też pryskałem automata samym azotanem 0,5 na 1l wody i wyszły mi pestki. U mnie zrobiony był tylko jeden błąd przez brak czasu a mianowicie automat był pryskany jak już zaczął kwitnąć przez co jajca pojawiły się troszką za późno. W efekcie zapyliły się tylko mniej dojżałe topki, ale i tak wystarczajaca ilość nasion mi wyszła
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół